EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žaislai vaikams internetu

Išpardavimai Visi
Konstruktorius Lego 7499 City Flexible and Straight Tracks

Konstruktorius Lego 7499 City Flexible and Straight Tracks

Kaina: 17.19 €19.51 €
Žiūrėk ČIA
Konstruktorius Lego 7895 City Switching Tracks

Konstruktorius Lego 7895 City Switching Tracks

Kaina: 19.18 €21.76 €
Žiūrėk ČIA
Lego 2304 Duplo Large Building Plate

Lego 2304 Duplo Large Building Plate

Kaina: 15.08 €15.74 €
Žiūrėk ČIA
10507 Lego Duplo

10507 Lego Duplo

Kaina: 46.52 €48.55 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška virtuvėlė | Bon Appetit | 2015 | Smoby

Vaikiška virtuvėlė | Bon Appetit | 2015 | Smoby

Kaina: 63.45 €65.18 €
Žiūrėk ČIA
822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW

822005 / 819197 NEW 2016 Zapf Creation Baby Born lėlė Girl NEW

Kaina: 63.63 €67.53 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Minkštas žaislas Teeny Tys Jack - grey dog

Kaina: 4.78 €
Žiūrėk ČIA

Minkštas žaislas MAGIC-pink unicorn

Kaina: 8.18 €8.23 €
Žiūrėk ČIA
Lavinamasis žaislas Animal Acvivity Cube

Lavinamasis žaislas Animal Acvivity Cube

Kaina: 14.69 €15.28 €
Žiūrėk ČIA
Automobilis Blaze Monster

Automobilis Blaze Monster

Kaina: 9.87 €10.27 €
Žiūrėk ČIA

Stalo futbolas Pozostali 54509

Kaina: 23.32 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas bokso rinkinys

Kaina: 25.24 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Lego 7050 Alien Conquest Alien Defender

Kaina: 20.62 €
Žiūrėk ČIA
Lėlių namas | medinis lėlių namas | Eichhorn

Lėlių namas | medinis lėlių namas | Eichhorn

Kaina: 88.09 €110.85 €
Žiūrėk ČIA

Dvipusė magnetinė- piešimo lenta

Kaina: 21.28 €
Žiūrėk ČIA

Konstruktorius 42046 Lego Technic Getaway Racer

Kaina: 22.43 €
Žiūrėk ČIA

Elektroninis pliušinis žaislas Furby Furblings BOOM honey A7454 / A6100

Kaina: 32.44 €
Žiūrėk ČIA
B7063 stalo žaidimas HASBRO Pie Face Game

B7063 stalo žaidimas HASBRO Pie Face Game

Kaina: 20.80 €25.94 €
Žiūrėk ČIA
 

Kodėl daugėja perkančiųjų žaislus vaikams internete? Ar tikrai internete žaislai vaikams pigesni?

Nenumaldomai artėjančios gražiausios žiemos šventės džiugina vaikus ir kelia šiokį tokį nerimą jų tėveliams, kurie po truputį pradeda žvalgytis į parduotuvių virtinas ir galvoti, kuo šiais metais nudžiuginti savo atžalą. Prekės vaikams ir žaislai išties stebina milžiniška pasiūla, kita vertus, tokia gausa šiek tiek glumina ir kelia galybę klausimų: ką pirkti? Ar žaislas vaikui patiks? Ar bus naudingas?

Pasižvalgykime po vienos didesnių elektroninių parduotuvių žaislų asortimentą : b-a.eu kur galima įsigyti gerą dovaną mažajam šeimos nariui, tačiau prieš tai paskaitykite, ką apie žaislus pasakoja psichologai.

Šiuolaikiniai vaikai nebeturi fantazijos

Jei mes vaikystėje iš smėlio ir vandens lauke kepdavom pačius gardžiausius „kotletus“, o kaimyno suversta sniego krūva tapdavo galinga tvirtove, šiuolaikiniai vaikai nenori iš rankų paleisti išmaniojo telefono, atsitraukti nuo kompiuterio ar televizoriaus. Toks prisirišimas prie skaitmeninio pasaulio atributų dažnai tiesiog žlugdo vaiko fantaziją, dingsta žaidimai įsivaizduojamoje erdvėje, nes viskas yra tarsi patiekta ant lėkštutės. Psichologai atsargiai vertina vaikų užėmimą įvairiais įrenginiais, nes jie naudą duoda tik tuomet, kai yra tinkamai pamokinti, paskatinti užsiimti lavinančia veikla. Psichologai nerekomenduoja vaikams pirkti žaislus, kurie patys dainuoja, kalba ar šoka. Tokie išmanieji žaislai apriboja vaiką, nes nebėra stimulo sugalvoti kažką pačiam.

Daug žaislų – daug problemų

Kiekvieni tėvai nori išpildyti savo vaiko norus, todėl prieš Kalėdas yra linkę plačiau praverti piniginę, tačiau taip elgdamiesi nepagalvoja, kad daro meškos paslaugą vaikui. Daugybė žaislų ne tik paskatina kelti aukštesnius reikalavimus kitiems metams, bet ir neigiamai veikia vaiko kūrybiškumą. Psichologai teigia, kad žymiai geriau rinktis konstruktorių, iš kurio vaikas galės sudėlioti lėktuvą, namą savo lėlei ir pan., užuot nupirkus šiuos žaislus. Prekės vaikams ir žaislai, kurie neskatina mąstyti, neskatina kurti, fantazuoti ir įveikti kažkokius iššūkius tikrai nėra geriausias pasirinkimas. Geriau mažiau, bet dažniau, geriau mažesni, tačiau skatinantys veikti.

Ar būna blogų žaislų?

Kai kurie žaislų gamintojai teigia, kad nėra blogų žaislų ir žaidimų, nes vien žaidimo procesas teigiamai veikia vaiko kognityvinius procesus, tačiau kartais tai tik gražūs žodžiai, po kuriais slepiasi noras padidinti savo pardavimų rodiklius. Psichologai perspėja, jog tėveliai turi būti itin atidūs rinkdamiesi žaislus savo vaikams. Renkantis žaislus, pirmiausia reikia atsižvelgti į amžiaus grupę, kuriai yra skirti šie žaislai. Pavyzdžiui, nupirkus įdomų žaidimą trimečiui, kuris atrodo visai nekaltas, tačiau skirtas 6-8 metų amžiaus vaikui, rizikuojama sužinoti, jog žaislas yra su smulkiomis detalėmis, kurios netyčia gali būti prarytos ir sužeistų vaiką. Kitas svarbus momentas – žaislų saugumas naudoti. Nepirkite žaislų neaiškiose vietose. Oficialios, legalios parduotuvės niekada nerizikuos parduoti žaislą internetu ypač, kuris neatitinka žaislų saugos reikalavimų. Pavyzdžiui, parduotuvės b-a.eu vaikiški žaislai internete yra tik patikimų, patvirtintų gamintojų, būtent to jums ir reikia.

Žaidimas – pirmasis aktyvus vaiko užsiėmimas, kuriuo jis siekia pažinti aplinką. Šiai labai svarbiai savo veiklai vaikas turi turėti laiko, erdvės ir galimybių. Juk žaidžiant atsiskleidžia vaiko charakterio savybės, vystosi įgimti polinkiai, išsiugdoma ištvermė, drąsa, išmokstama susikaupti. Taigi labai svarbu pasirūpinti, kad vaikas turėtų pačius tinkamiausius žaislus, skatinančius išradingumą ir kūrybingumą, padedančius tinkamai suvokti aplinką ir susidraugauti su ja.

Pirmykščiai žaislai vaikams  buvo natūralūs daiktai: lazdos, sėklos, kankorėžiai, kaulai, lygūs ir apvalūs akmenys. Vėliau  jie beveik visi buvo pakeisti lėlėmis, kamuoliais ir tampomais žaislais ant ratukų.

Mergaičių mėgstamas žaislas - lėlė barbė, berniukų - lego. Žaidžiant atsiskleidžia vaiko charakterio savybės, išsiukdoma ištvermė, drąsa, išmokstama susikaupti.

Žaislų vaikams funkcijos ir charakteristikos:

surinkimo žaislai ir dėlionės (konstruktoriai, dėlionės iš mažiau nei 500 detalių), lavina pirštų miklumą, ugdo valią, ištvermę ir, svarbiausia, – pratina iki galo atlikti pradėtą užsiėmimą

stalo žaidimai ar kitokie, lavinantys susikaupimą ir reakciją

stumiami, traukiami žaislai bei priemonės, padedančios vaikščioti ir t. t.

Pagrindinė žaislų paskirtis yra žaisti.

Kad ir kokį žaislą vaikui internetu  išrinktumėte, svarbiausia įsitikinti, kad jis bus saugus.

Bet koks žaislas vaikui  turi lavinamajį poveikį, jei tik vaikas su juo žaidžia.