Pasiūlymai
Atpigo Fotoaparatas Easypix GoXtreme Reef Yellow 20150 Skaitmeniniai fotoaparatai

Atpigo Fotoaparatas Easypix GoXtreme Reef Blue 20154 Skaitmeniniai fotoaparatai

Atpigo Tv imtuvas Denver DVBC-120 Sat TV, TV imtuvai, moduliai
33.34 € 36.08 € / 1 vnt

Fotoaparatas Easypix KiddyPix Galaxy 10080 Skaitmeniniai fotoaparatai

Fotoaparatas AGFA DC5200 Violet Skaitmeniniai fotoaparatai

Fotoaparatas AGFA DC5200 Black Skaitmeniniai fotoaparatai

Populiariausios prekės

Vaizdo technika 

Vaizdo technika yra fotoaparatai, namų kino sistemos, projektoriai, televizoriai, vaizdo grotuvai, vaizdo kameros ir jų priedai, skaitmeniniai foto rėmeliai, LCD ekranai, autoregistratoriai, vaizdo technikos aksesuarai ir kita.

Projektorius gali turėti integruotą dokumentų kamerą arba būti prijungiamas prie turimos stacionarios dokumentų kameros. Tada juo galima ekrane projektuoti vaizdą nuo trimačių objektų (3D), knygų, plėvelių, dokumentų, nuotraukų, iš kompiuterio ekrano ar kitų vaizdo šaltinių.

Taigi renkantis projektorių reikia atsižvelgti į aplinką ir darbo specifiką. Jei teks projektorių dažnai nešiotis reikėtų rinktis kuo lengvesnį ir mažesnį projektorių, kad būtų patogu jį nešiotis.

Taip pat labai svarbus yra apšvietimas, vieniems projektoriams aplinka reikalinga tamsi, o kitiems tai gali būti visiškai nesvarbu ir puikiai veikti prie apšviestos patalpos.

Svarbu yra ir kiek vidutiniškai klausytojų dalyvaus Jūsų paskaitose, mokymuose ar kita. Kuo didesnė yra patalpa ir kuo daugiau klausytojų, tuo reikia didesnio šviesos srauto projektorių rinktis.

Taip pat nuo šaltinių iš kurių imsite informaciją (iš kompiuterio, iš vaizdo leistuvo, knygos, nuotraukos, plėvelės ir kita) priklauso, kokį projektorių rinksitės (su integruota dokumentų kamera ar be jos).

Taip pat reikėtų žinoti, kad projektorių reikia rinktis tokios grafinės raiškos, kokios yra kompiuteris, nes tada projektuojamo vaizdo kokybė bus geriausia, ypač jei projektuojamame vaizde yra daug smulkių detalių.

Renkantis namų kino sistemą reikia atsižvelgti į leistuvą, stiprintuvą, kolonėles (žemų dažnių kolonėlės, jų išdėliojimą ir kita).

Taigi leistuvas yra vienas iš svarbiausių įrenginių, dar kitaip galime pavadinti namų kino sistemos smegenimis. Visos sistemos kaina labai priklauso nuo leistuvo atkuriamų įrašų ir jame esančių jungčių – ar jis groja MP3 formatu įrašytus kūrinius, turi HDMI jungtį ir kita. Tad prieš renkantis namų kino sistemą reikia įvertinti kokio formato įrašus norėsite matyti ir klausytis.

Namų kino sistemos komplekte paprastai stiprintuvas yra integruotas. Stiprintuvo galingumą nusako vatai kiekvienam kolonėlės kanalui. Namų kino sistemai pilnai pakanka nuo 50 iki 100 vatų galingumo į kanalą.

Populiariausia kolonėlių sistema yra penkios standartinės kolonėlės bei viena žemo dažnio kolonėlė.

Kolonėlės gali būti pastatomos ir pakabinamos. Ant žemės pastatomos aukštos kolonėlės puikia groja žemu dažniu, tačiau užima labai daug vietos. Na, o pakabinamos kolonėlės žemų dažnių gerai taupo vietą, tačiau jau nebe taip gerai groja. Taigi nuo to kam teikiate pirmenybę (muzikos klausymui ar filmų žiūrėjimui) reikėtų ir rinktis kolonėles. Muzikos klausimui geriausiai būtų rinktis pastatomas kolonėles, na o filmų žiūrėjimui būtų geriausiai rinktis pakabinamas kolonėles.

Kaip ir daugelyje šiuolaikinių prietaisų, perkant televizorių yra nurodoma kiek įmanoma daugiau parametrų iš kurių yra svarbiausi televizoriaus dydis, tipas, skiriamoji geba, dažnis, garsas, taupumas, garantija.

Išskiriami pagrindiniai televizorių tipai – plazminiai televizoriai ir LED televizoriai. Anksčiau buvę populiarūs LCD televizoriai užleidžia rinką šių dviejų tipų televizoriams.

LED televizorius nuo LCD skiriasi galiniu apšvietimu, taip pat LED televizoriai yra ploni, sunaudoja mažai elektros energijos, yra ryškus vaizdas.

Jeigu norite žiūrėti televizorių aukšta kokybe, tai rinkitės televizorių su kuo didesne skiriamąją geba. Skiriamoji geba, tai pagrindinis faktorius, kuris lemia vaizdo kokybę ir kuo didesnė skiriamoji geba, tuo aiškesnis ir detalesnis yra vaizdas.

Televizoriaus dažnis taip pat yra labai svarbus, jis yra matuojamas hercais ir rodo kiek kartų per sekundę ekrane yra atnaujinamas vaizdas. Taip pat kuo dažnis didesnis, tuo yra geresnė vaizdo kokybė ir mažiau vargina akis. Televizoriaus dažnis yra gana svarbus, jeigu ruošiatės žiūrėti greitai judančius vaizdus, kaip pavyzdžiui veiksmo filmus, sporto transliacijas ir kita.

Išmanieji televizoriai dar kitaip vadinai SMART suteikia galimybę naršyti internetu, žiūrėti filmus internete, taip pat žiūrėti TV laidas transliuojamas internetu, tikrintis elektroninį paštą, naudotis Facebook, Twitter, Skype ir kita. Taip pat kai kurie modeliai leidžia dalyvauti vaizdo pokalbiuose ir kita.

Na, o šiuolaikiniai fotoaparatai turi tokias pagrindines dalis: šviesos nepraleidžiantį korpusą, objektyvą, kuris vaizdą formuoja plokštumoje, diafragmą, kuri reguliuoja praeinančios šviesos kiekį, užraktą ir kita.

Fotoaparatai skiriasi naudojamu fotografiniu nešikliu (juosta, plokštele ir kita), vaizdo ryškumo nustatymo būdu, optine sistema, automatizavimo ir kitais požymiais.

Fotoaparatai yra skirstomi į kelias klases: skaitmeninius, plokštelinius, juostinius.

Skaitmeniniai fotoaparatai, tai tokie kuriame atvaizdas gaunamas naudojant elektroninę matricą. Didžiausią skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų pasirinkimą siūlo Canon, Nikon, Pentax, Sony gamintojai.

Plokšteliniai fotoaparatai, tai tokie kurie naudoja lakštines plėveles ar stiklo plokšteles.

Juostiniai fotoaparatai, tai tokie kurie naudoja suvyniotą šviesai jautrią juostą. Juostiniai fotoaparatai dar yra skirstomi į veidrodinius, kompaktinius, tolimatinius bei specialios paskirties.

Taigi renkantis fotoaparatą reikia atsižvelgti į jo dydį, procesorių, blicą, korteles, gamintoją, rūšį ir kita. Taip pat yra labai svarbu, kad fotoaparatą būtų patogu ir lengvą naudoti, nes kai yra dirbama ar šiaip fotografuojama kelias valandas gali tiesiog išvaginti, ir bus pats fotografavimas nebe malonumas, o tikra kančia.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad vien gero fotoaparato neužteks, reikės ir objektyvo, o gal net ir kelių.

Vaizdo technikos aksesuarai yra televizorių staliukai, TV stovai ir kita.

Jeigu norite televizorių statyti, tai Jums puikiai tinka TV staliukai, na o jeigu norite jį pakabinti, tai puikiausiai tinka TV stovai.

Nors dabar mėgstama televizorių kabinti ant sienos, tačiau dauguma žmonių dar vis neatsisako ir perka TV staliukus. Jie labai patogūs ne tik dėl televizoriaus statymo vietos, bet ir galima susidėti buitinius namų daiktus – knygas, žurnalus, aparatūrą (kolonėles), gėles ir kt. Geriausiai, kai TV staliukas yra su uždaromomis durelėmis, nes tada reikia mažiau skirti priežiūrai (dulkių ir kitų nešvarumų valymui).

TV staliukų galima rasti pagamintų iš įvairiausių medžiagų, tačiau norint namų interjere pabrėžti kokybę, prabangą, individualumą rinkitės medinį TV staliuką. Natūralaus medžio TV staliukas suteiks Jūsų namams šilumos ir jaukumo. Taip pat jis bus ekologiškas ir nekels pavojaus Jūsų sveikatai.

Renkantis TV staliuką reikėtų atkreipti dėmesį į kambario dydį, nes didelis TV staliukas gali dar labiau „užgriozdinti“ kambarį, o mažas neturėti normalaus estetinio vaizdo.

Skaitmeniniai foto rėmeliai yra populiarūs ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Šis elegantiškas aksesuaras pagražina namus, suteikia jiems individualumo, išskirtinumo ir kita. Nuotraukas į rėmelį galima perkelti USB laidu ar tiesiog įdėjus atminties kortelę – rėmeliai “supranta” visas populiarias korteles. Rėmelyje telpa daug nuotraukų, yra nuotraukų rodymo valdymas, automatinis išsijungimas, laikrodis, žadintuvas.

Skaitmeniniai foto rėmeliai gali būti tiesiog puiki dovana vestuvių, gimtadienio ar kita proga, o ypač tiems žmonėms kurie mėgsta fotografuotis ir turi prisikaupę daug gražių nuotraukų.

Nuo paprasto rėmelio šis rėmelis skiriasi tuo, kad jame galima sutalpinti daug nuotraukų ir jas peržiūrėti, o ne vieną ar kelias, sutaupoma pinigų ir laiko, nes nereikia nuotraukų papildomai spausdinti, gaišto laiko atsirinkinėjant ir užsisakinėjant jas, taip pat labai patogu greitai nuotraukas parodyti, nes nereikia jungtis kompiuterio ir kita.

Taigi foto rėmeliai atvaizduoja įvairių formatų nuotraukas, gali rodyti filmus, groti muzika, rodyti televiziją.

Kelyje kiekvienas nori jaustis saugus. Deja, ne visada kelionės automobiliu saugumas priklauso nuo paties vairuotojo. Jeigu norite išvengti ilgų ir nemalonių ginčų patekę į smulkias avarines situacijas, reikėtų įsigyti automobilinę saugos kamerą, kuri užfiksuos visas autoįvykio detales.

Taigi autoregistratorius yra bešališkas liudytojas nuo nelaimingų atsitikimų, sąjungininkas įvairiose konfliktinėse situacijoje, yra papildomas įrodymas apie jūsų automobiliui padarytą žalą, priemonė pagerinanti pasitikėjimą savimi ir ramybę vairuojant, bet kurioje nestandartinėje ar kritinėje kelionės situacijoje ir kita.

Renkantis vaizdo kamerą reikėtų atsižvelgti į vaizdo kokybę, valdymo patogumą ir kitas papildomas funkcijas.

Vaizdo techniką rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Vaizdo techniką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.