EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
MAITINIMO ŠALTINIS
Skustuvo naudojimas
 

Barzdaskutės (skutimosi mašinėlės) vyrams

Barzdakirpė PANASONIC ER2403K503

Kaina: 25.00 €
Žiūrėk ČIA

PANASONIC ES-SL41-S503 Barzdaskutė

Kaina: 43.62 €
Žiūrėk ČIA

Skustuvas/kirptuvas PHILIPS HP 6342/00

Kaina: 29.00 €29.21 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 32B 3 serijos skutimo galvutė

Kaina: 31.00 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 30B (4000/7000) kom. tinklelis+peilis

Kaina: 32.00 €
Žiūrėk ČIA

VALERA 624.12 Trimmy Super Nosies/Ausų kirptuvas

Kaina: 19.51 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 130S-1 Skutimosi mašinėlė

Kaina: 25.18 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 51S (8000) kom. tinklelis+peiliukas

Kaina: 37.18 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 70S (9000) „skutimo peiliuko Galvutė

Kaina: 37.97 €
Žiūrėk ČIA

VALERA 619.01 Beauty Trim Kirptuvas

Kaina: 16.81 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN CCR 2 kartridžas

Kaina: 17.51 €
Žiūrėk ČIA

BRAUN 190S-1 Skutimosi mašinėlė

Kaina: 34.00 €34.11 €
Žiūrėk ČIA

Skutimosi mašinėlė PHILIPS HQ 6920/16

Kaina: 42.58 €42.86 €
Žiūrėk ČIA
Barzdaskutė Carrera Men Shaver 521 Wet use, Rechargeable, Charging time 1,5 h, Lithium- ion, Battery life 1 h, Battery powered or powerplug, Number of shaver heads/blades 4, Grey/ black Barzdaskutės

Barzdaskutė Carrera Men Shaver 521 Wet use, Rechargeable, Charging time 1,5 h, Lithium- ion, Battery life 1 h, Battery powered or powerplug, Number of shaver heads/blades 4, Grey/ black

Kaina: 95.57 €194.57 €
Žiūrėk ČIA
Barzdaskutė Carrera Men Shaver 421 Wet use, Rechargeable, Charging time 1,5 h, Lithium- ion, Battery life 1 h, Battery powered or powerplug, Number of shaver heads/blades 3, Grey/ black Barzdaskutės

Barzdaskutė Carrera Men Shaver 421 Wet use, Rechargeable, Charging time 1,5 h, Lithium- ion, Battery life 1 h, Battery powered or powerplug, Number of shaver heads/blades 3, Grey/ black

Kaina: 80.79 €140.81 €
Žiūrėk ČIA
Vyriškas priežiūros rinkinys DomoClip DOS134 Barzdaskutės

Vyriškas priežiūros rinkinys DomoClip DOS134

Kaina: 16.70 €27.36 €
Žiūrėk ČIA
Barzdaskutė Beper 40.300 Barzdaskutės

Barzdaskutė Beper 40.300

Kaina: 19.09 €24.69 €
Žiūrėk ČIA
Barzdaskutė Blaupunkt MSR801 Barzdaskutės

Barzdaskutė Blaupunkt MSR801

Kaina: 61.26 €70.25 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Barzdaskutės (skutimosi mašinėlės) vyrams internetu

Kiekvienas vyras turi rūpintis savo higiena. Tikrai ne tik dėl grožio, tačiau dėl sveikatos, kadangi tik tinkamai save prižiūrint pavyks puikiai jaustis. Viena iš priemonių, kurią turi turėti kiekvienas vyras, kuris nori jaustis, kad pavyksta kasdieninius  su higiena susijusius darbus atlikti profesionaliai – barzdaskutės.

B-a.eu skutimosi mašinėlių pasirinkimas dažniausiai stebina. Kiek jų daug! Suprantama, kad susirasti labiausiai tinkamą gali pasirodyti ypač sudėtinga. Tokiu atveju norėtume Jums šiek tiek padėti ir pateikti kelis patarimus, kurie pagreitins paieškas ir tuo pačiu padės rasti tokią techniką, kuri labiausiai Jums tinka. Juk kol vieni ieško mažos kainos, kadangi svarbiausia, kad piniginės galimybės nebūtų per daug nuskriaustos, tuo tarpu kiti dažniausiai vertina kokybę arba, pavyzdžiui, kompaktiškumą. Tokiu atveju siekiama, kad barzdaskutės būtų lengvai transportuojamos iš vienos vietos į kitą, kad jas būtų galima visada vežtis su savimi į kelionę.

Tinkamiausios skutimosi mašinėlės paieškos

Jeigu B-a.eu pasiūla Jums atrodo per daug plati ir rasti tai, kas geriausiai atitinka poreikius atrodo sunku – siūlome įvertinti žemiau mūsų išskirtus kriterijus, kurie dažniausiai apsprendžia ir pasirinkimą.

Štai ką reikia įvertinti:

  • Barzdaskutės kaina.
  • Gamintojo niuansus.
  • Galingumo faktorius.
  • Energijos suvartojimo klasė.
  • Sukimosi ašmenukų skaičius.
  • Ar turi losjono tiekimo skutimosi metu funkciją?
  • Ir daugelį kitų kriterijų.

Jeigu ieškote kokybės – esate čia, kur ir reikia, kadangi B-a.eu prekiauja tik žinomiausių gamintojų gaminiais, kurie yra pripažinti visame pasaulyje kaip puikus pasirinkimas siekiant nepermokėti, tačiau džiaugtis aukšta kokybe: PHILIPS, MESKO, BRAUN, DomoClip ir daugelis kitų. Sistemingai paieškai siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks ir tinkamiausias rekomendacijas.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad barzdaskutės internetu gali būti skirtos būtent šlapiam arba sausam skutimuisi. Ieškokite atitinkamai Jums labiausiai tinkamos ir džiaukitės kokybe, kuri leis visada atrodyti puikiai ir kasdieninį skutimąsi padaryti kur kas malonesniu.

Tinkama barzdos bei odos priežiūra

Tinkama barzdaskutė gali užtikrinti, kad pavyks sėkmingai pašalinti plaukelius. Tačiau reikia nepamiršti, kad be jos taip pat reikia žinoti, kaip tinkamai rūpintis barzda bei oda po ja. Jeigu norite turėti ilgą barzdą – tokiu atveju reikia įsigyti ir specialias priemones, kurios gali padėti tinkamai ja pasirūpinti. Paprasčiausiai nepavyks jos sutvarkyti su žirklutėmis, kadangi rezultatas nebus toks, kokio tikitės. Taip pat labai svarbu naudoti ir specialius losjonus, kurie gali Jums padėti išsaugoti odos drėgnumą ir džiaugtis puikiai augančia barzda. Lygiai taip pat kaip ir moterys skiria dėmesį savo plaukams, taip pat ir vyrai turi skirti dėmesio barzdai. Tik tokiu atveju pavyks išauginti tankią ir labai gražiai atrodančią barzdą.

O kuo daugiau dėmesio veido plaukams skirsite – tuo gražiau jie atrodys ir stebins puikia išvaizda bei galimybėmis, kurias padeda išgauti formavimo priemonės.

B-a.eu skutimosi mašinėlės internetu

Jeigu ieškote kokybės – tokiu atveju B-a.eu gali Jums ją pasiūlyti. Svarbiausia, kad pasirinkimas labai platus, o maža kaina vilioja savo patrauklumu, nors kokybė yra lygiai tokia pati puiki. Taip pat siūlome nepamiršti, kad reguliariai siūlomos akcijos leis Jums sutaupyti, tačiau įsigyti tokios pat puikios kokybės gaminius už mažiausią kainą.

Apsaugoti savo veidą ir tuo pačiu džiaugtis puikia odos išvaizda su kokybiška barzdaskute yra paprasta kaip niekada. Rinkitės kokybę, kuri džiugina savo funkcionalumu bei galimybėmis. Kai pasirinkimo yra tiek daug – kiekvienas ieškantis nesunkiai ras tai, kas jam labiausiai tinka. Ieškokite ir rasite. O jeigu nepavyksta – susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pateiksime konkrečias rekomendacijas.