Patarimai, kaip pasirinkti plaukų tiesintuvą

Norite turėti gražius ir tiesius plaukus, neišeidami iš namų? Viskas, ką jums reikia padaryti – įsigyti plaukų tiesintuvą. Kad išsirinkti tinkamą ir kokybišką tiesintuvą būtų paprasčiau, paruošėme jums naudingos informacijos bei patarimų.

Plaukų tiesintuvų tipai

Keraminiai tiesintuvai. Šio tipo tiesintuvuose naudojamos keraminės plokštelės: jos tolygiai paskirsto šilumą, taip užkertant kelią karštųjų taškų, kurie gali nudeginti plaukus, susidarymui. Keraminiai tiesintuvai užsandarina plauko paviršių ir užrakina drėgmę jo viduje: taip plaukai tampa tiesūs ir žvilgantys. Šie tiesintuvai kainuoja mažiausiai ir yra pakankamai universalūs, todėl gali būti naudojami tiesinti įvairių ilgių plonus, storus ar garbanotus plaukus.

Titano tiesintuvai. Jei ieškote kažko, kas padėtų sutaupyti laiko, įsigykite titano tiesintuvą. Titanas kaista itin greitai, todėl nereikės ilgai laukti, kad galėtumėte formuoti plaukus. Be to, jis kur kas patvaresnis, nei keramika, todėl gali patikimai tarnauti daugelį metų.

Turmalino tiesintuvai. Turmalinas – brangusis akmuo, gaunamas iškastiniu būdu. Šiuo mineralu padengtos tiesinimo plokštelės puikiai paskirsto šilumą ir gamina neigiamai įkrautus jonus, todėl toks tiesintuvas ne tik patikimai užsandarina plauką, kad būtų išsaugota drėgmė, bet ir pašalina statinį krūvį, neišsausindamas ir nepažeisdamas plaukų.

Infraraudonųjų spindulių tiesintuvai. Šių tiesintuvų skleidžiami ultravioletiniai spinduliai suminkština ir atpalaiduoja plaukus, nepakenkdami plaukų folikulams.

Joniniai tiesintuvai (tiesintuvai su jonizatoriais). Šio tipo tiesintuvai skleidžia neigiamus jonus, kurie tiesina plaukus ir pašalina statinį krūvį, taip neleisdami plaukams susivelti.

Papildomos funkcijos

Apsvarstykite galimybę įsigyti tiesintuvą, kuris turėtų vieną ar kelias papildomas funkcijas:

  • Kaitinimo laikmatis: tiesintuvų laikas, per kurį jie įkaista, gali skirtis, todėl laikmačio funkcija gali būti labai naudinga.
  • Temperatūros kontrolė: nors šią funkciją turi didžioji dauguma šiuolaikinių tiesintuvų, įsitikinkite, ar ji yra jūsų nusižiūrėtame modelyje.
  • Šlapių plaukų tiesinimo funkcija: naudojami garai, kurie leidžia tiesinti drėgnus plaukus.
  • Automatinis išjungimas: automatinio išjungimo funkcija išjungs jūsų plaukų tiesintuvą nustatytu laiku, taip išvengiant galimo perkaitimo.
  • Belaidis tiesintuvas: toks tiesintuvas puikiai tinka tiek tolimoms kelionėms, tiek trumpai išvykai į miestą.

Ką dar verta apsvarstyti, perkant plaukų tiesintuvą?

Prieš pirkdami, atkreipkite dėmesį į keletą pagrindinių faktorių, kurie padės pasirinkti geriausią plaukų tiesintuvą:

Plaukų tipas: žinokite savo plaukų tipą bei tekstūrą. Storiems bei šiurkštiems plaukams ištiesinti reikalinga aukšta temperatūra. Tuo tarpu natūraliai tiesiems plaukams verčiau rinktis tiesintuvą su temperatūros kontrole, nes aukšta temperatūra tokius plaukus gali lengvai pažeisti.

Tinkamas dydis: tiesintuvo dydžio pasirinkimas priklauso nuo jūsų plaukų ilgio. Siauresni tiesintuvai geriausiai tinka trumpiems plaukams, o tiesintuvai plačiomis plokštelėmis gali apimti daugiau paviršiaus, todėl geriau tinka ilgesniems plaukams.

Integruotos funkcijos: kai kuriuose plaukų tiesintuvuose yra specifinių funkcijų, skirtų tam tikriems plaukų tipams. Pavyzdžiui, įmontuotos šukos garbanotiems plaukams.

Priedai

Įvairūs priedai gali padėti lengviau ištiesinti plaukus ir juos apsaugoti.

Nuo karščio saugantis purškalas plaukams: šis produktas padeda apsaugoti plaukus nuo galimo perkaitimo ir pažeidimų, be to, jis suteikia plaukams blizgesio ir padeda suvaldyti nepaklusnias garbanas.

Karščiui atsparus kilimėlis: ant jo galima saugiai padėti karštą tiesintuvą, kai jo nenaudojate. Taip išvengsite pavojaus ką nors sudeginti. 

Plaukų segtukai, kitaip žinomi kaip kirpėjų segtukai ar krokodilai. Jie padeda suskirstyti plaukus tiesinimo metu ir taip padaro procesą kur kas patogesnį ir mažiau komplikuotą.

Išvados

Tiksliai pasverkite savo poreikius ir apsvarstykite funkcijas, kurių norėtumėte iš plaukų tiesintuvo: tai padės jums pasirinkti geriausią variantą. Tinkamas įrankis be didelių pastangų leis pasiekti puikų rezultatą ir išvengti dar vieno, brangiai kainuojančio vizito į grožio saloną. Norime priminti, kad viena geriausių vietų įsigyti plaukų tiesintuvą – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia pirkti pigiau ir patogiau!