Akcija Lauko baldų komplektas iš ratano juodas/pagalvėlės kreminės Lauko baldų komplektai
Turime sandėlyje
179.98 € 189.98 € / 1 vnt

Lauko baldų komplektas SHARK Lauko baldų komplektai

Atpigo Lauko baldų komplektas ROCCA Lauko baldų komplektai
715.00 € 789.98 € / 1 vnt

Lauko baldų komplektas BASSO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas CALMO, rudas Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas SPLENDIDO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas AMARO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas ALTRO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas DIVERSO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas BREVE Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas CAPITALE Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas ALLUMINIO GRANDE Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas ECCELLENTE Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas OMBROSO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas TINTO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas MASSIMO Lauko baldų komplektai

Lauko baldų komplektas Maestoso Lauko baldų komplektai

Lauko valgomojo baldų komplektas MODERNO GRANDE Lauko baldų komplektai

Stilingi lauko baldų komplektai terasai, sodui, kiemui gera kaina


Šiltasis metų laikas yra būtent tas metas, kada norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke, savo namų terasoje, sode ar sodyboje. Neatsiejamas komfortiško poilsio atributas yra ir patogūs lauko baldai, kurie leis susirinkti visai šeimai prie bendro pietų ar vakarienės stalo ar tingiai įsitaisyti patogiame minkštų lauko baldų komplekte ir mėgautis puikiu oru gamtoje.

Ir visiškai nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų terasa, gyvenamojo namo ar sodo kiemas. Galime pasiūlyti įvairaus stiliaus, klasikinius ir modernius lauko baldų komplektus terasoms, sodams. Mūsų kataloge - tiek nedideli, kompaktiško dydžio sodo baldų komplektai, tiek didesni, 6 ar 8 asmenims skirti valgomojo lauko baldų komplektai, kurie sutalpins visą jūsų šeimą. Taip pat parduodami modernūs moduliniai lauko baldų komplektai, klasikinio stiliaus sodo baldai, pinti ratano baldai, išsiskiriantys patvarumu ir žymiai ilgesniu tarnavimo laiku bei dar daug kitų puikių pasirinkimų gera kaina ne tik akcijos metu.

Esame tikri, kad platus lauko baldų komplektų pasirinkimas leis išsirinkti pačius tinkamiausius baldus jūsų terasai, sodui ar nuosavo namo kiemui. Žinoma, jei vis dar nesate nusprendę, koks lauko baldų komplektas jums geriausiai tiktų, perskaitykite šį pirkimo vadovą. Trumpai apžvelgsime, kokie yra lauko baldų komplektai ir jų tipai, kokios medžiagos yra patvaresnės bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant kokybiškus sodo baldus.

Lauko valgomojo baldų komplektai


Šeimos pietums ar draugų susibūrimams puikiai tiks klasikiniai lauko valgomojo baldai. Juos sudaro lauko stalas bei kėdės ar foteliai. Galime pasiūlyti tiek nedidelius, 4 asmenis talpinančius, tiek ir didelę kompaniją galinčius sutalpinti, iki 10 vietų lauko valgomojo komplektus. Mūsų klientai, kurie turi terasą, valgomojo komplektus įprastai renkasi 4 arba 6 vietų. Turintys didesnes terasas ar tie, kurie nori statyti baldus nuosavo namo ar sodo kieme, prioritetą teikia didesniems lauko baldų komplektams. Tokiu atveju galima patogiai sutalpinti visą šeimą ar didesnę draugų kompaniją. Jei jūsų terasa nėra didelė, siūlome atkreipti dėmesį į kompaktiškus lauko baldų komplektus, kuriuos sudaro dvi patogios lauko kėdės bei kompaktiškas staliukas. Toks sprendimas puikiai tiks ir kaip baldai balkonui.

Moduliniai sodo baldai


Modernūs moduliniai lauko baldai yra puikus pasirinkimas, norintiems susikurti puikią individualią poilsio erdvę, o esant poreikiui, kiekvieną kartą ją vis perstatyti kitaip. Šio tipo sodo baldai yra sudaryti iš skirtingų modulių, kurie yra laisvai sustatomi bei pernešami be didesnio vargo. Daugiafunkcinis lauko baldų komplektas puikiai tiks vertinantiems praktiškumą, eleganciją ir stilių. Įprastai, dideli moduliniai sodo baldai turi viską, ko reikia susikurti idealią poilsio oazę sode ar terasoje - tai kampas, pufas, stalas ir lova. Kai kurie iš mūsų turimų pasiūlymų net gi turi reguliuojamo aukščio atlošus, kurie leis susikurti dar didesnį komfortą poilsiui lauke. Moduliniai lauko baldų komplektai puikiai tinka visai šeimai, nes kiekvienas čia ras patogią sau poilsio vietą.

Minkšti lauko baldai


Jei kalbame apie poilsį ir komfortą, labai svarbu, kad baldas būtų patogus sėdėti. Nesvarbu, ar tai būtų lauko kėdė, fotelis ar modulinė sofa. Rinkdamiesi tokius sodo baldus atkreipkite dėmesį į tai, ar komplekte yra sėdimosios ir atlošo dalies paminkštinimai - pagalvėlės. Dauguma mūsų kataloge esančių pasiūlymų jas turi, tad ilsėtis tokiuose minkštuose sodo ar terasos balduose bus vienas malonumas. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į tai, kad pagalvėlės yra specialiai pagamintos naudoti lauko sąlygomis, be to jos turi nuimamus užvalkalus, pagamintus iš vandeniui atsparios medžiagos. Tad minkšti lauko baldai yra ne privalumas, o būtinybė kokybiškam poilsiui.

Iš ratano vytelės pinti lauko baldai - žymiai ilgaamžiškesni


Pinti lauko baldai tiesiog alsuoja vasara ir poilsiu. Be to, jie yra lengvi, nereikalauja ypatingos priežiūros. Sintetinis ratanas (dar vadinamas poliratanu, technoratanu) yra ilgaamžė, aplinkos oro poveikiui žymiai atsparesnė medžiaga, kuri nebijo šalčio, lietaus, drėgmės ar saulės spindulių. Visos šios savybės lemia, kad pinti ratano baldai tampa vis populiaresniu pasirinkimu Lietuvoje. Žiemos metu ratano baldai gali būti sandėliuojami ir nešildomose patalpose, o tai yra didelis privalumas lyginant su kitų medžiagų lauko baldais. Be to, pinti sodo ar terasos baldai turi savitą žavesį, stilių, jie puikiai dera praktiškai bet kokio tipo aplinkoje. Mūsų kataloge taip pat rasite itin platų pintų lauko baldų pasirinkimą.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis sodo ar terasos baldus


Baldo matmenys, stilius, patogumas ir medžiagos, iš kurių yra pagaminti terasos ar sodo baldai yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Prieš planuojant įsigyti sodo baldus, pirmiausia reikėtų tiksliai žinoti, kur juos statysite ir kiek vietos tam turite. Baldai terasoje neturi užimti visos erdvės, kadangi jums reikės ir patogaus praėjimo. Tad pirmiausia, ką jums reikėtų padaryti, tai pamatuoti turimą vietą terasoje. Žinodami, kiek turite vietos, iš karto susiaurinsite savo paieškas. Pavyzdžiui, nedidelėms terasoms baldus galima rinktis tiesiog iš dviejų ar keturių kėdžių ir lauko staliuko komplekto. Jei jūsų terasa yra didelė ar ieškote baldų sodui, tokiu atveju vertėtų rinktis iš didelių lauko valgomojo komplektų ar modulinių sodo baldų, kurie puikiai sutalpins visą šeimą ar draugų kompaniją.

Stilius taip pat yra svarbus. Lauko baldų komplektai yra gaminami įvairiausių stilių, tad pasirinkimas išties yra platus. Kaip ir perkant baldus bet kuriam kitam kambariui, taip ir lauko baldai sodui ar terasai turi gerai derėti su bendra aplinka. Kadangi išsirinkti terasos lauko baldai jums tarnaus ne vienerius metus, rekomenduojame rinktis tik tuos baldus, kurie iš tikro jums patinka. Nebūtina vaikytis madų ir pirkti to, kas jums nėra prie širdies.

Mūsų vertinimu, patogus ir komfortiškas lauko baldų komplektas yra pats svarbiausias kriterijus. Juk tai bus jūsų poilsio erdvė, tad minkštas lauko baldų komplektas yra žymiai geresnis sprendimas nei kieti mediniai ar plastikiniai lauko baldai. Sėdimosios ir nugaros dalies paminkštinimai bei pagalvės suteiks žymiai daugiau komforto ir leis atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Nuo medžiagų, iš kurių yra pagaminti lauko baldai, priklauso ir jų tarnavimo laikas. Jei norite nusipirkti baldus terasai ar sodui, kurie tarnaus ne vienerius metus, rinkitės tvirtų medžiagų, šalčiui, drėgmei atsparius, ratano baldus. Jų atsparumas aplinkos poveikiui yra žymiai didesnis, tad ir tarnavimo trukmė prailgėja ne vieneriais metais.

Lauko baldų komplektai ir atskiros jų dalys


Terasos ir sodo baldai gali būti parduodami komplektais arba atskiromis jų dalimis. Žinoma, dažniausiai lauko baldų komplektas kainuos pigiau, tačiau jei nerandate tinkamiausio varianto, visada galite susikurti savo komplektą iš atskirų dalių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite lauko kėdes, pakabinamus supamus krėslus, sofas, lauko staliukus ir kitus lauko baldus, iš kurių galėsite susikomplektuoti individualų sprendimą savo sodui ar terasai. Platus asortimentas leis išsirinkti norimo stiliaus, spalvų bei matmenų baldus, kurie tiks būtent jums.

Terasos, sodo baldai internetu pigiau ne tik akcijos metu


Lauko baldų katalogą formuojame taip, kad galėtume patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Todėl mūsų parduotuvėje rasite itin platų sodui ir terasai skirtų lauko baldų komplektų asortimentą už gerą kainą. Nesvarbu, ar jums reikalingas lauko valgomojo komplektas, minkšti ar pinti lauko baldai - visus pasiūlymus už nedidelę kainą rasite pas mus. Dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, o jų metu lauko baldų komplektai su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina. Mūsų parduotuvėje lauko baldai taip pat parduodami ir išsimokėtinai (lizingu).

Užsisakykite greitai ir paprastai lauko baldų komplektus internetu ir mes pristatysime juos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje. Jei nesate tikri, kokie lauko baldai jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Susikurkite unikalią poilsio oazę su kokybiškais lauko baldų komplektais!