Elektrocheminis alkotesteris FITalco Grafit Alkotesteriai

Alkotesteris Alco-Find PRO X-5+ Alkotesteriai

Bekontaktis alkoholio detektorius AlcoBlow Alkotesteriai

Alkotesteris Promiler AL8000 Plus Alkotesteriai

Alkotesteris Alcodetector M40 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 108.90 €

Alkotesteris Promiler PRO X-5 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 163.75 €

Alkotesteris Promiler AL8000 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 135.90 €

Alkotesteris DA 7000 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 55.02 €

Alkotesteris DA 3000 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 56.10 €

Alkotesteris Alcoscan AL 9000L Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 176.19 €

Alkotesteris Promiler ISOBER 30 Alkotesteriai
Išparduota
Buvusi kaina: 164.41 €

Alkotesteriai internetu


Greičiausiai daugeliui buvo taip, kad po vakarykščio vakarėlio ar nekaltos vyno taurės per pietus nebuvote tikri, ar galite vairuoti. Vairuojant išgėrus, pasekmės gali būti skaudžios, tad labai svarbu, kad turėtumėte patikimą prietaisą, kuris parodytų ar jūsų kraujyje alkoholis neviršija leistinos normos. Lietuvoje leistinas alkoholio kiekis kraujyje yra 0,4 promilės. Jei nesate tikri, ar išgėrus šiek tiek alkoholio ši norma nėra viršijama jūsų organizme, tam puikiai pravers alkotesteris. Juk yra žymiai paprasčiau įsigyti nebrangų alkotesterį nei prarasti vairuotojo pažymėjimą. O be jo šiais laikais gyvenimas būtų kur kas labiau komplikuotas. Tad alkotesteris šiuo atveju yra geriausia galimybė visada jaustis saugiai ir žinoti ar "įpūsite", ar ne.

Asmeninis alkotesteris - geras vairuotojo draugas


Jei jums reikalingas paprastas, lengvai valdomas ir greitam pasitikrinimui skirtas prietaisas, šiuo atveju asmeninis alkotesteris tam puikiai tiks. Tai nebragus, tačiau geras alkotesteris, kuris turi visas reikiamas funkcijas greitam pasitikrinimui, ar iškvėptame ore yra randama alkoholio koncentracija.

Renkantis asmeninį alkotesterį, atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių aspektų. Pirmiausia, alkotesterio jutiklis. Šiais laikais beveik visi alkotesteriai yra gaminami su elektrocheminiais jutikliais. Toks jutiklis yra žymiai tikslesnis bei gali tarnauti net iki 5 kartų ilgiau nei puslaidininkių jutiklis. Nors elektrocheminiai alkotesteriai yra šiek tiek brangesni, tačiau jie įprastai reaguoja tik į alkoholį, be to, greičiau atsistato po atlikto matavimo, jais galima sparčiau atlikti testus. Tikslumas šiuo atveju yra pats svarbiausias aspektas, kadangi jei alkotesteris rodys netikslius rezultatus, jūs galite sėsti prie vairo įsitikinę, kad vairuoti galite, tačiau sustabdžius policijai, pasirodys, kad alkoholio kiekis kraujyje viršija nustatytas ribas.

Alkotesteriai su puslaidininkių jutikliu nepasižymi tokiomis geromis darbinėmis savybėmis, nėra tokie ilgaamžiai, brangesnis jų aptarnavimas (pavyzdžiui jei reikia keisti jutiklį), todėl įvertinant bendrus kaštus, elektrocheminis alkotesteris jums kainuos pigiau.

Renkantis asmeninį alkotesterį, taip pat atkreipkite dėmesį į jo funkcijas. Greičiausiai jų visų jums ir neprireiks. Paprastam kasdieniam naudojimui svarbiausia yra apšviečiamas ekranas. Tai itin patogu, kada reikia testus atlikti nakties metu ar esant prastam apšvietimui. Jei alkotesterio ekranas apšviečiamas, jūs galėsite aiškiai matyti testo rezultatus be jokio papildomo pasišvietimo.

Garsinis perpsėjimo signalas atliekant testą padeda lengviau suprasti, kada prasideda testas, kiek laiko reikia pūsti bei kada baigiasi mėginio ėmimas. Garsinis signalas palengvina naudojimasi alkotesteriu, todėl jei norite paprastai valdomo prietaiso, tokia funkcija jums gali būti visai reikalinga.

Senkančios baterijos indikatorius taip pat yra svarbus. Taip visada žinosite, kada reikia keisti baterijas, o reikiamu metu alkotesteris veiks ir nesukels papildomų nesklandumų. Alkotesterio kalibravimo perspėjimo funkcija įspėja apie tai, kad jau reikia kalibruoti prietaisą. Nesukalibruotas, išsiderinęs alkotesteris rodys blogus matavimo rezultatus. Tad tokia perspėjimo funkcija leis žinoti, kad prietaisui reikia atlikti techninį patarnavimą. Įprastai šios dvi funkcijos šiuolaikiniuose alkotesteriuose jau yra integruotos, tad jei prietaisas jos neturi, gali būti, kad alkotesteris yra senesnės gamybos.

Matavimų atmintis galbūt jums ir nebus tokia svarbi, tačiau jei norite sekti, kaip kinta alkoholio koncentracija jūsų kraujyje, ši funkcija gali būti visai naudinga. Įprastai asmeniniai alkotesteriai gali turėti paskutinio testo, paskutinių 5 ar 10 testų atmintį. Rinkdamiesi prietaisą nuspręskite, kiek svarbi jums ši funkcija. Viskas gerai, jei alkotesteris tokios funkcijos ir neturės.

Alkotesteriai gali turėti begalę kitų įvairių funkcijų, kurios palengvina darbą, pavyzdžiui, gali išsamiai registruoti testavimo rezultatus, tureti galimybę prisijungti prie spausdintuvo, perduoti duomenis nuotoliniu būdu ir panašiai, tačiau asmeniniam naudojimui jos nėra tokios aktualios. Jei nenorite skirti daug pinigų alkotesteriui, tai šių funkcijų galima atsisakyti.

Tad alkotesterio kaina priklauso nuo to, kokį jutiklį turi alkotesteris, kiek funkcijų jame yra. Dažnai taikome akcijas, todėl alkotesterį akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Testų atlikimas ir alkotesterio priežiūra


Jei norite, kad alkotesteris tiksliai parodytų rezultatą, kuris gali jums leisti įvertinti tolimesnius savo žingsnius - labai svarbu įrangą naudoti tinkamai. Štai kelios pagrindinės taisyklės, kuriomis reikėtų vadovautis atliekant testus:

  • Jei planuojate atlikti testą, palaukite bent 30 minučių po alkoholio vartojimo. Maždaug tiek laiko prireikia, kol alkoholis pasiekia kraują ir tik tokiu atveju galima gauti tikrai realius rezultatus. Dalis žmonių skundžiasi, kad rezultatai yra netikslūs, tačiau taip nutinka todėl, kad nesilaikoma šios taisyklės.
  • Cigarečių dumai gali sugadinti alkotesterio jutiklį ir paveikti jo tikslumą, todėl nepūskite dūmų tiesiai į alkotesterio antgaliuką, taip pat prieš atliekant testą palaukite bent 15 minučių po rūkymo
  • Testą atlikite tik gerai išvėdintoje patalpoje, kadangi aplinkos veiksniai (temperatūra, drėgmė) taip pat gali lemti klaidingus alkotesterio rezultatus.

Atminkite, kad naudojant alkotesterį kaip numatyta instrukcijoje, jūs turėsite patikimą, tikslų prietaisą, kuris tarnaus jums ne vienerius metus.

Įsigyti alkotesteriai internetu pristatomi visoje Lietuvoje.