Pasiūlymai
Atpigo Stalo futbolas ant spyruoklių Stalo futbolas
16.47 € 31.31 € / 1 vnt

Atpigo Švilpukas su virve - FOX40 Official Classic CMG, juodas Kiti žaidimai

Medinis stalo futbolo žaidimas Stalo futbolas

Elektroninis smiginio žaidimas Windsor Dartai

Elektroninis smiginis - Enero, 51,5 cm Dartai

Populiariausios prekės

Sportas ir žaidimai 

 

Prie sportas ir žaidimai galime priskirti – stalo futbolą ir jo priedus, gimnastikos lanką, guminius kamuolius, šokdynes, mini krepšinio lentas, dartus ir kitus žaidimus.

Stalo futbolą gali žaisti tiek vaikai, tiek ir suaugęs žmonės – tėveliai. Stalo futbolus galite rinktis įvairių modernių dizainų, todėl jie gražiai įsikomponuos į namų erdvę. Taip pat renkantis stalą turėtų būti užtikrintai stabilus netgi per įtempčiausias varžybas. Paprastai futbolo stalai yra gaminami sunkūs, todėl ir yra stabilūs netgi per įtempčiausias varžybas.

Žaidimas šiuo stalu ne tik linksmas laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir puikus būdas ugdyti rankų, bei akių koordinaciją ir reakciją.

Šis žaidimas yra labai mėgstamas jaunimo tarpe, taip pat yra labai azartiškas žaidimas.

Sveikatos specialistai vienbalsiai sutinka, kad dirbant kompiuteriu būtina daryti trumpas pertraukėles ir dar geriau jei šios pertraukėlės yra fiziškai aktyvios ir atpalaiduojančios nuo dienos darbų įtampos. Tad stalo futbolai tinkami ne tik namuose žaisti, bet ir biuruose, kavinėse ir kita.

Stalo futbolas reikalauja iš žaidėjų psichologijos žinių, greičio, savikontrolės, greitos reakcijos ir kita.

Stalo futbolo priedai gali būti stalo futbolo žaidėjai, rezultatų skaitiklis, stalo futbolo kamuoliukas, stalo uždangalas, strypų tepimo priemonė, reguliuojamo aukščio kojelės, rankenų apvijos ir kita.

Stalo futbolo žaidėjus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, išvaizdos ir kita. Tad sugadinus žaidėja bus galima nesunkiai jį pakeisti nauju.

Stalo futbolo kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų, svorio ir kita. Stalo futbolo kamuoliukas puikiai tinka greitam ir staigiam itališko tipo žaidimui. Standartiniai kamuoliukai yra mažesni, lengvesni ir kietesni (taip pat mažiau kibūs ir mažiau kontroliuojami) nei oficialūs sportiniai kamuoliukai. Ryškesnės spalvos kamuoliukai paprastai komplektuojami su laukui skirtais stalais dėl savo matomumo, tačiau puikiai tinka ir vidaus stalams.

Stalo uždangalus galite rinktis skirtingų išmatavimų, gamintojų, kainų, spalvų ir kita - uždengti futbolo stalus. Gali turėti tvirtinimus prie stalo kojų, kurie apsaugo uždangalą nuo „nupūtimo“ esant vėjui. Taip pat gali būti atsparus vandeniui, todėl puikiai tinka tiek lauko, tiek ir vidaus naudojimui. Stalo uždangalas apsaugo stalo futbolo žaidėjus, kamuoliukus ir kita nuo dulkių, nešvarumų, tiesioginių saulės spindulių, vėjo, lietaus ir kita.

Reguliuojamo aukščio kojeles naudojant stalą galima lygiai pastatyti ir ant nelygių grindų ir kito paviršiaus. Reguliuojamo aukščio kojelės atlieka labai svarbia funkciją – lygiai pastatyti stalą ant nelygių grindų ar kito šiurkštaus paviršiaus.

Gimnastikos lankas, tai efektyvi priemonė atsikratyti nereikalingų kilogramų. Specialaus dizaino masažuojantys kamuoliukai treniruotės metu spaudžia pilvo, nugaros, klubų ir sėdmenų raumenis, taip gerindami kraujotaką, medžiagų apykaitą, tokiu būdų atsikratysite nepageidaujamų kilogramų, o Jūsų kūno linijos bus idealios.

Gimnastikos lankai yra sudaryti iš kelių dalių, kurios nesunkiai susirenka, o tai leidžia lengvai ir patogiai jį transportuoti ir laikyti. Tiek surinkimas, tiek ir išardymas neužims daug laiko. Gimnastikos lanką galėsite naudoti bet kur: darbe, namuose, sporto salėje, lauke ir kita.

Prieš naudojimą gimnastikos lankų reikėtų susipažinti su naudojimo instrukcija, nes galite sau pakenkti. Pirmą kartą naudojant lanką gali likti paraudimų, niežėjimų ties juosmeniu. Siekiant išvengti nepatogumų, reikėtų dėvėti storesnį megztinį arba diržą, ir didinti krūvį palaipsniui. Taip pat naudojant gimnastikos lanką būkite atidūs pratimų metu, kad neužgautumėte kitų žmonių arba daiktų. Taip pat stenkitės vengti sunkaus krūvio, jei jaučiate diskomfortą.

Gimnastikos lankas nerekomenduojamas naudoti pagyvenusiems žmonėms, nėščioms moterims ir kt.

Taigi turint namuose gimnastikos lanką galėsite džiaugtis ne tik gražėjančia figūra, kūno linijomis tačiau ir gera nuotaika.

Sukimas lanko ypatingai tinka žmonies dirbantiems sėdimą darbą, nes gerina vidaus organų funkcionavimą – dėl sėdimo darbo vidaus organai užsispaudžia, sutrinka kraujotaka. Lanko sukimas suaktyvina jų veiklą, ypač padeda žarnynui.

Atliekant guminiu kamuoliu pratimus mažėja stresas, dailėja kūno linijos, stiprėja pilvo ir nugaros raumenys.

Guminiai kamuoliai gali idealiai tikti viršutinės ir apatinės kūno dalies tempimui, jogos ir fitneso treniruotėms, reabilitacijos pratimams, besilaukiančioms mamytėms ir kita.

Sėdint ant kamuolio stuburas yra taisyklingos padėties, todėl nugaros skausmą patiriantiems žmonėms rekomenduojama darbo kėdę retkarčiais pakeisti mankštos kamuoliu. Jis naudingas nėščiosioms – sumažina strėnų skausmus, padeda pasiruošti gimdymui. Guminį kamuolį galima naudoti ir norint sumažinti kūdikio pilvo skausmus – reikia paguldyti mažyli pilvuku ant kamuolio ir supuoti – taip kūdikis nurimsta.

Guminis kamuolys taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, lavinama kvėpavimo sistemą, lavinami jutimai, lavinama pusiausvyra ir koordinacija, gerėja nuotaika, nes pratimai su kamuoliu yra nuotaikingi ir žaismingi.

Kaip ir kokius pratimus reikia atlikti Jums gali paskirti kineziterapeutas, internete galite pasižiūrėti ir pavyzdžių.

Su šokdyne galima atilikti įvairius pratimus. Ilgesnė šokdynė paprastai būna skirta pratimams, kai šokdynę suka du asmenys, o vienas ar keli asmenys per ją šokinėja.

Šokinėjimas šokdyne turi daug privalumų sveikatai – padeda sustiprinti viso kūno raumenis, vysto ilguosius raumenis didžiosiose raumenų grupėse, veikia ir apatinę ir viršutinę kūno dalis, gerina kraujagyslių ir širdies veiklą, padeda išlaikyti ištvermę ir judrumą. Taigi šokinėjant šokdyne vienu metu treniruojamos blauzdos, šlaunys, pilvo presas, pečiai, krūtinė, rankos, nugara ir kita.

Taigi šokinėti su šokdyne ir treniruotis gali įvairaus sportinio pasirengimo ir įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau dažniausiai šokdynę naudoja vaikai.

Renkantis šokdynę reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių yra pagaminta, nes tik kokybiško medžiagos garantuoja, kad šokinėti galėsite ilgiau, sutaupysite pinigus pirkdama kitą ir kita. Taip pat svarbu, o ypatingai vaikams, kad šokdynė būtų pagaminta ne iš toksinių medžiagų.

Dažniausiai mini krepšinio lentos yra dekoruojamos įvairiais piešiniais, o ypatingai vaikams skirtose lentose. Jose būna atvaizduoti mėgstami jų filmukų ir kita personažai.

Mini krepšinio lentos gali būti puiki dovana savo mažylio gimtadieniui. Tai bus puikus žaidimas vakarais su draugais ar tėvais.

Mini krepšinio lentos gali būti tinkamos ne tik namuose, bet ir biure ir kita.

Žaidimas dartai dar kitaip yra vadinamas smiginys. Kai į pakabintą ar pastatytą smiginio taikininį su taškais iš atstumo metama į taikinį strėlytę. Kuo daugiau pataikote, tuo daugiau surenkate taškų ir laimite darto žaidimą.

Turint dartą galima surengti varžybas su draugais, kolegomis ar šeima. Tai smagus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris suteikia daug gerų emocijų, taip pat yra lavinamas rankos taiklumas, miklumas. 

Taigi jeigu nežinote kokį dartą, stalo futbolą ar jo priedus, gimnastikos lanką, guminius kamuolius, šokdynes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Dartą, stalo futbolą, gimnastikos lanką, guminius kamuolius, šokdynes ir kita būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Dartą, stalo futbolą, gimnastikos lanką, guminius kamuolius, šokdynes ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.