Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Ilgis
Aukštis
GYLIS (cm)
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Batų dėžė Fever SFK1K/5/8 sonoma Batų dėžės

Batų dėžė Fever SFK1K/5/8 sonoma

Kaina: 135.00 €163.37 €
Batų dėžė Fever SFK1K/5/8 balta Batų dėžės

Batų dėžė Fever SFK1K/5/8 balta

Kaina: 135.00 €163.37 €
Pufas-batų lentyna ST-14 Batų dėžės

Pufas-batų lentyna ST-14

Kaina: 41.98 €50.00 €

Batų dėžė Pik 02.

Kaina: 110.00 €
Batų lentyna ST-8 Batų dėžės

Batų lentyna ST-8

Kaina: 29.98 €35.00 €
Batų dėžė suoliukas Gent KOM1S/5/10 Batų dėžės

Batų dėžė suoliukas Gent KOM1S/5/10

Kaina: 155.00 €180.22 €

Batų dėžė - suoliukas Pik 08

Kaina: 86.00 €

Batų dėžė Nevio 04

Kaina: 105.00 €

Pufas- lentyna batams 70*35*42 10-1292

Kaina: 93.00 €

Batų dėžė Orlando 05

Kaina: 86.00 €

Batų dėžė - suoliukas Rio 25

Kaina: 86.00 €

Batų dėžė Pik 06

Kaina: 80.00 €

Batų dėžė 05

Kaina: 80.00 €

Batų dėžė - spintelė 09

Kaina: 116.00 €

Batų dėžė - spintelė 07

Kaina: 100.00 €

Prieškambario spintelė batams Hyga 05

Kaina: 125.00 €

Batų spintelė 08

Kaina: 116.00 €

Batų dėžė - suoliukas Nevio 05

Kaina: 120.00 €
 
 

Lentynos batams, batų dėžės - suoliukai internetu


Ieškantiems, kur patogiai susidėti batus, šlepetes bei kitą avalynę - geriausias sprendimas yra talpi ir funkcionali batų dėžė. Be to, tvarkingai sudėti batai nesimėtys po visą koridorių, užtikrinsite švarą ir tvarką namuose. Batų dėžės yra gaminamos įvairiausių tipų, matmenų ir spalvų. Galima rinktis tiek atviras lentynas batams, tiek uždaras dėžės su durelėmis ar spinteles batams su stalčiais. Praktiškas sprendimas yra prieškambario suoliukas - batų dėžė, ant kurio galima prisėsti ir patogiai apsiauti batus.

Žinoma, prieš perkant rekomenduojame apgalvoti, kokio tipo ir stiliaus batų dėžė jums yra reikalinga. Įvertinkite, kiek avalynės porų turite - tokiu būdu sužinosite, kokio dydžio batų lentyna jums yra reikalinga. Pavyzdžiui, didelei šeimynai idealus pasirinkimas gali būti aukšta batų spintelė, kuri gali turėti tris ar keturis stalčius. Jei batų laikymui pasirinkote prieškambario spintą, o kasdien naudojate vos kelias poras batų, tokiu atveju rinkitės nedidelę, kompaktiškų matmenų dėžę batams. Ji neužims daug vietos koridoriuje, o kartu leis palaikyti tvarką.

Kokie yra batų dėžės tipai


Minėjome, kad šio tipo prieškambario baldai yra gaminami įvairiausių tipų. Skirtingas yra ir jų pritaikymas bei funkcionalumas. Kad būtų dar paprasčiau išsirinkti, trumpai aptarsime, kokio tipo batų dėžes galima įsigyti.

Batų lentynos - suoliukai. Tai praktiškas baldas, skirtas atsisėsti ir patogiai apsiauti ar nusiauti batus. Jis gali būti siauras, skirtas vienam žmogui arba platus, ant kurio gali atsisėsti ir keletas asmenų. Dažniausiai batų lentynos - suoliukai turi minkštą sėdimąją dalį bei vieną ar dvi lentynas, į kurias galima sudėti batus. Suoliukai gali būti pagaminti iš medienos arba metalo. Žinoma, metaliniai yra tvirtesni ir patvaresni, tačiau medinės batų lentynos kainuos pigiau.

Atviros batų lentynos. Šio tipo baldai puikiai tinka ne tik namams. Plačios ir aukštos lentynos gali sutalpinti žymiai daugiau batų. Kadangi nėra durelių, batų lentyna puikiai tiks susidėti kasdien avimus batus. Pavyzdžiui, vaikams bus daug lengviau juos pasiimti ar padėti.

Batų spintelės - komodos. Nors jos atrodo kaip įprastos prieškambario spintelės, tačiau jų stalčiai yra specialiai pritaikyti batų laikymui. Galima rinktis batų spinteles su dviem, trimis ar daugiau stalčių. Be to, ant tokios spintelės patogu laikyti raktus ar susidėti įvairius interjero dekoro aksesuarus ir taip pagyvinti koridoriaus erdvę.

Batų dėžės pigiau, gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų parduotuvės kataloge rasite itin platų lentynų ir dėžių batams pasirinkimą tiek mažiems, tiek dideliems prieškambariams. Galite rinktis medines ir metalines, klasikinio, industrinio ar skandinaviško stiliaus batų dėžes. Internetu baldai parduodami itin gera kaina. Pavyzdžiui, pigiausios batų dėžės kaina prasideda maždaug nuo 25 eurų. Norite dar labiau sutaupyti? Sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai vykdome įvairias akcijas, o jų metu batų dėžės su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu, batų dėžė bus pristatyta į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).