EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kamuoliai internetu pigiau

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Futbolo kamuolys Molten Official UEFA Europa League F5U5003-K19 Futbolo kamuoliai

Futbolo kamuolys Molten Official UEFA Europa League F5U5003-K19

Kaina: 98.00 €107.15 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 26%
Tinklinio kamuolys Molten V5M5000 -FiVB Tinklinio kamuoliai

Tinklinio kamuolys Molten V5M5000 -FiVB

Kaina: 57.00 €77.36 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 34%
Kamuolys krepšiniui Molten B6G3800 FIBA sint. oda 6 dydis Krepšinio kamuoliai

Kamuolys krepšiniui Molten B6G3800 FIBA sint. oda 6 dydis

Kaina: 36.01 €54.89 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 41%
Kamuolys krepšiniui Molten B7G4000-X FIBA sint.oda 7 dydis Krepšinio kamuoliai

Kamuolys krepšiniui Molten B7G4000-X FIBA sint.oda 7 dydis

Kaina: 42.00 €70.62 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 44%
Kamuolys krepšiniui Molten B6G4500-X 6 dydis Krepšinio kamuoliai

Kamuolys krepšiniui Molten B6G4500-X 6 dydis

Kaina: 53.00 €94.74 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 15%
Krepšinio kamuolys MOLTEN B6G4000X 6dydis Krepšinio kamuoliai

Krepšinio kamuolys MOLTEN B6G4000X 6dydis

Kaina: 62.00 €72.78 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Paplūdimio tinklinio kamuolys Mikasa VLS300

Kaina: 49.01 €
Žiūrėk ČIA

Futbolo kamuolys Spokey AMBIT

Kaina: 10.51 €
Žiūrėk ČIA
Futbolo kamuolys Spokey PRODIGY baltas Futbolo kamuoliai

Futbolo kamuolys Spokey PRODIGY baltas

Kaina: 13.46 €15.19 €
Žiūrėk ČIA
Futbolo kamuolys Spokey PRODIGY žalias Futbolo kamuoliai

Futbolo kamuolys Spokey PRODIGY žalias

Kaina: 13.46 €15.19 €
Žiūrėk ČIA
Futbolo kamuolys SELECT 4 MIMAS IMS 2018 balta-mėlyna Futbolo kamuoliai

Futbolo kamuolys SELECT 4 MIMAS IMS 2018 balta-mėlyna

Kaina: 31.29 €38.65 €
Žiūrėk ČIA
Amerikietiško futbolo kamuolys WILSON NFL LEGEND WTF1729XB Futbolo kamuoliai

Amerikietiško futbolo kamuolys WILSON NFL LEGEND WTF1729XB

Kaina: 24.14 €29.23 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Futbolo kamuolys Nike AG Duro SC2370-103

Kaina: 20.72 €
Žiūrėk ČIA

Rankinio kamuolys Magnum Junior 1

Kaina: 12.92 €
Žiūrėk ČIA

Tinklinio kamuolys Meteor Chili Micro PU #4

Kaina: 15.46 €
Žiūrėk ČIA

Rankinio kamuolys Magnum Men 3

Kaina: 13.89 €
Žiūrėk ČIA

Futbolo kamuolys adidas WORLD CUP 2018 GLIDER CE8099 baltas

Kaina: 18.38 €
Žiūrėk ČIA
Rankinio kamuolys SELECT ULTIMATE REPLICA WOMENS CHAMPIONS LEAGUE EHF MINI 0 11429 Rankinio kamuoliai

Rankinio kamuolys SELECT ULTIMATE REPLICA WOMENS CHAMPIONS LEAGUE EHF MINI 0 11429

Kaina: 34.07 €39.25 €
Žiūrėk ČIA
 

Kaip leisti laisvalaikį judant?Kamuolių kainų įvairovė,pasirinkimas,spektras internete

Daugelis žmonių sako, kad jie yra „užsisėdėję“, neturi pakankamai aktyvios veiklos. Ir visi lyg sutarę, kad reikėtų pajudėti, kažką daryti, o veiksmo retai kada būna. Kodėl? Kartais reikia prisiversti. Ir net labai. O kartais tiesiog trūksta idėjų, kaip tą aktyvų laisvalaikį susikurti, ką veikti savaitgaliais, ypač kai lauke, kur dažniausiai aktyviai sportuoja, lietus, šlapdriba ar sniegas? Galima sakyti, kad tai yra pasiteisinimas, nes lauke sportuoja tikrai nemažai žmonių, net ir ne pačiu geriausiu oru. Visgi, daug sporto šakų ir sportinių užsiėmimų galime lengvai rasti ir vidinėse patalpose. Kokių? Pasižiūrėkime.


Vieni populiariausių žaidimų/sporto šakų yra atliekami įvairių rūšių ir kainų kamuoliais. Futbolas, krepšinis, tenisas, stalo tenisas ir visi kiti. Kodėl? Gal todėl, kad kamuolius internete nusipirkti labai paprasta ir nebrangu. Kodėl gi ir jums neišbandžius vieno iš žaidimų kamuoliais? Galima rasti nemažai krepšinio, futbolo mokyklų ar tiesiog mėgėjiškų komandų, kurios bent kartą per savaitę susitinka paspardyti kamuolio ar pamojuoti teniso raketėmis. O dar visokios vandens sporto šakos, kuriose naudojami nebrangūs kamuoliai. Pamąstykite, turint kamuolį galima žaisti ir tenisą, ir tinklinį, ir krepšinį. Žinoma, visoms sporto šakoms reikės skirtingo kamuolio, bet greičiausiai nesiimsite visko iš karto ir pradėsite nuo vienos. O vienai sporto šakai nusipirkti internetu kamuolį tikrai nebus brangu.


Labai populiariu šiomis dienomis yra tiesiog eiti į sporto klubus. Vieni čia kilnoja svorius, atliekama sunkiosios atletikos pratimus. Kiti gi mėgsta sėdėti ant treniruoklių, bėgti bėgimo takeliais, pasinaudoti kita sportine įranga. Sporto klubuose netrūksta ir įvairiausių kitų užsiėmimų. Tai gali būti pilates, joga, įvairūs sportiniai šokiai, aerobika, taip pat ir kai kurie kovos menai. Tokių užsiėmimų yra kone kiekviename sporto klubų. O ir pačių klubų galima rasti visuose miestų kampuose. Galima sporto klubą pasirinkti pagal jums patogų užsiėmimų laiką, pagal rengiamas treniruotes, trenerius. Šiandien kiekvienas gali rasti jam tinkamą sporto klubą.


Jei vis dėl to nuspręsite sportuoti lauke, jūsų pasirinkimai taip pat yra dideli. Pradėkime, kad ir paprasčiausiu bėgimu. Ko reikia norint pradėti bėgioti? Svarbiausia yra bėgimo bateliai. Toliau eina apranga. Tačiau bėgant nedaug, apranga nėra itin svarbi. Jei hobis patiks, galėsite investuoti ir į geresnę sportinę aprangą.


Ne ką mažiau populiarus yra ir dviračių sportas. Tik pažiūrėkite, kiek dviratininkų galima sutikti mieste! Galbūt ir jums patiks toks sportas, reikalaujantis mažiau pastangų nei bėgimas? Važinėti galima ir mieste, ir parkais, ir už miesto – tikrai yra iš ko rinktis.


Lauke taip pat populiarūs ir žaidimai su kamuoliais. Tiesa, pigesnių kamuolių lauke nerasite, todėl reikės atsinešti savo. Na ir reikės kelių draugų. Miestuose galima rasti krepšinio aikštelių, nedidelių futbolo aikštelių, taip pat ir tinkliniui paruoštų zonų. Mėgstamą sportą tikrai nesunku atrasti, juolab, kai galimybės tam sudarytos tikrai geros.

Kamuoliai internete pagal paskirtį yra skirstomi į krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio kamuolius ir yra skirti žaisti atitinkamiems žaidimams lauke arba salėje.

Lauko kamuoliai yra šiek tiek didesni už salės kamuolius, taip pat minkštesni.

Renkantis internete kamuolius reikia atkreipti dėmesį į kamuolio svorį. Nuo amžiaus grupės priklauso su kokio dydžio krepšinio kamuoliu reikia žaisti: su mažiausiu dydžiu 5 krepšinio kamuoliu žaidžia vaikai iki 12 metų. Nuo 12 metų jau žaidžia su 6 dydžio krepšinio kamuoliu. Dar po 3 metų berniukai pakeičia kamuolius į 7 dydį. Suaugę tiek profesionalai, tiek mėgėjai vyrai žaidžia su 7 dydžio kamuoliais, o moterys – su 6 dydžio kamuoliais. FIFA patvirtinti oficialūs futbolo kamuolių svoriai: 4 dydžio futbolo kamuolio - 350 - 390 g; 5 dydžio futbolo kamuolio - 420 – 445 g.

Taip pat perkant kamuolį internetu reikia atkreipti dėmesį į atstumus tarp siūlių (jis turi būti vienodas, nes nelygiai susiūtos siūlės gali įtakoti kamuolio judėjimo trajektoriją), kamuolio atšokimas (kamuolio atšokimas priklauso nuo kamuolio rūšies ir dydžio - 5 dydžio futbolo kamuoliui – 1.35-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.25 m (esant 5ºC temperatūrai); 4 dydžio futbolo kamuoliui – 1.15-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.15 m (esant 5ºC temperatūrai), kamuolio atsparumas drėgmei, kamuolio forma (kokybiško kamuolio forma turi būti apvali, neturėtų matytis ar jaustis  jokių gumbų arba iškilimų, nes tai reiškia, kad kamuolio vidinis sluoksnis gali būti prairęs ir kamuolio naudojimas pagal tiesioginę paskirtį yra praktiškai neįmanomas), kamuolio pagaminimo technologija (rankomis siūti kamuoliai yra geresnės kokybės nei siūti mašina), oro sulaikymas, mados tendencijos (kamuolių dizainai keičiasi priklausomai nuo pasaulyje vyraujančių spalvų ir dizaino tendencijų, taip pat didelę įtaką kamuolių dizainui turi įvairūs čempionatai bei olimpiados, kurių proga kamuolių gamintojai išleidžia su specialia renginio atributika ar logotipais margintus kamuolius).

Taigi nuo kamuolio kokybės priklauso kaip seksis žaisti.

Gimnastikos kamuolys - tai ne tik mankštos paįvairinimui, bet ir sėdėjimui skirtas kamuolys, kurį reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo ūgį arba specialisto rekomendacijas.Gimnastikos kamuolys taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, lavinama kvėpavimo sistemą, lavinami jutimai, lavinama pusiausvyra ir koordinacija, gerėja nuotaika, nes pratimai su kamuoliu yra nuotaikingi ir žaismingi.

Kamuolius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi kamuolį sau gali rasti tiek profesionalus žaidėjas, tiek ir mėgėjas. O žaidimas su kamuoliu suteikia gerą nuotaiką, stiprina sveikatą, darbingumą.