Pasiūlymai
Siurblys drenažinis TM32/7 Drenažiniai siurbliai

Hidroforo indas IDROVAREM CE 19L Hidroforai

Hidroforas AUTOJSW/1B-E-24H Hidroforai

Siurblys WILO STAR-Z NOVA Cirkuliaciniai siurbliai
144.03 € / 1 vnt

Hidroforas HWJ 202 EM 50 Hidroforai
460.31 € / 1 vnt

Siurblys WILO STAR-Z 15TT Cirkuliaciniai siurbliai
223.93 € / 1 vnt

Siurblys drenažinis TMP40/8 EM Drenažiniai siurbliai

Siurblys WILO STRATOS PICO 25/1-4-130 Cirkuliaciniai siurbliai

Populiariausios prekės
Hidroforas VJ10A 24H Hidroforai
264.54 € / 1 vnt

Siurblys drenažinis TM32/7 Drenažiniai siurbliai

Hidroforas AUTOJSW/1B-E-24H Hidroforai

Siurblys WILO STAR-Z 15TT Cirkuliaciniai siurbliai
223.93 € / 1 vnt

Hidroforo indas IDROVAREM CE 19L Hidroforai

Hidroforas HWJ 202 EM 50 Hidroforai
460.31 € / 1 vnt

Siurblys WILO STAR-Z NOVA Cirkuliaciniai siurbliai
144.03 € / 1 vnt

GRUNDFOS yra vienas didžiausių pasaulyje siurblių gamintojų - per metus mes pagaminame apie 10 milijonų siurblių. GRUNDFOS siurbliai skirti efektyviai ir patikimai tiekti vandenį - geriamąjį vandenį žmonėms, vandenį laukams drėkinti ir gyvuliams girdyti, vandenį pramonės įrengimams, pastatams šildyti ir vėsinti, kanalizacijos vandeniui šalinti. Be siurblių ir siurblių sistemų, GRUNDFOS kuria, gamina ir parduoda elektros variklius ir aukštųjų technologijų elektroninę įrangą, skirtą padaryti siurblius „protingus", padidinti jų našumą ir sumažinti elektros energijos suvartojimą. Koncernas nuolat vykdo naujų medžiagų ir technologijų tyrimus, kad galėtų pristatyti naujus, pažangius siurblius ir siurblių sistemas, kurios patenkintų efektyvios, patikimos ir energiją taupančios įrangos poreikį. Visi GRUNDFOS gaminiai pasižymi aukšta kokybe.

Siurbliai 

Siurbliai apima cirkuliacinius siurblius, vandens siurblius, fekalinius siurblius, drenažinius siurblius ir kita.

Cirkuliaciniai siurbliai gali tikti namo šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemoms.

Baseinuose cirkuliacijos siurblys yra pagrindinė baseino vandens filtravimo sistemos sudedamoji dalis. Pastatomi vandens siurbliai gali būti skirti pastoviam vandens tiekimui į baseino filtrą, bei užtikrina reikiamą vandens cirkuliaciją baseine.

Paprastai cirkuliaciniai baseino vandens siurbliai yra parenkami individualiai kiekvienam baseinui atsižvelgiant į baseino paskirtį, jo eksploataciją, bei kitus techninius ypatumus.

Cirkuliacinį siurblį montuoti yra paprasta.

Taigi cirkuliacinius siurblius gali naudoti vandens šildymo sistemos, oro kondicionavimo įrenginiai, uždaros šildymo sistemos, pramoniniai cirkuliaciniai įrenginiai ir kita.

Vandens siurbliai yra plačiai naudojami tiek ir buityje, tiek ir pramonėje.

Vandens siurbliai gali perpumpuoti švarų vandenį, be smėlio, priemaišų, žolių, spyglių ar kita.

Vandens tiekimui iš šulinių ar paviršinių vandens telkinių, kai vandens gylis nuo žemės paviršiaus neviršija 8 m, dažniausiai naudojami išcentriniai sausai statomi vandens siurbliai arba pilnai automatinės vandens tiekimo sistemos ( hidroforas), kurias sudaro vandens siurblys, išsiplėtimo bakas ir slėgio relė. Tokios sistemos yra palyginti nebrangios, užima nedaug vietos, lengvai montuojamos ir prižiūrimos.

Vandens siurblys su išsiplėtimo baku dažniausiai yra statomas namo rūsyje, į kurį yra atvestas vandens pasiurbimo vamzdis iš šulinio, ežero ar kito vandens telkinio. Kai vandens gylis šulinyje yra daugiau kaip 8 m nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus, galima naudoti inžektorinius vandens siurblius arba panardinamus giluminius siurblius. Inžektorinio siurblio sistemos vandens siurblys turi ne vieną pasiurbimo vamzdį, o du.

Panardinamų vandens siurblių konstrukcijos ypatybė yra ta, kad vandens paėmimo angos dažniausiai yra vandens siurblio apačioje, o vanduo teka vidine siurblio dalimi, aušindami variklį. Taip pat kai kurie vandens siurbliai gali turėti apsaugą nuo sausos eigos. Tokius vandens siurblius taip pat galima naudoti vandens tiekimui iš tvenkinių, ežerų ir iš kitų vandens telkinių.

Giluminiai vandens siurbliai yra naudojami su nedideliu priemaišų kiekiu pakėlimui iš vandens gręžinių ir šulinių. Tiems, kas turi giluminį gręžinį, dažniausiai gali tekti rinktis giluminio siurblio, leidžiančio į gręžinį sistemą. Tam, kad giluminis vandens siurblys automatiškai palaikytų vandens slėgį sistemoje, reikalingas išsiplėtimo bakas ir slėgio relė. Pasirenkant išsiplėtimo baką, svarbu atkreipti dėmesį į siurblio našumą. Renkantis giluminį vandens siurblį, reikia neužmiršti pasirūpinti tinkama variklio apsauga.

Fekaliniai siurbliai yra skirti pumpuoti nešvarų vandenį iš kanalizacijos su smėlio, dumblo priemaišomis, lapais, spygliais, medžio atplaišomis bei kitomis smulkiomis šiukšlėmis. Toks siurblys lengvai susidoros su labai užterštu rūsio vandeniu arba grioviu.

Drenažo siurbliai – skirti pumpuoti nešvarų vandenį su smėlio, dumblo priemaišomis, lapais, spygliais, medžio atplaišomis bei kitomis smulkiomis šiukšlėmis. Jeigu jums iki artimiausio šulinio toli eiti, toks siurblys tiks laistyti daržą, o vandenį galite siurbti iš artimiausio griovio ar tvenkinio. Tačiau svarbiausia drenažo siurblio paskirtis – išpumpuoti nešvarų vandenį iš rūsio bei kitų panašių vietų, kur jis kaupiasi.

Siurblius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, galingumų, našumų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Naudojant siurblius reikia laikytis saugumo reikalavimų.

Norint ilgai turėti nepakitusius, kokybiškus siurblius, reikia nepamiršti ir tinkamai juos prižiūrėti.

Siurblius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir paprastai būna brangesnės.

Siurblius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.