Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Sužinokite visą tiesą apie tai, kiek galioja kosmetikos priemonės

  

Kvepalus  ir kosmetiką yra žymiai pigiau pirkti internetu


Nemažai daliai merginų ir moterų kvepalai ir kosmetika šiandien yra tokie patys įprasti pirkiniai kaip kad maisto produktai ar kasdienės buities prekės. Anksčiau ar vėliau pradeda dažytis kone visos moterys, todėl norint gražiai atrodyti neužtenka vien mokėti makiažo technikos. Reikia išmanyti ir apie kosmetiką – kokią pasirinkti, kokia kosmetika yra kokybiška, lengvai naudojama ir ilgalaikė.


Šiandien dažnai kvepalai ir kosmetika perkami internetu. Jei moterys internetu perka kvepalus ir kosmetiką, jos greičiausiai jau žino, kokias priemones pasirinks. Jei įprastinėse parduotuvėse kosmetiką galima išbandyti, o kvepalus pauostyti, tai internetinėse parduotuvėse to padaryti nepavyks. Tenka kliautis arba patirtimi, arba draugių patarimais.


Daugelis kosmetiką įsivaizduoja, kaip įvairias pudras ir akių šešėlius. Tačiau iš tiesų į šią sąvoką įeina ir daugelis kūno priežiūros priemonių. Štai, kad ir kojų priežiūros priemonės – kokia gi moteris nesirūpina savo kojomis. O ypač šiltuoju metų laiku. Kojų priežiūros priemonės nėra vien kojų kremas ar losjonas. Į šią kosmetikos dalį įeina ir pėdų pudra, dezodoruojantieji kojų kremai, taip pat ir drėkinantys, kremai nuo kojų prakaitavimo. Vien kojų priežiūros priemonių gausybė ir pasirinkimas patenkins kiekvieną moterį. O ką jau kalbėti apie kitas kosmetikos priemones, ypač skirtas veidui.


Jei kojų priežiūrai galime rasti net kelias skirtingas kosmetikos priemones, tai veido priežiūrai jų yra dar daugiau. Štai, paimkime tiesiog akis. Norint pagražinti akis, dažnai neužteka vien akių pieštuko ar kontūro. Dažnai moterys neapsieina ir be akių šešėlių,  akių tušo. Čia pasirinkimas didžiulis – kalbant tiek apie spalvas, tiek apie firmas, tiek apie akių tušo šepetėlių formą. Norint gražiai atrodyti neužteks imti bet kurį tušą akims – geriau būtų pasidomėti, kurios firmos geresnės, kurie tušai turi geresnių atsiliepimų.


Kalbant apie parfumus, jų pasirinkimas internete turbūt yra didžiausias. Štai mūsų parduotuvės kvepalų ir kosmetikos puslapyje galite rasti daugiau kaip 15 000 skirtingų kvepalų! Skirtingai nei kosmetiką, kvepalus naudoja ir vyrai, todėl čia neliks nuskriausti ir jie. Renkantis kvepalus, reikėtų atskirti, kas yra kvepalai, o kas – kvapusis vanduo ar tualetinis vanduo. Iš tiesų, šios priemonės skirstomos pagal kvepalų koncentraciją juose. Kvepaluose koncentracija didžiausia, o tualetiniame vandenyje – mažiausia. Šis žodžių žaismas pradžioje gali būti painus, tačiau lietuvių kalboje tiesiog neturime tikslesnių atitikmenų.


Prie kvepalų ir kosmetikos galime priskirti ir higienos priemones – muilą, šampūną, įvairias priemones depiliacijai. Muilai, šampūnai, kondicionieriai gali būti pasirenkami pagal kvapą, pagal poveikį ir sudėtį. Vieni mėgsta iš natūralių priemonių pagamintą kosmetiką, kitiems svarbiau yra veiksmingumas ar kitos savybės. Kalbant apie depiliacijos priemones, šios taip pat yra labai įvairios – ar tai būtų vaško juostelės, ar depiliaciniai kremai, depiliacinis vaškas. Iš tiesų, nepabandžius visų produktų, bus sunku išsirinkti sau labiausia patinkantį. Kiekviena moteris turi savo nuomonę apie kosmetikos priemones ir kvepalus ir kiekviena turi savo mėgstamiausius produktus.


Kvepalai ir kosmetika kuria moters įvaizdį ir suteikia jai pasitikėjimo savimi. Norint puikiai atrodyti ir kvepėti, reikia nemažai žinių – juk tokia kosmetikos priemonių gausybė! Tačiau protingos moterys atsirenka tai, kas joms labiausiai tinka ir džiaugiasi, kuomet gali atrodyti nuostabiai.


Šiais laikais parduotuvėse galima rasti nepaprastai gausų įvairiausių kosmetinių priemonių pasirinkimą. Produktai iš lentynų taip ir traukia mūsų akis savo ryškiomis spalvomis, neįprastomis formomis, gundančiais pavadinimais bei nepaprastai aromatingais kvapais. Pripažinkite, juk ne kartą esate nusipirkę kosmetinį produktą, kurio Jums iš tiesu visiškai nereikia. Taip po mažu sukaupiate išties galingą priemonių arsenalą, kuris vargiai išsitenka Jūsų vonios kambaryje. Tačiau kosmetinės priemonės, taip pat, kaip ir maisto produktai turi savo galiojimo laiką ir jo nepaisyti yra milžiniška nuodėmė. Taigi, toliau ir sužinosite viską apie kosmetikos galiojimą.

 

Kas mums gresia naudojant kosmetikos  priemones, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs?

 

 

Tikriausiai ne viena moteris, net ir žinodama, jog produkto naudojimo laikas yra pasibaigęs, jį naudoja dar ne vieną mėnesį galvodama, jog tikrai nieko blogo neatsitiks. Štai mokslininkai atliko tyrimą ir nustatė, jog net 89 proc. Didžiosios Britanijos moterų visiškai nepaiso perspėjimo iki kada galioja kosmetikos priemonės. Be to, apie 72 proc. dailiosios lyties atstovių niekada neplauna makiažo kempinėlių ir šepetėlių. Tačiau, taip besielgdamos moterys išties labai rizikuoja savo grožiu bei sveikata, kadangi pasenusios ir nebetinkamos naudoti kosmetikos priemonės gali sukelti nepageidaujamų odos reakcijų: bėrimą, perštėjimą, niežulį. Naudojant pasenusias veido ir kūno priežiūros priemones, gali ne tik išberti odą, bet ir prasidėti rimtesnės jos ligos. Akių makiažo priemonės neretai paskatina akių uždegimą, ašarojimą, konjunktyvitą, lūpų dažai smarkiai išsausina lūpas, jos gali pradėti luptis ar net kraujuoti

 

Pats geriausias būdas nustatyti ar Jūsų kosmetika pasenusi ar ne – jos galiojimo laiką patikrinti specialioje internetinėje svetainėje

 

 

Pats paprasčiausias būdas sužinoti apie kosmetikos galiojimą – patikrinti įvedus prekės kodą ( ne barkoką ) specialioje interneto svetainėje. Internete galima rasti ne vieną tokią svetainę, kuri teikia tam tikrą informaciją apie produktą. Dažniausiai produkto kodą, kurį reikia įvesti norint patikrinti galiojimą, rasite ant tūbelės, flakonėlio ar kitos talpos dugno. Taip pat populiari vieta, kur patalpinami kodai – pakuotės nugarėlė. Vienų gamintojų kodas susideda vos iš kelėtos skaitmenų, tuo tarpu kiti naudoja ir ilgesnius skaičių bei raidžių derinius, taigi, nemanykite, jog skirtingų gamintojų produktų kodai turi sutapti.

Svetainėje, adresu http://makeup-review.com.ua/decoder.php galite pasitikrinti kosmetikos priemonių galiojimo laiką tokių garsių prekinių ženklų, kaip: Christian Dior, Calvin Klein, Biotherm, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Givenchy, Head & Shoulders, Make Up For Ever, Mary Kay, Nivea, Max Factor, Maybelline, L'Occitane, L'Oreal, Neutrogena, The Body Shop, Wella, TRESemme, Oriflame, Revlon, Vichy, Pupa ir daugelio kitų

 

Kaip be galiojimo datos suprasti, jog priemonė nebetinkama naudoti?

 

Dažniausiai pasenusi kosmetika būna specifinio nemalonaus kvapo, pakitusios struktūros, pavyzdžiui, išsisluoksniavusi, pakeitusi spalvą, pasidengusi smulkiais vandens lašeliais arba suskilinėjusi. Skystose kosmetikos priemonėse, pavyzdžiui, akių makiažo valiklio ar drėkiklio buteliukuose, gali atsirasti nuosėdų, pasikeisti spalva, kvapas. Ypač lengva atpažinti pasenusią dekoratyvinę kosmetiką: akių tušas netolygiai tepa, trupa gabalėliais, lūpų dažai sukietėja ir pasidengia pilkšvomis apnašomis, skaistalai ir akių šešėliai nelygiai dengia, akių plunksnelė apsivelia negražiais gumuliukais, išsukamo akių pieštuko šerdelė lūžinėja.

 

Kaip žymimas kosmetikos galiojimo laikas?

 

 

Painiavos dėl preparatų galiojimo datos išvengsite, jeigu žinosite keletą esminių dalykų. Jeigu ant kosmetikos priemonės pakuotės radote pažymėtą atidaryto indelio simbolį, o šalia, tarkim, skaičių 24 ir raidę M, vadinasi, jį reikia sunaudoti per 24 mėnesius nuo atidarymo dienos. Jeigu ant kosmetikos gaminio nurodytas jo galiojimo terminas (paprastai šalia tokių žodžių junginių, kaip „tinka naudoti iki“, „galioja iki“), jį reikia sunaudoti iki nurodytos datos. Ant kosmetikos gaminio pakuotės įspaustos dvi datos nurodo, kada jis pagamintas ir iki kada tinkamas naudoti. Taip pat gali būti tam tikri kodai, kuriuos kaip minėjome anksčiau gali padėti iššifruoti specialios internetinės svetainės. 

 

Dar šis tas, ką turėtumėte žinoti apie kosmetikos priemonės galiojimo trukmę

 

Štai, kai kurių produktų apytiksliai galiojimo laikai:

Kremas balzamas, pienelis, kreminė pudra apytiksliai galioja apie 6- 15 mėn.:

Blakstienų tušas, skystas akių pravedimas – vidutiniškai 3-12 mėn.;

Lūpų dažai, lūpų blizgiai – apytiksliai 2-3 metus;

Kvepalai – apie 3 metus;

Kontūro pieštukai – 12-18 mėn.;

Akių šešėliai – 3 metus.

Taip pat, kad priemonių galiojimo laikas nebūtų trumpesnis, nei kad nurodyta ant jo pakuotės, laikykitės tam tikrų laikymo bei naudojimo taisyklių. Kosmetikai itin kenkia tiesioginiai saulės spinduliai, pastovi drėgmė bei temperatūrų kaita. Taigi, nors ir skambės neįtikėtinai, tačiau kosmetikos priemonių dėl temperatūrų svyravimų nepatartina laikyti vonios kambaryje.