Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Muilo tipas
Gamintojas
Rodyti:
2 A B C D F G I L M N P R S V X Z
Filtruoti
 
 

Muilas internetu

Kietas muilas su migdolų pienu Palmolive Delicate Care 90 g

Kaina: 5.84 €

Antibakterinis gelis Safe Hands Anti-bacterial 300ml

Kaina: 8.47 €

Muilas Palmolive Liquid soap with extracts of lime and antibacterial components Kitchen (Anti Odor With Antibacterial Agent) 300 ml

Kaina: 7.59 €

Muilas Le Petit Olivier Extra Soft (Extra Mild Soap) 250 g

Kaina: 8.74 €

Skysto muilo papildymas Palmolive Almond Milk 1000 ml

Kaina: 9.37 €

Skystas muilas Dettol Antibacterial Liquid Hand Wash Liquid Soap 250ml Aloe Vera

Kaina: 7.94 €

Skystas muilas Fa Hygiene & Fresh Lime 250 ml

Kaina: 7.16 €

Muilas Le Petit Olivier Extra Fine Soap (Extra Mild Surgras Soap) 250 g

Kaina: 8.74 €

Skystas muilas Minions Fluffy 250ml

Kaina: 9.68 €

Skystas muilas Xpel Coconut Water Hydrating Hand Wash Cosmetic 500ml

Kaina: 7.39 €

Muilas Palmolive Liquid soap Raspberry Magic Softness (Foaming Handwash Raspberry) 250 ml

Kaina: 8.03 €

Muilas Dove Nutritional (Beauty Cream Oil Bar)

Kaina: 8.24 €

Muilas Palmolive Liquid soap for kids with pump Aquarium (Aquarium) - 300 ml

Kaina: 7.37 €

Antibakterinis rankų gelis Sesderma Lactyferrin 250 ml

Kaina: 18.59 €

Antibakterinis kietas muilas Protex Fresh (Bar Soap) 6 x 90 g

Kaina: 8.68 €

Muilas Palmolive Pure & Delight Pomegranate Liquid Soap (Hand Wash) 300 ml

Kaina: 8.09 €

Muilas Dove Purely Pampering (Beauty Cream Bar) 100 g

Kaina: 6.81 €

Muilas Dove (Beauty Cream Bar) 100 g

Kaina: 6.27 €
 
 

Muilo gamyba namų sąlygomis

Pasigaminti muilą namuose yra labai paprasta. Jį gaminant atsiveria plačios galimybės pasireikšti jūsų fantazijai ir kūrybingumui. Ir nors procesas reikalauja šiek tiek kantrybės, rezultatas visuomet pateisins lūkesčius. Taigi būtinos sudedamosios dalys – aliejai ar riebalai, natrio šarmas ir distiliuotas vanduo. Tačiau svarbiausi yra priedai, kuriuos pasirinksite pagal savo skonį. Tam tinka kvapūs eteriniai aliejai, natūralūs dažikliai, įvairiausi prieskoniai ir žolelės. Šiuos elementus rinkitės pagal kvapą ir spalvą. Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą aliejų ir riebalų mišinį, nuo kurio priklausys jūsų muilo konsistencija.


Muilo gamybos eiga:

1. Natrio šarmą reikia ištirpinti vandenyje. Naudojant vien gyvulinius riebalus proporcija paprasta – 1:2, tačiau tokiu atveju gausite ūkišką muilą. Maišant įvairius kitus aliejus, tikslias proporcijas būtina skaičiuoti naudojantis specialia skaičiuokle internete. Maišant svarbu imtis atitinkamų saugumo priemonių: cheminės reakcijos metu išsiskirs pavojingi garai, todėl svarbu apsaugoti kvėpavimo takus – specialia kauke, o akis akiniais. Kai pasversite reikiamą šarmo ir vandens kiekį, laikydami vandenį plastmasiniame arba metaliniame inde atsargiai bei lėtai suberkite į jį natrio šarmą.  Muilo gaminimos eigoje būtinai dėvėkite apsaugines pirštines, priešingu atveju rizikuojate smarkiai nudegti. Gautas tirpalas iškart savaime įkais, todėl palikite jį atvėsti saugioje vietoje.

2. Kol natrio šarmas vėsta, pasiruoškite  kitus reikalingus muilo gamybai ingredientus: riebalus ištirpinkite ant lėtos ugnies ir supilkite aliejų. Gautas mišinys taip pat turi šiek tiek atvėsti, kad jo temperatūra būtų apytiksliai tokia pat, kaip turimo natrio šarmo tirpalo. Temperatūroms susilyginus, lėtai ir atsargiai supilkite į riebalus šarmą, ir pradėkite maišyti gautą masę. Naudojantis mentele šis procesas gali užtrukti iki valandos. Maišomas muilas privalo tirštėti tol, kol šarmas ir riebalai neatskiriamai susijungs. Patikrinti, ar tai jau įvyko, galima šaukštu užpylus pasemtos masės lašelį ant paviršiaus: jei lašas iškart išsisklaido nepalikdamas pėdsako – maišykite dar, jei prieš išsisklaidydamas kelias akimirkas plūduriuoja, sudarydamas nedidelį kauburėlį – reiškia šis gamybos etapas jau yra baigtas.

3. Į sutirštėjusią masę jau galite pilti kvapiąsias medžiagas ir dažiklius. Tai darykite savo nuožiūra. Gražią muilo tekstūrą gausite pasėmę šiek tiek turimos masės, sumaišę ją su dažikliais, ir išpylę atgal – vedžiojant šaukštu ar mentele taip galima išgauti įvairius raštus. Norint, kad muilas įgautų šveičiamųjų savybių  į muilą galite įberti molio, pemzos miltelių, grūdų ar kitos rupios medžiagos. Baigus gaminti muilą - masę reikia perpilti į pasirinktą formą ir leisti jai sustingti. Tam tiks bet koks indas, iš kurio vėliau muilą bus patogu išimti. Muilo masė stingsta apie parą, jei kiekis didelis – ilgiau. Muilui reikia laiko susistovėti, tai gali užtrukti nuo keturių iki šešių savaičių. O tada jau galite džiaugtis savo sukurtu produktu.