EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Svoris
Ratlankiai
Nuotolinio valdymo pultas
Maksimali apkrova
Vaikams
Veikimo trukmė
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Automobiliai vaikams (elektromobiliai)

Mašinėlė vaikams iki 2.5m. Berg GO² Mint (iki 20kg/100cm)

Kaina: 88.09 €89.00 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė vaikams 2-5m. Berg Buzzy BSX (iki 30kg/120cm)

Kaina: 109.01 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė vaikams iki 2.5m. Berg GO² Pink (iki 20kg/100cm)

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė vaikams iki 2.5m. Berg GO² Blue (iki 20kg/100cm)

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA
Elektromobilis Ride-on Land Rover Evoque black 40Mhz Automobiliai vaikams

Elektromobilis Ride-on Land Rover Evoque black 40Mhz

Kaina: 448.08 €477.70 €
Žiūrėk ČIA

Mašina paspirtukas | New Bobby Car | BIG

Kaina: 56.60 €
Žiūrėk ČIA
Mašinėlė vaikams 2-5m. Berg Jeep Buzzy Sahara (iki 30kg/120cm) Automobiliai vaikams

Mašinėlė vaikams 2-5m. Berg Jeep Buzzy Sahara (iki 30kg/120cm)

Kaina: 147.01 €152.45 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė GO-kartas Berg X-Ttreme XXL BFR (iki 100kg)

Kaina: 879.45 €887.52 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė GO-kartas Berg Safari BFR-3 (iki 100kg)

Kaina: 794.15 €796.24 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis John Deere Gator HPX 6x4

Kaina: 1513.47 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas keturratis Quad ATV, raudonas

Kaina: 61.17 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas keturratis Quad ATV, mėlynas

Kaina: 61.17 €
Žiūrėk ČIA

Vienvietis policijos elektromobilis

Kaina: 141.96 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas motoroleris VESPA, baltas

Kaina: 139.19 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas motoroleris VESPA, raudonas

Kaina: 139.19 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas motoroleris VESPA, mėlynas

Kaina: 139.19 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas motoroleris VESPA, juodas

Kaina: 139.19 €
Žiūrėk ČIA

Vienvietis elektromobilis Kabrioletas, žalias

Kaina: 117.79 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Automobiliai vaikams (elektromobiliai) internetu

Vaikai labai dažnai mėgdžioja tėvelius, kadangi suaugusiųjų elgesys jiems yra pavyzdys, kuriuo norisi sekti. Daugelis tėvelių sutinka, kad vienas aktyviausiai mėgdžiojamų kasdieninių darbų yra vairavimas. Tiek mergaitės, tiek berniukai dažniausiai labai džiaugiasi, kad tėveliai leidžia vaikui pasėdėti mašinos priekyje, o jeigu dar suteikiama galimybė palaikyti transporto priemonės vairą – pramogos tampa dar smagesnės. Tiesa, jokiu būdu negalima rizikuoti ir negalima vaikui leisti valdyti transporto priemonės. Geriausia alternatyva, kuri leis visiems likti labai patenkintais – automobiliai vaikams, kurie suteikia galimybę mažajam išbandyti savo vairavimo įgūdžius ir mėgautis mokomuoju žaidimu.

Būtent tai Jums gali pasiūlyti B-a.eu. Nes elektromobiliai subalansuoti vaikams, tačiau juos labai mielai išbando ir suaugusieji!

Elektromobiliai vaikams yra labai puiki pramoga, kuri suteikia labai daug džiaugsmo ir padeda vaikus užimti gana ilgam laiko tarpui. Šiais laikais tėveliai labai užimti, daug dirba, tad paprasčiausiai negali sau leisti visą dieną žaisti su vaikučiu. Tokiu atveju reikia rasti pramogas, kurios galėtų padėti aktyviai užsiimti norima veikla ir be tėvelių. O kadangi dažnas stengiasi paskatinti vaikus kuo mažiau leisti laiko prie kompiuterio – automobiliai vaikams tampa puikiu pasirinkimu. B-a.eu pasiūla tokia plati, kad kiekvieno vaiko poreikiai bus patenkinti. O pirkti internetu ir ieškoti kartu su vaiku yra labai paprasta, tad suteikite jam galimybę džiaugtis nuostabiomis pramogomis, kurias gali pasiūlyti ši transporto priemonė.

Automobiliai vaikams internetu yra labai skirtingi, tad ieškant pirmiausia naudinga apsispręsti, kokio modelio transporto priemonė yra reikalinga:

  1. Kartingai.
  2. Motociklai.
  3. Sunkvežimiai.
  4. Vilkikai.
  5. Ir visos kitos.

Nors tėveliai dažniausiai ieško pagal savo galimybes, tačiau šiuo atveju reikia suteikti vaikui galimybę pačiam apsispręsti, kokia transporto priemonė jam labiausiai patinka. Juk mažasis ją vairuos. Ir jeigu jis visą laiką svajojo apie kartingus – galbūt neverta pirkti motociklo?

Automobiliai vaikams parduodami su akcijomis bei nuolaidomis, tad pirkite pigiau, tačiau džiaukitės ta pačia puikia kokybe, kuri leis mėgautis malonumais, kuriuos Jums gali suteikti profesionalios vaikams skirtos transporto priemonės!

Pagal poreikius B-a.eu siūlo ir skirtingo galingumo transporto priemones. Jos gali būti nuo 6 iki 24 voltų įtampos, tad skiriantis galingumui tuo pačiu skiriasi ir pačios transporto priemonės galimybės. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kokiais keliais vaikas važiuos, kadangi tai dažnai apsprendžia konkretų pasirinkimą ir sprendimą, kuri transporto priemonė labiausiai tinka.

Taip pat reikia nepamiršti, kad vaiko amžius labai dažnai nurodo ir tinkamiausios įrangos pasirinkimą. Daugelis tėvelių siekia, kad investicijos būtų skirtos ilgesniam laikui, tad nesinori pirkti tokio žaislo, kuris tiktų tik labai mažam vaikui. Visada galima pirkti galingesnį ir funkcionalesnį ir pirmiausia vaikas tegul važinėja kartu su tėveliais, o kai paaugs – galės ir pats išmėginti transporto priemonės privalumus ir sėkmingai įveikti net ir pačius didžiausius atstumus. Juk norint vairuoti – reikia mokytis tai daryti!

Pasižiūrėkite, kad Jūsų rasta transporto priemonė turėtų garsinį signalą, kad turėtų lempas, kurios leistų vairuoti ir vakarais. Dažniausiai tokias smulkmenas vaikai labai vertina, kadangi tai jiems padeda priartėti prie tikros transporto priemonės, kurias daugelis svajoja vairuoti ateityje.

Akivaizdu, kad plati B-a.eu pasiūla labai džiugina, kadangi tokiu atveju kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu pats nežinote, kokia transporto priemonė vaikui yra geriausia – susisiekite su mūsų konsultantais, kurie atsakys į klausimus bei padės rasti tinkamiausius žaislus!