Atpigo Vienvietis elektromobilis Range Rover Evoque, baltas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Elektrinis motociklas Cross, žalias Elektriniai automobiliai vaikams
94.42 € 138.93 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis elektromobilis Range Rover Evoque, juodas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vienvietis elektromobilis Rang Rover Evoque, raudonas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas vienvietis elektrinis keturratis - Quad ATV, juodai žalias Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas elektromobilis Bentley EXP12, žalias lakuotas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vienvietis elektromobilis Turbo-S, baltas Elektriniai automobiliai vaikams
156.48 € 217.18 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis elektromobilis Turbo-S, raudonas Elektriniai automobiliai vaikams
156.48 € 217.18 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis elektromobilis Turbo-S, juodas Elektriniai automobiliai vaikams
156.48 € 217.18 € / 1 vnt

Atpigo Vienvietis elektromobilis Future, geltonas Elektriniai automobiliai vaikams
111.19 € 152.50 € / 1 vnt

Atpigo Vaikiškas elektromobilis Lexus LX570, juodas lakuotas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas elektromobilis Lexus LX570, mėlynas lakuotas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas elektromobilis Lexus LX570, raudonas lakuotas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Dvivietis elektromobilis Lexus LX570, baltas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas vienvietis elektromobilis Future, baltas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vienvietis elektromobilis Future, raudonas Elektriniai automobiliai vaikams
113.16 € 150.02 € / 1 vnt

Atpigo Vaikiškas vienvietis keturratis Grand Buggy 4x4 LIFT Strong, mėlynas Elektriniai automobiliai vaikams

Atpigo Vaikiškas vienvietis keturratis Grand Buggy 4x4 LIFT, baltas Elektriniai automobiliai vaikams

Automobiliai vaikams (elektromobiliai) internetu

Vaikai labai dažnai mėgdžioja tėvelius, kadangi suaugusiųjų elgesys jiems yra pavyzdys, kuriuo norisi sekti. Daugelis tėvelių sutinka, kad vienas aktyviausiai mėgdžiojamų kasdieninių darbų yra vairavimas. Tiek mergaitės, tiek berniukai dažniausiai labai džiaugiasi, kad tėveliai leidžia vaikui pasėdėti mašinos priekyje, o jeigu dar suteikiama galimybė palaikyti transporto priemonės vairą – pramogos tampa dar smagesnės. Tiesa, jokiu būdu negalima rizikuoti ir negalima vaikui leisti valdyti transporto priemonės. Geriausia alternatyva, kuri leis visiems likti labai patenkintais – automobiliai vaikams, kurie suteikia galimybę mažajam išbandyti savo vairavimo įgūdžius ir mėgautis mokomuoju žaidimu.

Būtent tai Jums gali pasiūlyti B-a.eu. Nes elektromobiliai subalansuoti vaikams, tačiau juos labai mielai išbando ir suaugusieji!

Elektromobiliai vaikams yra labai puiki pramoga, kuri suteikia labai daug džiaugsmo ir padeda vaikus užimti gana ilgam laiko tarpui. Šiais laikais tėveliai labai užimti, daug dirba, tad paprasčiausiai negali sau leisti visą dieną žaisti su vaikučiu. Tokiu atveju reikia rasti pramogas, kurios galėtų padėti aktyviai užsiimti norima veikla ir be tėvelių. O kadangi dažnas stengiasi paskatinti vaikus kuo mažiau leisti laiko prie kompiuterio – automobiliai vaikams tampa puikiu pasirinkimu. B-a.eu pasiūla tokia plati, kad kiekvieno vaiko poreikiai bus patenkinti. O pirkti internetu ir ieškoti kartu su vaiku yra labai paprasta, tad suteikite jam galimybę džiaugtis nuostabiomis pramogomis, kurias gali pasiūlyti ši transporto priemonė.

Automobiliai vaikams internetu yra labai skirtingi, tad ieškant pirmiausia naudinga apsispręsti, kokio modelio transporto priemonė yra reikalinga:

  1. Kartingai.
  2. Motociklai.
  3. Sunkvežimiai.
  4. Vilkikai.
  5. Ir visos kitos.

Nors tėveliai dažniausiai ieško pagal savo galimybes, tačiau šiuo atveju reikia suteikti vaikui galimybę pačiam apsispręsti, kokia transporto priemonė jam labiausiai patinka. Juk mažasis ją vairuos. Ir jeigu jis visą laiką svajojo apie kartingus – galbūt neverta pirkti motociklo?

Automobiliai vaikams parduodami su akcijomis bei nuolaidomis, tad pirkite pigiau, tačiau džiaukitės ta pačia puikia kokybe, kuri leis mėgautis malonumais, kuriuos Jums gali suteikti profesionalios vaikams skirtos transporto priemonės!

Pagal poreikius B-a.eu siūlo ir skirtingo galingumo transporto priemones. Jos gali būti nuo 6 iki 24 voltų įtampos, tad skiriantis galingumui tuo pačiu skiriasi ir pačios transporto priemonės galimybės. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kokiais keliais vaikas važiuos, kadangi tai dažnai apsprendžia konkretų pasirinkimą ir sprendimą, kuri transporto priemonė labiausiai tinka.

Taip pat reikia nepamiršti, kad vaiko amžius labai dažnai nurodo ir tinkamiausios įrangos pasirinkimą. Daugelis tėvelių siekia, kad investicijos būtų skirtos ilgesniam laikui, tad nesinori pirkti tokio žaislo, kuris tiktų tik labai mažam vaikui. Visada galima pirkti galingesnį ir funkcionalesnį ir pirmiausia vaikas tegul važinėja kartu su tėveliais, o kai paaugs – galės ir pats išmėginti transporto priemonės privalumus ir sėkmingai įveikti net ir pačius didžiausius atstumus. Juk norint vairuoti – reikia mokytis tai daryti!

Pasižiūrėkite, kad Jūsų rasta transporto priemonė turėtų garsinį signalą, kad turėtų lempas, kurios leistų vairuoti ir vakarais. Dažniausiai tokias smulkmenas vaikai labai vertina, kadangi tai jiems padeda priartėti prie tikros transporto priemonės, kurias daugelis svajoja vairuoti ateityje.

Akivaizdu, kad plati B-a.eu pasiūla labai džiugina, kadangi tokiu atveju kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu pats nežinote, kokia transporto priemonė vaikui yra geriausia – susisiekite su mūsų konsultantais, kurie atsakys į klausimus bei padės rasti tinkamiausius žaislus!