Akcija Svetainės konsolė ML23-A Konsolės
Turime sandėlyje
99.00 € 165.00 € / 1 vnt

Klasikinio stiliaus konsolė Padova D Konsolės
Turime sandėlyje
185.98 € / 1 vnt

Konsolė Escada C II 120x40 auksinė / baltas stalviršis Konsolės

Konsolė Escada C II 120x40 auksinė / juodas stalviršis Konsolės

Atpigo Svetainės konsolė KN-4 Konsolės
285.00 € 324.84 € / 1 vnt

Atpigo Konsolė Halmar KN-5 Konsolės
213.61 € 239.98 € / 1 vnt

Atpigo Darbo stalas-konsolė BOLIVAR KN1 Darbo stalai
52.00 € 54.98 € / 1 vnt

Darbo stalas - konsolė Mezo B-1 Darbo stalai

Konsolė KN-6 Konsolės
55.63 € / 1 vnt

Kosmetinis staliukas - konsolė Pori TOL Tualetiniai staliukai

Konsolė Escada C 120x40 auksinė Konsolės

Konsolė Elise C 120x40 Konsolės
175.98 € / 1 vnt

Konsolė Elise S 100x30 Konsolės
163.98 € / 1 vnt

Konsolė Zegna C Konsolės
183.98 € / 1 vnt

Konsolė Versace C Konsolės
162.97 € / 1 vnt

Konsolė Merida C Konsolės
83.97 € / 1 vnt

Konsolė Kenzo C Konsolės
199.98 € / 1 vnt

Konsolė Hilton C Konsolės
138.98 € / 1 vnt

Konsoliniai staliukai ir konsolės internetu gera kaina

Konsolė yra puikus sprendimas, ieškantiems kaip pagyvinti prieškambario, svetainės ar miegamojo kambarį. Ant jos galima statyti vazas, gėlių vazonėlius, nuotraukas ar įvairius kitus interjero aksesuarus bei daiktus. Galime pasiūlyti platų, įvairių stilių (modernus, industrinis, klasikinis ar skandinaviškas), matmenų ir spalvų pasirinkimą gera kaina. Esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite sau tinkančius baldus.
Kas yra konsolė
Konsolė arba konsolinis staliukas įprastai yra statomas prie sienos, gali būti statomas ir už sofos galinės dalies. Didelio funkcionalumo ir praktiškumo šis baldas nesuteikia, tačiau yra puikus sprendimas interjero pagyvinimui. Konsoliniai staliukai savo istoriją skaičiuoja dar nuo 17 amžiaus, kada jie buvo pradėti naudoti prancūzų ir italų vilose. Bėgant metams stilius ir formos keitėsi, tačiau iš esmės konsolės paskirtis liko ta pati. Įprastai jos statomos prieškambaryje, svetainės ar miegamojo kambariuose.
Šiandien galima surasti įvairaus stiliaus konsoles ir konsolinius staliukus, kurie gali būti minimalistinio dizaino, taip pat su stalčiais ar atviromis nišomis daiktams pasidėti. Ieškantiems praktiško ir universalaus sprendimo - rekomenduojame rinktis konsoles - darbo ar kosmetinius staliukus. Taip jūs įsigysite praktišką baldą, kurį galėsite naudoti kelioms paskirtims.
Priklausomai nuo stiliaus ir dizaino, konsolė gali būti medinė, metalinė, stiklinė ar pagaminta derinant šias medžiagas. Klasikinio stiliaus konsolės yra medinės. Modernesnio stiliaus gaminamos iš metalo ir stiklo derinio. Jei ieškote konsolės lofto tipo interjerui, rekomenduojame rinktis industrinio stiliaus baldus - konsolę su metaliniu korpusu ir mediniu viršumi.

Konsolė pigiau, perkant internetu - kainos, akcijos


Jau minėjome, kad mūsų kataloge rasite itin platų įvairių stilių, modelių ir gamintojų pasirinkimą. Norintiems įsigyti konsolinį staliuką pigiau, siūlome palaukti akcijos ar kainos sumažinimo. Tokiu atveju konsolė su nuolaida jums kainuos dar pigiau, ženkliai mažesne kaina.
Jei nesate tikri, kokia konsolė jūsų namams ar kitoms patalpoms geriausiai tiktų, galite susisiekti su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Primename, kad užsisakius internetu konsolės pristatomos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).