Baseino chemijos rinkinys vasarai Medium Baseinų priežiūros chemikalai

Baseino chemijos rinkinys vasarai Maxi Baseinų priežiūros chemikalai

Baseino chemijos rinkinys vasarai Mini Baseinų priežiūros chemikalai

pH testo juostelės baseinui Baseinų priežiūros chemikalai

Baseinų priežiūros chemikalai 

Turint baseiną reikėtų nuolat valyti vandens filtrus, baseino sienas ir dugną bei išrinkti prikritusias šiukšles. Taip pat svarbu užtikrinti vandens kokybę ir skaidrumą naudojant priežiūrai skirtu chemikalus. Taip pat nepamirškite patikrinti baseino vandens rūgštingumo (PH) ir chloro lygio. Baseinų priežiūrai skirtus chemikalus galite rinktis tokius kaip: Speciali baseino paviršiaus ir įdeklo valymo priemonė Clear Forte, Vandens kietumo stabilizatorius CA, Skystas flokuliantas Flokul, Vandens valymo skystis Winter, Vandens pH didintojas PH PLUS, Granulės chloro terapijai CHLOR SHOCK G, Chloras MĖLYNASIS ŽAIBAS ir kita. Taip pat galite rinktis iš skirtingų kainų, talpos, sudėtinių dalių ir kita.

Naudojant baseinų priežiūros chemikalus galėsite gerai nuvalyti riebalus, besimaudančiųjų kosmetikos likučius, dulkes, purvus, galite sulėtinti arba visiškai išvengti dumblių, baterijų augimo, gali pašalinti grybelius, pelėsius ir kita.

Prieš naudojant baseinų priežiūros chemikalus būtinai atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

Taigi baseinų priežiūros chemikalai yra skirti išlaikyti baseiną švarų, išlaikyti jo vertę lygiai taip pat, kaip ir namo ar automobilio.

Taip pat reikėtų žinoti bendro pobūdžio informaciją, kad dirbant su chemikalais reikėtų užtikrinti Jūsų ir kitų asmenų saugumą laikantis sekančių nurodymų - 1. Draudžiama maišyti skirtingus koncentruotos formos chemikalus. Norėdami atskiesti chemikalus vandeniu, visada naudokite tinkamas talpas. Visada į vandenį dėkite chemikalus, o ne atvirkščiai. 2. Visi chemikalai turi būti laikomi originaliose talpose, sausoje ir vėsioje vietoje. 3. Atidžiai laikykitės naudojimo instrukcijų. 4. Visi chemikalai turi būti laikomi vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Visos mūsų talpos gali būti perdirbamos.

Na, o baseinų priežiūros chemikalus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas.