Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Putplasčio kilimėlis baseinui - Bestway Baseinų priedai, aksesuarai

Putplasčio kilimėlis baseinui - Bestway

Kaina: 25.80 €33.73 €

Baseino chemijos dozatorius Bestway, 16.5cm

Kaina: 16.72 €

Dušas šildomas saulės energija Shower Standart

Kaina: 263.56 €

Dušas šildomas saulės energija Shower EASY

Kaina: 264.14 €

Dušas šildomas saulės energija Shower DeLuxe

Kaina: 385.19 €

Baseino patiesalas Bestway 335 x 335 cm

Kaina: 21.33 €

Baseino patiesalas Bestway 396 x 396 cm

Kaina: 29.29 €

Šildymo kilimėlis baseinui Bestway Solar 1,7 m

Kaina: 150.00 €

Vidinis baseino įdėklas 7.3x3.7m

Kaina: 168.00 €
 
 

Baseinų priedai, aksesuarai                                                                         

 

Baseinų priedai, aksesuarai yra skirtingų išmatavimų veltinis baseino dugno paklotas, baseino vandens skimeris, vidinė baseino danga, išorinis baseino filtravimo įrenginys, baseino vandens srovės imitatorius, dušas, smėlio filtras, smėlio filtracija, vidinis baseino filtravimo įrenginys ir kita.

 

Vasaros poilsis toli nuo miesto esančioje sodyboje – tikra atgaiva kūnui ir sielai. Tyla, ramybė ir tyras oras. Deja, šią laimę kartais sudrumsčia įprasto komforto trūkumas, o šilto dušo ilgesys ne vieną greit pargena atgal į miestą. Tad kaip mėgautis gamtos malonumais ir pačiam be didelių pastangų susikurti patogią poilsio gamtoje aplinką? Tiesiog pastatykite DUŠĄ kieme, prijunkite žarną su vandeniu ir galite mėgautis vandens teikiamu malonumu. O jei norite šilto dušo – išnaudokite saulės šiluminę energiją pasistatę saulės kolektorių. Tiek nedaug tereikia lauko dušui įrengti, kuriame praustis galima ir nesigrūdinant. Turintiems nuosavą kiemą ir visus komunalinius patogumus tai puiki galimybė vasarą taupyti pinigus ir jaustis ekologišku vartotoju.

 

Veltinis baseino dugno paklotas apsaugo baseinas viduje esančia PVC  plėvelę nuo mechaninių pažeidimų ir suteikia minkštumo pojūti baseino dugnui. Yra pagamintas iš 100% polipropileno. Jis yra atsparus benzinui, naftos ir kitų cheminių panašaus pobūdžio  medžiagų, apsaugo nuo grybelių ir mikroorganizmų. Tuo pačiu metu yra nekenksmingos.

 

Taigi baseinų priedus, aksesuarus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.