Laikiklis skersiniui PVC (RAL7016 )(RAL8017)(RAL9005) Vertikalus Omega profilis

Skardinės vertikalios tvoros (Omega profilis)


Vertikalių profilių tvoros yra šiuolaikiškas ir modernus būdas aptverti privataus namo, kotedžo ar nedidelės užmiesčio sodybos teritoriją. Jos tapo puikia alternatyva medinėms tvoroms, kadangi yra žymiai atsparesnės aplinkos poveikiui (jos yra cinkuotos ir dažomos milteliniu būdu), joms nereikia priežiūros, tad lyginant su medinėmis, kurios laikui bėgant deformuojasi ir praranda savo spalvą, vertikalios skardinės tvoros šių savybių nepraranda. Be to, vertikali tvora yra idealus pasirinkimas ieškantiems privatumo, kadangi jūs galite pasirinkti, kokiu tankumu bus sumontuoti profiliai, tad iš išorės jos gali būti praktiškai nepermatomos.

Vertikalios (Omega) skardinės tvoralentės yra gaminamos pagal individualius poreikius, jūs patys galite nuspręsti kokio aukščio tvora bus reikalinga. Norimą tvoros spalvą taip pat galite pasirinkti iš plačios RAL spalvų paletės, todėl galėsite idealiai suderinti namo fasado ir tvoros spalvas, kad jos derėtų, o bendras eksterjero vaizdas bus nepriekaištingas.

Vertikalių tvoralenčių tvoros yra itin paprastai montuojamos, kadangi yra gaminamos segmentais, kuriuos tereikia pritvirtinti prie tvoros stulpelių. Tarpų dydį tarp kiekvienos vertikalios tvoralentės jūs galite pasirinkti patys. Jei norite daugiau privatumo, tarpai tarp tvoralentės gali būti mažesni, tačiau jei norite, kad kieme būtų daugiau šviesos, galite užsisakyti su didesniais tarpais tarp tvoralenčių.

Vertikalūs skardinės tvoros profiliai yra gaminami pagal individualius užsakymus. Atsiųskite mums norimos tvoros matmenis ir mes pateiksime pasiūlymą su tikslia tokios tvoros kaina. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis.