EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Kuprinės ir krepšiai internetu pigiau

Kuprinė Exos 58 Juoda, LG

Kaina: 189.90 €
Žiūrėk ČIA

Sportinis krepšys Spokey TRUNK III 50x34x48 cm

Kaina: 23.43 €
Žiūrėk ČIA

Sportinis krepšys Spokey TRUNK I 50x40x30 cm

Kaina: 18.13 €
Žiūrėk ČIA

Kelioninė kuprinė Walker 50

Kaina: 104.50 €
Žiūrėk ČIA
Kelioninis krepšys atsparus vandeniui Helly Hansen 2 Blue 30l Kuprinės, krepšiai, lagaminai

Kelioninis krepšys atsparus vandeniui Helly Hansen 2 Blue 30l

Kaina: 70.42 €79.23 €
Žiūrėk ČIA
Kuprinė Spokey STELVIO, mėlyna Kuprinės, krepšiai, lagaminai

Kuprinė Spokey STELVIO, mėlyna

Kaina: 30.79 €34.64 €
Žiūrėk ČIA
Kuprinė Nebula 34 Pilka Kuprinės, krepšiai, lagaminai

Kuprinė Nebula 34 Pilka

Kaina: 99.90 €109.90 €
Žiūrėk ČIA
Kuprinė Nebula Juoda Kuprinės, krepšiai, lagaminai

Kuprinė Nebula Juoda

Kaina: 99.90 €109.90 €
Žiūrėk ČIA
Turistinė kuprinė Spokey LUKLA Kuprinės, krepšiai, lagaminai

Turistinė kuprinė Spokey LUKLA

Kaina: 67.91 €72.43 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė Nike Heritage BA5749-666

Kaina: 31.01 €31.33 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė KC Travel in Style

Kaina: 31.28 €31.33 €
Žiūrėk ČIA

Turistinė kuprinė žygiams Ferrino X.M.T. Black 60+10

Kaina: 167.68 €
Žiūrėk ČIA

Krepšys su atšvaitais, atsparus vandeniui Oxford Aqua V20

Kaina: 59.75 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė Deuter AC Lite 18 black 18

Kaina: 60.67 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė Nike Elemental BKPK 2.0 BA5876 648

Kaina: 24.79 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė Nike Hernitage BKPK 2.0 AOP BA5880 010

Kaina: 28.76 €
Žiūrėk ČIA

Hermetiškas krepšys atsparus vandeniui Ferrino Aquastop 2l

Kaina: 17.40 €
Žiūrėk ČIA

Kuprinė Futura 28 denim-arctic 28

Kaina: 86.39 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kuprinės ir krepšiai internetu

Šiais laikais žmonės  tikrai labai užimti ir daugeliu atveju kaip tik manydami taupo laiką. Vienas iš tokių labai patogių laiko taupymo būdų yra visus visai dienai reikalingus daiktus turėti su savimi, kad kaskart kažko prireikus netektų vykti namo. Tai – patogiausias laiko taupymo būdas, kuris tuo pačiu padeda viskuo apsirūpinti. Žinoma, tuo pačiu siūlome įvertinti ir tai, kad B-a.eu siūlo labai platų kuprinių bei krepšių pasirinkimą, tad visų daiktų turėjimas su savimi bus ne tik patogus, tačiau tuo pačiu ir stilingas.

Kai pasirinkimas toks platus – kiekvienas ras tai, kas geriausiai atitinka konkrečiai jo poreikius. Kuprinės bei krepšiai internetu pigiau – galimybė po ranka visada turėti tuos daiktus, kurių Jums reikia, kad kiekvienas žingsnis būtų apsaugotas reikalingais daiktais. Tuomet ir gyvenimas bus kur kas paprastesnis bei patogesnis.

B.a-eu siūlo šiuos krepšius, kurie skiriasi savo smulkmenomis. Kuo daugiau palyginsite – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai rasite tai, kas Jums tinka bei patinka labiausiai.

  • Kuprinė.
  • Krepšys.
  • Lagaminas
  • Turistinė kuprinė.
  • Kelioninis krepšys.

O ko tiksliai reikia Jums? Ieškodami tinkamiausio daikto nepamirškite įvertinti kelių esminių aspektų, kurie gali supaprastinti paieškas ir garantuoti, kad rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų paieškas. Sistemingas ir tvarkingas derinimas – galimybė, kad krepšys arba kuprinė, kurią naudosite, leis drąsiai žygiuoti gatve bei pasitikėti savimi.

Daugeliui žmonių dizainas yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris padeda apsispręsti, koks konkrečiai gaminys Jums labiausiai tinka. B-a.eu siūlo ypač platų kuprinių bei krepšių pasirinkimą, kurie skiriasi savo stiliumi, spalvine gama bei modeliais. Nuo tokių, kurie labiausiai tinka kasdieniniam nešiojimui, kadangi atrodo labai skoningai, puikiai dera ne tik prie laisvalaikio aprangos, tačiau taip pat ir ieškant kažko labiau klasikinio. Tuo pačiu ir specializuotus krepšius, kurie skirti ilgoms ir net turistinėms kelionėms. Norint atrodyti puikiai nereikia įdėti labai daug pastangų, kadangi B-a.eu pasirinkimas – platus kaip niekada.

Žinoma, tuo pačiu reikia susipažinti ir su medžiagos sudėtimi, kadangi tai padės paprasčiau įvertinti, ar daiktas yra patogus. Krepšiai dažniausiai būna medžiaginiai bei odiniai, kadangi jie labai skoningai sugula. Tuo tarpu lagaminai – kietesni, kadangi jie padeda išlaikyti formą bei sistemingai sudėti visus daiktus, kad kiekvienas saugiai pasiektų tą vietą į kurią keliaujama. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai skrendate lėktuvu, kadangi daugelis skundžiasi, kad ten lagaminai yra mėtomi. Jeigu jie bus kieti – daiktai bus pilnai apsaugoti.

Žinoma svarbi ir kaina, tačiau B-a.eu gali pasigirti, kad jų prekiaujami krepšiai bei kuprinės yra ypač pigūs, tad konkurencinga kaina dažniausiai ir paskatina pirkti būtent pas mus. Juolab, nuolatos skelbiamos akcijos bei nuolaidos padeda sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti kokybiškus gaminius kur kas pigiau. Žmonės labai džiaugiasi, kad mažesnė kaina tikrai nereiškia prastesnės kokybės, tad pasinaudokite atviromis galimybėmis, kurios džiugina visus, kurie paprasčiausiai nori nepermokėti, tačiau džiaugtis, kad investicija atsiperka. Reguliariai lankykitės, tikrinkite prekes, susipažinkite su atnaujinimais ir apipirkite pigiai.

Gamintojas taip pat svarbus aspektas paieškoms. Prekiaujame tik žinomiausių gamintojų produkcija, kuri yra pripažinta kaip pati geriausia ir garantuojantį ilgalaikį funkcionalumą už mažą kainą: Rock, Salewa, SCOTT, Freetime ir daugelis kitų.

Kuprinės nei krepšiai internetu – galimybė greitai bei paprastai susirasti tai, kas gali Jums palengvinti gyvenimą bei suteikti galimybę kiekviename žingsnyje jaustis apsaugotais. Kai pasirinkimas toks platus – kiekvienas ieškantis ras tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius.