Pompa - Bestway Air Step Baseinų priedai, aksesuarai
10.73 € / 1 vnt

Vidinis baseino įdėklas 7.3x3.7m Baseinų priedai, aksesuarai

Baseino termometras Bestway Unicorn Baseinų priedai, aksesuarai

Filtras IV tipo siurbliui Bestway Baseinų priedai, aksesuarai

Filtro siurblio žarna Bestway 3m / 32mm Baseinų priedai, aksesuarai

Baseino patiesalas Bestway, 488 x 488 cm Baseinų priedai, aksesuarai

Elektrinė pompa - Bestway, 220-240V Baseinų priedai, aksesuarai

Baseino patiesalas Bestway 396 x 396 cm Baseinų priedai, aksesuarai

Baseino patiesalas Bestway 335 x 335 cm Baseinų priedai, aksesuarai

Baseinų priedai, aksesuarai 

Baseinų priedai, aksesuarai yra skirtingų išmatavimų veltinis baseino dugno paklotas, baseino vandens skimeris, vidinė baseino danga, išorinis baseino filtravimo įrenginys, baseino vandens srovės imitatorius, dušas, smėlio filtras, smėlio filtracija, vidinis baseino filtravimo įrenginys ir kita.

Vasaros poilsis toli nuo miesto esančioje sodyboje – tikra atgaiva kūnui ir sielai. Tyla, ramybė ir tyras oras. Deja, šią laimę kartais sudrumsčia įprasto komforto trūkumas, o šilto dušo ilgesys ne vieną greit pargena atgal į miestą. Tad kaip mėgautis gamtos malonumais ir pačiam be didelių pastangų susikurti patogią poilsio gamtoje aplinką? Tiesiog pastatykite DUŠĄ kieme, prijunkite žarną su vandeniu ir galite mėgautis vandens teikiamu malonumu. O jei norite šilto dušo – išnaudokite saulės šiluminę energiją pasistatę saulės kolektorių. Tiek nedaug tereikia lauko dušui įrengti, kuriame praustis galima ir nesigrūdinant. Turintiems nuosavą kiemą ir visus komunalinius patogumus tai puiki galimybė vasarą taupyti pinigus ir jaustis ekologišku vartotoju.

Veltinis baseino dugno paklotas apsaugo baseinas viduje esančia PVC plėvelę nuo mechaninių pažeidimų ir suteikia minkštumo pojūti baseino dugnui. Yra pagamintas iš 100% polipropileno. Jis yra atsparus benzinui, naftos ir kitų cheminių panašaus pobūdžio medžiagų, apsaugo nuo grybelių ir mikroorganizmų. Tuo pačiu metu yra nekenksmingos.

Taigi baseinų priedus, aksesuarus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.