Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Boileriai 

Boileriai apima elektrinius vandens šildytuvus, kombinuotus vandens šildytuvus, dujinius vandens šildytuvus, vandens šildytuvų priedus, akumuliacines vandens talpas ir kita.

Vandens šildytuvai yra paprasčiausias būdas pateikti karštą vandenį, ten kur jo nėra. Vandens šildytuvų talpoje yra įmontuotas šildytuvas, taip pat iš vidaus boilerio talpa dengiama specialiomis emalėmis, kurios prailgina talpos tarnavimo laiką. Na, o iš išorės vandens šildytuvai turi patikimą šilumos izoliaciją.

Norima karšto vandens temperatūra reguliuojama termostatu, kuris įjungia kaitinimo elementą atvėsus vandeniui ir išjungia pasiekus nustatytą temperatūrą.

Boilerių talpa parenkama pagal tai kiek žmonių planuoja naudoti vandenį. Pavyzdžiui 2-3 asmenų šeimai, naudojantis dušu reikalingas 80 l talpos boileris, na o 4-5 asmenų šeimai – 100-200 l talpos boileris. Na, o jeigu vonios kambaryje yra įrengta vonia, tai reikalinga šildytuvo talpa yra maždaug dvigubai didesnė.

Kokius pasirinksite vandens šildytuvus priklauso nuo gyvenamojo būsto bei karšto vandens naudojimo ypatumų.

Elektriniai vandens šildytuvai nereikalauja galingos elektros tinklo instaliacijos, nes vanduo juose yra šildomas palaipsniui. Dėl aukštos kokybės šilumos izoliacijos elektriniai boileriai, net ir 200L-500L, tūri mažus energijos nuostolius (iki 2-3 kWh per parą). Elektrinis vandens boileris turi rezervuarą su gera termine izoliacija, kuri minimizuoja energijos nuostolius ir nebeišleidžia šilumos į išorę. Žemas galingumas ir elektros sunaudojimo lygis (1.2 – 3.0 kW) užtikrina elektrinių vandens šildytuvų montavimą visur, kur nėra numatyto galingo elektros įvado.

Elektriniai vandens šildytuvai gali būti naudojami buityje ir kitos paskirties objektuose. Šildytuvo korpusas gali būti pagamintas iš plieno.

Kombinuoti vandens šildytuvai geriausiai tinka gyvenamuosiuose namuose bei kotedžuose, kur egzistuoja atskiro šildymo katilai. Taip pat kombinuoti vandens šildytuvai yra plačiai naudojami ir pramoniniais tikslais. Prie jų prijungti boileriai efektyviai pasitarnauja ištisus metus, o ypač žiemą. Elektros arba kieto kuro sąskaita karšto vandens poreikius patenkinti gali įvairaus tūrio katilai, dažniausiai 80 – 300l talpos.

Kombinuotus vandens šildytuvus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, tūrių, galingumų, išmatavimų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kainų ir kita.

Kombinuoti vandens šildytuvai vandenį pašildo paprastu elektriniu kaitinimo elementu ir gyvatuku ar spiraliniu vamzdžiu kombinuoto boilerio vandens rezervuaro viduje pajungtu prie šildymo katilo.

Kaitinimo elementų galia gali svyruoti nuo 1 200 W iki 2 000 W ir kuo didesnė yra galia, tuo greičiau yra paruošiamas karštas vanduo, ko pasėkoje nelemia didesnių energijos sąnaudų. 

Dujinius vandens šildytuvai gali būti naudojami butuose, namuose kuriuose karštas vanduo yra tiekiamas centralizuotai ir kita.

Dujiniais vandens šildytuvai naudotis yra paprasta ir patikima.

Vandens šildytuvų priedai yra laikikliai vandens šildytuvams, tenai, termostatai, maišytuvai vandens šildytuvui, anodai ir kita.

Boilerius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, tūrių, galingumų, išmatavimų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kainų ir kita.

Boilerius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.