Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Laiptų pakopa, cinkuota 1000x305/30x3/34x38 Metalinės laiptų pakopos
Turime sandėlyje
37.99 € / 1 vnt

Laiptų pakopa, cinkuota 1000x270/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos
Turime sandėlyje
35.65 € / 1 vnt

Laiptų pakopa, cinkuota 700x240/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Laiptų pakopa, cinkuota 600x240/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Metalo grotelės
Metalo grotelės apima virintas metalo groteles, presuotas metalo groteles, metalines laiptų pakopas ir kita.
Virintas metalo groteles galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, skirtingų akučių dydžių, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, rūšių ir kita.
Grotelės gali būti presuotos, suvirintos, paprastos, dantytos ir kita.
Tiek virintos, tiek ir presuotos grotelės dėl savo gerų mechaninių ir techninių savybių yra plačiai naudojamos aptarnavimo aikštelėse pramonės šakose, tiltų, kelių, laivų statyboje, taip pat tinkamos ir kaip dekoratyviniai fasado elementai. Iš jų gaminami lauko laiptai bus tvirti, kokybiški, atsparūs aplinkos poveikiui. Taigi grotelių panaudojimo sritys yra: aikštelių montavimui, aptarnavimo laiptams ir laiptinėms, fasadams, aikštelėms, skirtoms kojas valyti, pravažiavimams ir kita.
Pagrindinės grotelių savybės yra didelis atsparumas įlinkimui, platus asortimentas laikomoms apkrovoms, mažas svoris, nesudėtingas montavimas, universalus pritaikymas, ilgaamžiškumas, atsparumas dilimui ir kita.
Virintos grotelės yra gaminamos iš įvairių nešančiųjų juostų sujungiant (skersai) strypu (kvadratiniu ar apvaliu). Strypai sujungiami su nešančiąja juosta kontaktiniu suvirinimo būdu ir gali būti gaunamos grotelių panelės: 6050mm ilgio ir 1000mm pločio. Tolimesniame apdirbimo procese grotelės pjaustomos pagal konkrečius užsakomus matmenis, virinama papildoma juosta ir tik po to atliekamas antikorozinis padengimas. Grotelės gali būti gaminamos iš anglinio, nerūdijančio plieno ir kita.
Virintų metalo grotelių tipai gali būti: standartinės virintos grotelės, kurios pagamintos iš strypų sujungiant skersai strypu. Virintos dantytos grotelės, kurių gamybai yra naudojami dantytos juostos sujungiamos skersiniu strypu. Šis grotelių tipas sumažina slydimo tikimybę. Na, o virintos grotelės su papildomu strypu arba papildomu strypu ir tinklu, sumažina akučių dydį ir dėl mažų akučių, nedidelio svorio dažniausiai yra naudojamos pramoniniuose objektuose.
Skersinių strypų tipai gali būti: kvadratinis suktas strypas, apvalus strypas, apvalus suktas su grioveliais strypas ir kita.
Presuotų grotelių konstrukciją gali sudaryti tarpusavyje supresuotos laikančios ir skersinės juostelės, kurios yra aprėmintos. Nuo apkrovos priklauso laikančiosios išilginės juostos matmenys. Esant didelės apkrovoms ir sunkioms darbo sąlygoms geriausiai būtų pasirinkti laikančias juosteles didesnes nei 50X50 mm.
Presuoto metalo grotelės gali būti plačiai panaudotos ne tik pramonės konstrukcijose, bet ir interjero apipavidalinimui.
Taigi presuotų metalo grotelių konstrukciją sudaro tarpusavyje suvirintos laikančios juostos ir skersiniai strypeliai. Grotelės gali būti aprėmintos ir neaprėmintos. Ir galimas ištisas fasadų uždengimas. Juostos gali būti dantytos – nepavojingos slydimui.
Standartiniai presuotos metalo grotelės matmenys gali būti: 150x1000mm; 300x1000mm; 400x1000mm; 500x1000mm; 600x1000mm; 700x1000mm; 800x1000mm; 900x1000mm; 1000x100 mm; 1200x1000mm; 1500x1000mm; 2000x1000mm.
Taip pat šios grotelės gali būti panaudotos: aikštelių montavimui, laiptams ir laiptinėms, grindims, fasadams, aikštelėms kojoms valyti, pastolių montavimui ir kita.
Užsakovui pageidaujant metalinės laiptų konstrukcijos gali būti papildomai nudažytos norima spalva.
Laiptai turi būti funkcionalūs, ilgaamžiški, kartu estetiški ir kita. Metaliniai lauko laiptai gali būti puikus sprendimas įgyvendinantis visas reikalingas laiptų savybes. Taigi metaliniai lauko laiptai gali turėti dvi pagrindines funkcijas – tai įėjimas į pastatą arba pagalbiniai evakuaciniai. Tokiems laiptams paprastai yra parenkamos metalinės laiptų konstrukcijos, detalės – lauko laiptų pakopos, porankiai, turėklai ir kita.
Taigi įrenginėjant lauko (ir ne tik) laiptus vienas svarbiausių niuansų yra – jų saugumas. Saugiausiu lauko laiptų pakopų aukštis yra apie 13 cm, o plotis – 30 cm. Taip pat labai svarbu iš kokio metalo yra parenkamos pagrindinės konstrukcijos, nes nuo jų to priklausys jų priežiūra ir ilgaamžiškumas. Laiptų konstrukcija gali būti parinkta iš juodo metalo, aliuminio, nerūdijančio plieno, cinkuoto metalo ir kita.
Kitos laiptų detalės, tokios kaip turėklai, pakopos, porankiai gali būti naudojami iš kitų medžiagų, tačiau tiek kainos, tiek išvaizdos aspektu yra labai patogu pasirinkti lauko laiptų pakopas taip pat iš metalinių grotelių. Metalinių laiptų nereikės šluoti ar valyti, taip pat ant jų nesikaups sniegas, bei kiti nešvarumai. Gerai apdirbtos metalinės laiptų konstrukcijos nebijo ir atmosferos poveikių ir kita. Jeigu lauko laiptai turi penkias ir daugiau pakopų, tai jiems yra būtini turėklai. Na, o turėklai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, juodo metalo, stiklo arba net itin puošnūs nei išskirtiniai, unikalūs kalvių rankų darbai.
Taigi metaliniai lauko laiptai gali būti puikus sprendimas, norint turėti lauko laiptus.
Lauko laiptų pakopos gali būti presuotos, suvirintos, paprastos arba dantytos.
Taigi metalo groteles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.
Reikia išsamesnės informacijos? Susisiekite su mumis. Papasakosime, kokios lauko laiptų pakopos yra mūsų asortimente, patarsime bei padėsi išsirinkti geriausią variantą.
Metalinės laiptų konstrukcijos, lauko laiptų pakopos, metalinės grotelės pristatomos visoje Lietuvoje.