Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Muzikiniai centrai internetu

Muzikinis centras Blaupunkt MS40BT BT/FM/CD/MP3/USB/AUX Muzikiniai centrai, patefonai

Muzikinis centras Blaupunkt MS40BT BT/FM/CD/MP3/USB/AUX

Kaina: 141.57 €160.53 €
Muzikinis centras Blaupunkt MS7BT Muzikiniai centrai, patefonai

Muzikinis centras Blaupunkt MS7BT

Kaina: 81.06 €86.42 €

Muzikinis centras GTK-XB60B

Kaina: 248.88 €

Muzikinis centras CMT-SBT20 Bluetooth

Kaina: 106.43 €

Patefonas Denver MRD-52 darkwood

Kaina: 139.23 €

Muzikinis centras SC-PM250EG-K

Kaina: 89.44 €

Muzikinis centras SC-PM250EC-S

Kaina: 86.65 €

Patefonas Denver MRD-52 lightwood

Kaina: 135.64 €

Patefonas Audio Technica AT-LP3BK Fully Automatic Belt-Drive Stereo Turntable,

Kaina: 269.79 €
Muzikinis centras Blaupunkt MS12BT BT/FM/MP3/CD/USB/AUX Muzikiniai centrai, patefonai

Muzikinis centras Blaupunkt MS12BT BT/FM/MP3/CD/USB/AUX

Kaina: 99.03 €104.41 €

Muzikinis centras Denver MC-5220 Black

Kaina: 44.14 €44.69 €

Muzikinis centras Blaupunkt PS05.2DB With Bluetooth

Kaina: 163.12 €

Muzikinis centras SC-UX100E-W

Kaina: 173.60 €

Muzikinis centras Sony CMTSBT20 Hi-Fi System with Bluetooth Bluetooth, NFC, Wireless connection,

Kaina: 109.36 €
Muzikinis centras Tracer 2.1 Tumba BT 46520 Muzikiniai centrai, patefonai

Muzikinis centras Tracer 2.1 Tumba BT 46520

Kaina: 51.44 €54.45 €
Muzikinis centras Blaupunkt MS70BT Muzikiniai centrai, patefonai

Muzikinis centras Blaupunkt MS70BT

Kaina: 179.08 €187.01 €

Patefonas Audio Technica AT-LP3WH Fully Automatic Belt-Drive Stereo Turntable,

Kaina: 269.79 €

Patefonas Jam Sound Turntable, AUX in, Wood

Kaina: 116.73 €
 
 
Muzikiniai centrai vis dar išlieka populiarūs žmonių namuose ir internete.Kokia muzikinių centrų kainos ir pasiūla internete?


Be muzikos sunku įsivaizduoti vakarėlius, įvairius renginius, darbą namuose, sode, važiavimą automobiliu. Todėl nieko keisto, kad visur aplink mus supa muzikos įrenginiai. Kompiuteriai, išmanieji telefonai, mp3 grotuvai, automagnetolos – kur bepasisuksi, kone kiekvienas prietaisas gali groti muziką. Tad jei muziką galima girdėti kone bet kur ir bet kada, tai kam dar jums reikalingas ir muzikinis centras? Juk lygiai taip pat galima klausytis muzikos iš telefono, kompiuterio ir kitų jau minėtų prietaisų. Tačiau muzikiniai centrai turi savo panaudojimo nišą ir jie vis dar išlieka populiarūs žmonių namuose. Jei pažvelgsite, kiek skirtingų muzikinių centrų galima įsigyti internetinėse parduotuvėse : b-a.eu, pamatysite, kad pasirinkimas yra išties didžiulis. Vadinasi, jei yra tokia pasiūla, turi būti ir paklausa. Tad kam gi šiais laikais yra naudojami muzikiniai centrai?

 

Visų pirma, muzikinis centras skirsis nuo kompiuterio ar telefono gerokai kokybiškesniais garsiakalbiais, kurie turi didžiulę įtaką ir muzikos kokybei. Jei paleisite muziką visu garsumu, geras muzikinis centras nepradės leisti keistų garsų ir girdėsite švarų garsą. Štai čia iškyla ir dar vienas muzikinių centrų privalumas – didelės, galingos kolonėlės. Nei telefonas nei nešiojamojo kompiuterio kolonėlės nesugebės išgauti tokio didelio garso. O kaip gi gali būti geras vakarėlis be garsios ir kokybiškos muzikos? Tad jei mėgstate švęsti, būtina turėti arba tikrai geras kolonėles arba nebrangų muzikinį centrą, kuris leis mėgautis dideliu garsu.

 

Jei manote, kad muzikiniai centrai yra atgyvena ir jūs jau net nebežinote, kur galima įsigyti kompaktinių diskų su muzika, tai nėra bėda. Šiuolaikiniai muzikiniai centrai muziką gali groti ir iš USB raktų, iš nešiojamų kompiuterių. Galiausiai, bene paprasčiausias būdas yra prijungti prie įrenginio išmanųjį telefoną ir juo valdyti grojaraščius ir garsumą. Muzikiniai centrai yra tikrai patogūs, leidžia pasirinkti tarp kelių laikmenų, iš kurių galima leisti muziką. Be abejo, šiuose prietaisuose vis dar yra kompaktinių diskų nuskaitymo prietaisas ir šiais laikais galite klausti ir mp3 dainų, kurių į kompaktinį diską tilps bent keliasdešimt, o ne vos kelios, kaip senais laikais.

 

Net pigus muzikinis centras gali būti ne tik vakarėlių pagalbininkas, bet ir pasiteisinti renginiuose. Tarkime, vedate renginį ir jums reikia kažkaip įgarsinti savo balsą. Ne vienas muzikinis centras pasiūlys jums prijungti prie jo mikrofoną ir taip sustiprinti garsą. Be to, internete siūlomi muzikiniai centrai dažnai turi ir garso įrašymo funkciją. Jei jums tai aktualu – pasižiūrėkite į prietaiso parametrus, prieš jį pirkdami. Jei pasigilinsite dar labiau, nustebsite, kokių funkcijų ir galimybių turi šių laikų muzikiniai centrai.

 

Nepamirškite, kad muzikinis centras neturi būti laikomas vien namuose. Jį nesunku bus nusivežti į sodybą ar pas draugus, jei šie tokio neturi, o nori atšvęsti gimtadienį ar sukaktuves. Jei trūksta garso, prie muzikinio centro visada galima prijungti ir papildomas kolonėles. Tik nepažadinkite kaimynų!