Spinta Zonda Z10 Spintos vaikų kambariui
279.98 € / 1 vnt

Kampinė spinta drabužiams Lorento L14 Spintos vaikų kambariui

Jaunuolio spinta Tommy 3 Spintos vaikų kambariui
109.98 € / 1 vnt

Spinta WERSO 02 Spintos vaikų kambariui
129.98 € / 1 vnt

Spinta Avo 02 Spintos vaikų kambariui
209.98 € / 1 vnt

Spinta vaiko kambariui Lorento L7 Spintos vaikų kambariui

Kampinė drabužių spinta REST R14 Spintos vaikų kambariui

Spinta rūbams REST R01 Spintos vaikų kambariui
129.98 € / 1 vnt

Spinta Fini 13 Spintos vaikų kambariui
289.98 € / 1 vnt

Drabužių spinta WERSO 01 Spintos vaikų kambariui
179.98 € / 1 vnt

Drabužių spinta ARCA 02 Spintos vaikų kambariui
123.98 € / 1 vnt

Spinta Bergen 4 Spintos vaikų kambariui
199.98 € / 1 vnt

Spinta Elmo 02 Spintos vaikų kambariui
289.98 € / 1 vnt

Jaunuolio drabužių spinta COSMO C02 Spintos vaikų kambariui

Spinta drabužiams Bruno 1 Spintos vaikų kambariui
199.98 € / 1 vnt

Drabužių spinta REST R02 Spintos vaikų kambariui
171.98 € / 1 vnt

Spinta Mati S1D Spintos vaikų kambariui
149.98 € / 1 vnt

Jaunuolio spinta Planet 4 Spintos vaikų kambariui
183.98 € / 1 vnt

Nebrangios spintos ir drabužinės vaikams / paaugliams


Įrenginėjant vaiko ar paauglio kambarį, vienas iš svarbiausių baldų be vaikiškos lovos, yra spinta ar drabužinė, į kurią turi patogiai sutilpti visi vaikų rūbai ir kiti daiktai. Mūsų parduotuvės kataloge rasite platų, įvairaus tipo, stilių, matmenų bei spalvų pasirinkimą. Kompaktiškos vienų durų spintos, didesnės dviejų durų spintos, kurios taip pat gali būti su stalčiais ir atviromis lentynomis bei žinoma didelės ir talpios rūbų spintos - drabužinės. Pastarosios yra erdvios, į jas puikiai tilps ne tik vaiko drabužiai, bet ir įvairiausi kiti daiktai. Idealus sprendimas norintiems, kad daiktai nesimėtytų bet kur, o turėtų savo vietą. Žinoma, visada prieš perkant reikėtų tiksliai įvertinti, kokius daiktus planuojate sudėti į spintą. Priklausomai nuo to, reikėtų rinktis ir vaikiškos spintos tipą.

Kaip išsirinkti spintą vaiko kambariui


Renkantis spintą rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - aukštį, bendrą dydį, taip pat praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad spintos kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigi vaikiška spinta gali būti nepakankamai erdvi ar neturėti visų reikalingiausių funkcijų, tad sutalpinti daiktus į ją bus žymiai sudėtingiau. Be to, pigios drabužinės ir spintos gali būti pagamintos iš mažiau patvarių medžiagų, jos gali tarnauti trumpiau. Todėl renkantis siūlome įvertinti žemiau aprašytus kriterijus.

Vaikiškos spintos matmenys. Kaip ir renkantis bet kurį kitą baldą, matmenys yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei vaiko kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti kambario plotą, rekomenduotume rinktis siauresnes, tačiau aukštas spintas. Taip išnaudosite patalpos aukštį, tačiau pasiliksite vietos kambaryje pločio prasme. Didesniam vaiko ar paauglio kambariui pasirinkimo laisvė yra kur kas platesnė, tačiau atminkite, kad nesvarbu, kokio dydžio bus spinta ar drabužinė - į ją dėkite tik pačius reikalingiausius daiktus. Neapsikraukite daiktais, kurie nėra vaikui reikalingi ir ilgą laiką yra nenaudojami. Geriau juos atiduokite ar parduokite.

Spintos ar drabužinės funkcionalumas. Nedidelė spinta gali būti tik su durelėmis, o jos viduje erdvė rūbams pakabinti bei keletas lentynų. Didesnės spintos įprastai būna su dviem durelėmis, jos taip pat gali turėti stalčius ar atviras lentynas bei įvairias jų kombinacijas. Pačios didžiausios ir talpiausios yra rūbų spintos - drabužinės. Jos gali turėti tiek stalčius, tiek lentynas, tiek kabyklas rūbams. Prieš perkant įvertinkite, kiek ir kokių rūbų ar daiktų turite. Taip bus žymiai paprasčiau išsirinkti.

Stilius ir spalvos. Čia pasirinkimas yra išties didelis ir platus. Gaminamos tiek minimalistinio, tiek skandinaviško ar klasikinio dizaino spintos ir drabužinės. Pirkdami įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja vaiko ar paauglio kambaryje ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos ir spalvos baldus. Jei reikalingi to paties stiliaus ir spalvų vaiko baldai, rekomenduojame rinktis spintas vaikams iš mūsų turimų kolekcijų. Taip nesudėtingai prie išsirinktos vaikiškos spintos galėsite priderinti to paties dizaino lovas, vaikiškas komodas, lentynas bei kitus baldus ir sukurti vienodą vaiko ar paauglio kambario interjerą.

Pigios spintos vaikų kambariui


Mūsų e-parduotuvėje vaikiškos spintos ir drabužinės internetu parduodamos itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų dizaino, tipų bei spalvų pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite BRW, Dolmar, Meblar, Jurek Meble ir kitų gamintojų nebrangias spintas ir drabužines. Jų kaina prasideda maždaug nuo 120 eurų. Norite dar labiau sutaupyti? Mūsų parduotuvėje dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, o jų metu vaikiška spinta su nuolaida kainuos ženkliai pigiau, mažesne kaina. Be to, esant poreikiui, spintas galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Primename, kad užsisakius internetu vaikiškos spintos ir drabužinės bus pristatytos visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).