Skaldymo kirvis HECHT 908500 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 902000 Sodininko įrankiai

Universalus kirvis HECHT 900600 Sodininko įrankiai

Grėblys vėduoklinis 22 dantų, 1500mm Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 901201 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 901001 Sodininko įrankiai

Universalus kirvis HECHT 901500 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 900950 Sodininko įrankiai

Universalus kirvis HECHT 901000 Sodininko įrankiai

Kastuvas bukas metal. 1200x195x290mm Sodininko įrankiai

Universalus kirvis HECHT 900901 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 901170 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 902550 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 901550 Sodininko įrankiai

Skaldymo kirvis HECHT 900570 Sodininko įrankiai

Rankinis pjūklas Blaupunkt HS500 Sodininko įrankiai
Išparduota
Buvusi kaina: 13.42 €

Rankinis pjūklas Blaupunkt HS600 Sodininko įrankiai
Išparduota
Buvusi kaina: 15.69 €

Kastuvai 

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius, kirvį ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Žemės darbams dažniausiai yra naudojami kastuvai. Kai renkatės kastuvą reikėtų atsižvelgti į norimos dirbti žemės tipą. Jeigu žadate dirbti molingą žemę, tai tiks kastuvas su aštriu galu, o jeigu žemė yra smėlinga, tai tada labiau tiks kastuvas su apvaliu arba tiesiu galu.

Taigi renkantis kastuvą svarbu ne tik ašmenų forma, bet ir jo tvirtumas, aštrumas, patvarumas. Jeigu kastuvą rinksitės pagamintą iš valcuoto metalo, tai būsite garantuotas, kad kastuvas nesulinks, žemės ant tokių kastuvų mažiau lips, taip pat tokius kastuvus reikia rečiau galąsti.

Pritaikę kastuvo ir šakių koto ilgį savo ūgiui, galėsite šiek tiek palengvinti šį darbą. Žemesniems žmonėms tiks įrankis, kurio koto ilgis — 80 cm, aukštesniems — 90 cm, vidutinio ūgio sodininkui – 85 cm. Čia reikėtų dar pridurti, kad labai svarbi ir koto rankenos forma. D formos rankena sunki ir nepatogi, panašios į sagą formos tinka tik tada, jei kasama lengva smėlinga dirva. Geriausi kastuvai ir kasamosios šakės, kurių koto rankena yra T formos. Apskritai čia svarbu ir įprotis, prie kokios koto formos Jūs esate labiau pripratęs.

Taigi perkant kastuvą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Jeigu nežinote kokį kastuvą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Kastuvą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Kastuvą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi jeigu ruošiantis sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybišką, patvarų, tačiau lengvą kastuvą.