EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Spalva
GYLIS (cm)
PLOTIS (CM)
KORPUSAS
Sėdimoji dalis
Aukštis/ sėdimosios dalies aukštis (cm)
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Valgomojo kėdės internetu

Kėdė Boss XIV

Kėdė Boss XIV

Kaina: 34.50 €36.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė Boss XIII

Kaina: 44.25 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė PR-SC

Kaina: 110.72 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-623

Kaina: 39.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė CD-63

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė Aldo

Kaina: 76.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-263

Kaina: 42.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė CV-82

Kaina: 42.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-261

Kaina: 42.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė CB-44

Kaina: 42.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-622

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė CB-84

Kaina: 76.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė CD-86

Kaina: 48.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė Nilo X

Kaina: 40.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-213

Kaina: 55.82 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė H-135

Kaina: 78.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė C-121

Kaina: 72.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Kėdė AV-SC

Kaina: 54.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Valgomojo kėdės                                                                                                           

 

Valgomojo kėdės gali būti gaminamos iš medžio, metalo, plastiko, laminuotos plokštės ir kt., įvairiausių spalvų, formų. Valgomojo kėdė gali turėti ne tik keturias kojas, bet ir daugiau arba mažiau.

 

Kad kambarys atrodytų gyvesnis galima valgomojo kėdes tiesiog aptraukti ryškesnės spalvos medžiaga ar oda, kėdės kojas arba atlošą nudažyti ekologiškais dažais. Dabar madinga, kai prie valgomojo stalo, kėdės yra skirtingų spalvų ir formų. Taip skirtingų spalvų ir formų kėdės aukštyn kojom apverčia įprastą klasikinę tvarką, sunaikina monotoniją ir sukuria intriguojamą, žaismingą nuotaiką.

 

Stilingos kėdės yra pagamintos iš medžio ir aptrauktos oda. Tinka ypatingai klasikiniam namų interjerui. Kėdei iškirtinumo ir individualumo suteikia kojų forma ir atlošas, jie gali būti išgaubti, tiesūs, atlošai su ornamentais. Šie elementai kėdei suteikia prabangą.

 

Išskirtinio dizaino kėdės labai papuošia svetainės valgomąjį stalą. Taip rengiant šventę – gimtadienį, vestuves, nebereikia rūpintis kaip papildomai papuošti kėdes, nes jos ir taip puošniai atrodo.

 

Jeigu namuose turite medines kėdes yra nesunku jas atrestauruoti. Atlošą ir kojas tiesiog galima nudažyti ekologiškais dažais, o sėdimąją dalį aptraukti nauju gobelenu ar oda. Be to iš medžio masyvo pagamintos kėdės yra ekologiškos, ilgaamžės, nepraranda taip greitai savo vertės, tinka tiek klasikiniam, tiek ir moderniam stiliui.

 

Geriausiai būtų jeigu valgomojo kėdės (forma, spalva) būtų derinamos prie valgomojo stalo, tada būtų išgautas valgomojo baldų vientisumas.

 

Jeigu stalas turi lenktą koją, ieškokite kėdžių, kurios būtų panašios savo kojomis arba atrama į stalą. Jei stalas yra kvadrato arba stačiakampio formos, derinkite kėdes, kurių sėdimoji dalis būtų panašios formos. Prie tokių stalų galima rinkti įvairaus tipo kėdes: visiškai medines, aptrauktas oda arba audiniu. Kai stalas yra stambių formų (plačių kojų, storo stalviršio), jam palengvinti galite rinktis elegantiškai atrodančias, lengvas kėdes (plonom kojelėm, aptrauktas oda arba su aukštesne atrama ir pan.).

 

Jeigu kėdės atsibodo ar nusidėvėjo galite pakeisti valgomųjų kėdžių pavidalą, tai galite lengvai padaryti tiesiog uždėję naują tekstilę. Ir taip tekstilę galite keisti pagal nuotaiką, metų laikus ar progą.

 

Taigi jeigu ruošiatės įsigyti valgomojo kėdes, tai galite kuo puikiausiai padaryti internetu, tik reikia išsirinkti Jums patinkančias ir užsisakyti.