Siurblys drenažinis TM32/7 Drenažiniai siurbliai

Siurblys drenažinis TMP40/8 EM Drenažiniai siurbliai

Drenažiniai siurbliai 

Drenažo siurbliai – skirti pumpuoti nešvarų vandenį su smėlio, dumblo priemaišomis, lapais, spygliais, medžio atplaišomis bei kitomis smulkiomis šiukšlėmis. Jeigu jums iki artimiausio šulinio toli eiti, toks siurblys tiks laistyti daržą, o vandenį galite siurbti iš artimiausio griovio ar tvenkinio. Tačiau svarbiausia drenažo siurblio paskirtis – išpumpuoti nešvarų vandenį iš rūsio bei kitų panašių vietų, kur jis kaupiasi.

Drenažinius siurblius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, galingumų, našumų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Naudojant drenažinius siurblius reikia laikytis saugumo reikalavimų.

Norint ilgai turėti nepakitusį, kokybišką drenažinį siurblį, reikia nepamiršti ir tinkamai jį prižiūrėti.

Drenažinius siurblius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir paprastai būna brangesnės.

Drenažinius siurblius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.