Atpigo Stovas batams ST-7 Batų dėžės
58.20 € 71.98 € / 1 vnt

Prieškambario spintelė batams Hyga 04 Batų dėžės

Batų spintelė ANTER A02 Batų dėžės
62.98 € / 1 vnt

Batų dėžė HIT H02 Batų dėžės
78.98 € / 1 vnt

Batų dėžė Hyga 03 Batų dėžės
81.98 € / 1 vnt

Pufas-batų lentyna ST-14 Batų dėžės
40.98 € / 1 vnt

Batų spintelė ANTER A03 Batų dėžės
84.98 € / 1 vnt

Prieškambario spintelė batams Hyga 05 Batų dėžės

Batų dėžė su sėdimąja dalimi Hyga 02 Batų dėžės

Batų dėžė su sėdima dalimi Hyga 01 Batų dėžės

Batų dėžė - suoliukas Rio 25 Batų dėžės

Pufas-lentyna batams ST-12 Batų dėžės

Pufas- lentyna batams 70*35*42 10-1292 Batų dėžės

Batų dėžė Nevio 04 Batų dėžės
121.98 € / 1 vnt

Batų dėžė - suoliukas Nevio 05 Batų dėžės

Stovas batams ST-11 pilka Batų dėžės
79.82 € / 1 vnt

Stovas batams ST-11 juoda Batų dėžės
79.82 € / 1 vnt

Stovas batams-kėdutė ST-3 Batų dėžės

Lentynos batams, batų dėžės - suoliukai internetu


Ieškantiems, kur patogiai susidėti batus, šlepetes bei kitą avalynę - geriausias sprendimas yra talpi ir funkcionali batų dėžė. Be to, tvarkingai sudėti batai nesimėtys po visą koridorių, užtikrinsite švarą ir tvarką namuose. Batų dėžės yra gaminamos įvairiausių tipų, matmenų ir spalvų. Galima rinktis tiek atviras lentynas batams, tiek uždaras dėžės su durelėmis ar spinteles batams su stalčiais. Praktiškas sprendimas yra prieškambario suoliukas - batų dėžė, ant kurio galima prisėsti ir patogiai apsiauti batus.

Žinoma, prieš perkant rekomenduojame apgalvoti, kokio tipo ir stiliaus batų dėžė jums yra reikalinga. Įvertinkite, kiek avalynės porų turite - tokiu būdu sužinosite, kokio dydžio batų lentyna jums yra reikalinga. Pavyzdžiui, didelei šeimynai idealus pasirinkimas gali būti aukšta batų spintelė, kuri gali turėti tris ar keturis stalčius. Jei batų laikymui pasirinkote prieškambario spintą, o kasdien naudojate vos kelias poras batų, tokiu atveju rinkitės nedidelę, kompaktiškų matmenų dėžę batams. Ji neužims daug vietos koridoriuje, o kartu leis palaikyti tvarką.

Kokie yra batų dėžės tipai


Minėjome, kad šio tipo prieškambario baldai yra gaminami įvairiausių tipų. Skirtingas yra ir jų pritaikymas bei funkcionalumas. Kad būtų dar paprasčiau išsirinkti, trumpai aptarsime, kokio tipo batų dėžes galima įsigyti.

Batų lentynos - suoliukai. Tai praktiškas baldas, skirtas atsisėsti ir patogiai apsiauti ar nusiauti batus. Jis gali būti siauras, skirtas vienam žmogui arba platus, ant kurio gali atsisėsti ir keletas asmenų. Dažniausiai batų lentynos - suoliukai turi minkštą sėdimąją dalį bei vieną ar dvi lentynas, į kurias galima sudėti batus. Suoliukai gali būti pagaminti iš medienos arba metalo. Žinoma, metaliniai yra tvirtesni ir patvaresni, tačiau medinės batų lentynos kainuos pigiau.

Atviros batų lentynos. Šio tipo baldai puikiai tinka ne tik namams. Plačios ir aukštos lentynos gali sutalpinti žymiai daugiau batų. Kadangi nėra durelių, batų lentyna puikiai tiks susidėti kasdien avimus batus. Pavyzdžiui, vaikams bus daug lengviau juos pasiimti ar padėti.

Batų spintelės - komodos. Nors jos atrodo kaip įprastos prieškambario spintelės, tačiau jų stalčiai yra specialiai pritaikyti batų laikymui. Galima rinktis batų spinteles su dviem, trimis ar daugiau stalčių. Be to, ant tokios spintelės patogu laikyti raktus ar susidėti įvairius interjero dekoro aksesuarus ir taip pagyvinti koridoriaus erdvę.

Batų dėžės pigiau, gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų parduotuvės kataloge rasite itin platų lentynų ir dėžių batams pasirinkimą tiek mažiems, tiek dideliems prieškambariams. Galite rinktis medines ir metalines, klasikinio, industrinio ar skandinaviško stiliaus batų dėžes. Internetu baldai parduodami itin gera kaina. Pavyzdžiui, pigiausios batų dėžės kaina prasideda maždaug nuo 25 eurų. Norite dar labiau sutaupyti? Sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai vykdome įvairias akcijas, o jų metu batų dėžės su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu, batų dėžė bus pristatyta į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).