Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Alkotesteriai

Alkotesteris Promiler PRO X-5

Kaina: 107.38 €
Žiūrėk ČIA

Alkotesteris Tracer Alcomat X111 Fuel Cell 46396

Kaina: 62.79 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Alkotesteriai internetu

Alkoholis ir vairavimas yra tikrai didelė problema Lietuvoje. Įdomu tai, kad dalis žmonių vairuoja labai mažai išgėrę, tačiau net nepagalvoja, kad laipsnių skaičius yra gana didelis, tad net ir važiuojant nuošaliomis gatvėmis, kur tikrai nėra kitų žmonių, galiausiai rizikuojate teisėmis. O be jų šiais laikais gyvenimas būtų kur kas labiau komplikuotas.

Geriausia galimybė visada jaustis saugiai ir žinoti, kad neteks sėsti prie vairo tada, kai jau pažeisite įstatymus – įsigyti alkotesterį, kuris padės greitai, paprastai ir patogiai pamatuoti laipsnius, kurie atsiranda Jūsų organizme tada, kai išgeriate alkoholio. Kadangi B-a.eu alkotesteriai internetu yra labai stilingi, kompaktiški ir visada gali būti su Jumis – tai padeda jaustis kur kas drąsiau ir tuo pačiu kur kas paprasčiau pamatuoti savo vairavimo galimybes.

Pagrindinė alkotesterio funkcija yra parodyti kuo tikslesnius rodmenis, tad šiuo atveju visada verta mokėti daugiau, jeigu tik norite būti tikras, kad įranga parodys realius rezultatus. Norėdami rasti geriausią variantą – pirmiausia reikia įvertinti jutiklio tipą. Jis gali būti elektrocheminis arba pulaidinis. Būtent nuo jutiklio ir priklauso kokia paklaida bus gaunama rezultate. O alkotesteris yra tas daiktas iš kurio reikalaujama tikslumo, kadangi kiekviena miniatiūrinė dalelė gali nulemti problemas ir net žmogaus sprendimą vairuoti arba ne. Tiesa, B-a.eu komanda nori priminti, kad net ir labai mažas kiekis silpno alkoholio, mažas gurkšnis – jau ženklas, kad negalima vairuoti. Taigi, jeigu jau nusprendėte vartoti alkoholį – labai svarbu susirasti vairuotoją. Nors papildomai turėti su savimi alkotesterį tikrai verta.

Lygiai taip pat jutiklis nulemia ir tai – kiek kartų per labai trumpą laiko tarpą galima atlikti testų, kad pavyktų pamatyti kuo realesnius rezultatus. Vienu atveju reikia po vieno karto palaukti ilgiau, kad rezultatai vėl būtų tikslūs, kitu atveju galima gana greitai kartoti užklausą ir pamatyti gana realius rezultatus. Siūlome rinktis pagal poreikius. Savoms reikmėms dažniausiai galima palaukti. Tačiau kai alkotesteriai pigiau perkami barams, kad žmonės galėtų pabandyti ir susižinoti savo girtumo lygį – tokiu atveju niekada negalite žinoti, koks bus poreikis, tad labai svarbu įsigyti našesnius rezultatus per  trumpesnį laiko tarpą parodyti galinčią įrangą.

Įdomu tai, kad šiuo metu galima rasti labai modernius alkotesterius, kurie turi patogią atminties įrašymo funkciją. Tai leidžia kur kas paprasčiau sekti savo rodmenis, o kai kuriems asmenims tai yra labai svarbu. Ne tik tikrinimo prasme, tačiau kad būtų galima pastebėti, kaip dažnai tenka dėl alkoholio vartojimo grįžti namo pėsčiomis. Akivaizdu, kad kai kuriais atvejais alkotesteriai tampa labai patogia priemone, kuri gali padėti suprasti, kokie yra Jūsų alkoholio vartojimo mastai ir kada tai tampa problema.

Jeigu norite, kad alkotesteris labai tiksliai parodytų rezultatą, kuris gali Jums leisti įvertinti tolimesnius savo žingsnius – labai svarbu įrangą tinkamai naudoti. Atskleisime pagrindines taisykles, kurios apibrėžia taisyklingą naudojimą.

·        Po valgio arba parūkymo reikia palaukti bent jau 30 minučių ir tik tada atlikti testą. Paprasčiausiai tiek laiko užtenka, kol alkoholis pasiekia kraują ir tik tokiu atveju galima gauti tikrai realius rezultatus. Dalis žmonių skundžiasi, kad rezultatai netikslūs, tačiau taip ir nutinka todėl, kad žmonės nežino šios taisyklės.

·        Jeigu patalpa nėra vėdinama – tokiu atveju tai irgi gali iškreipti rezultatus. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai alkotesteriai yra montuojami baruose. Didelė tikimybė, kad susidursite su gana nemaža paklaida.

·        Cigaretės dūmai gali sugadinti alkotesterio jutiklį, tad jokiu būdu neatlikite testo tada, kai Jūsų burnoje yra daug dūmų.

Sekti savo alkoholio vartojimo mastus yra gana paprasta. Su tinkama įranga, kurią Jums siūlo B-a.eu – galimybės labai plačios, tad pasinaudokite jomis.