Paveikslas ant stiklo 30x40cm, ED-03-17 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
10.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, TR-03-03 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
9.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, AR-03-44 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, OT-02-33 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
16.59 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x40cm, ED-03-13 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
12.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, GI-03-37 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
15.69 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, PR-03-16 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
9.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, ED-03-85 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, AR-03-42 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x40cm, ED-03-84 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
12.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, AR-03-41 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, AR-03-56 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x30cm, TS-02-46 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
8.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, AR-03-06 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
10.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, OT-03-09 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
9.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, TS-04-43 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, ED-03-92 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, OT-03-07 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
15.59 € / 1 vnt

Patarimai besirenkantiems sieninį dekorą

Jei norite greitai ir be didelių pastangų atnaujinti namus, sieninis dekoras – puiki išeitis. Tinkamai parinkti ir įkomponuoti meno kūriniai visada padarys malonų įspūdį, ir visai nebūtina, kad tai būtų brangūs žinomų menininkų darbai. Jums tereikia pasirinkti dekoravimo būdą, priklausomai nuo sienos, kurią norite užpildyti. Jei sienos plotas yra nedidelis, labai tikėtina, kad pakaks vieno meno kūrinio. Didesnei sienai dekoruoti geriausiai tinka meno kūrinių serija arba vienas didelis kūrinys, kuris tarnaus kaip centrinis sienos akcentas. Apsvarstykite esamą namų interjerą, prieš rinkdamiesi sieninį dekorą. Pavyzdžiui, vintažiniai meno kūriniai puikiai papildo namus, kuriuose jau esama antikvarinės dvasios. Savo ruožtu, elegantiškas, minimalistinis menas geriausiai atitinka šiuolaikinį interjerą. Ne ką mažiau svarbu pasirinkti sieninį dekorą, kuris atspindėtų jūsų skonį ir asmenybę. Jei mylite gamtą, sukurkite sodą ant kambario sienos. Jei esate romantikas, papuoškite sienas raudonomis širdimis ir sentimentaliomis citatomis. Žemiau pateikiame populiariausius sieninio dekoro tipus jūsų pasirinkimui.

Sieniniai paveikslai ir fotografija

Įpūskite į savo namų interjerą naujų spalvų ir gyvybės su originalaus meno kūrinio ar įkvepiančios fotografijos pagalba. Čia galite rasti visko, pradedant architektūra ir peizažais, baigiant natiurmortais bei nuotraukomis sporto tema. Medžiagos ir dydžiai taip pat gali būti įvairūs. Populiariausios medžiagos – drobė ir stiklas. Nežinote kurioje sienos vietoje pakabinti naująjį meno kūrinį? Leiskite tai pasufleruoti pačiai sienai! Pavyzdžiui, ant siauros vertikalios sienos puikiai tiks vienas virš kito pakabinti du nedideli paveikslai, ant ilgos sienos – paveikslų eilė arba vieno didelis meno kūrinys tarp dviejų langų. Sieninio dekoro išdėstymo galimybės yra beribės.

Sieninių paveikslų rinkiniai

Didelėms sienoms geriausiai tinka paveikslų rinkiniai iš tarpusavyje suderintų meno kūrinių. Rinkitės iš tokių meno rinkinių, kuriuos vienytų bendra tema arba vaizdas, besisiejantis su jūsų kambario interjeru. Sieninių paveikslų rinkiniai gali būti kelių tipų:

  • Paveikslų rinkiniai rėmeliuose su tarpeliu (angl. floating frame). Rėmeliai su tarpeliu paveikslui suteikia lengvumo, elegancijos įspūdį ir sukuria savotišką 3D efektą: atrodo, tarsi paveikslas plūduriuotų rėmelyje. Be to, tokie rėmeliai sukuria papildomą atstumą nuo paveikslo paviršiaus, todėl jis tampa labiau apsaugotas. Šių rinkinių konfigūracija, dydis ir dalių skaičius gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, trijų dalių vertikalaus stačiakampio formos paveikslų rinkinys puikiai tiks ilgai sienai, o keturių elementų rinkinys sukurs darnią kompoziciją ant kvadratinės formos sienos.
  • Penkių dalių rinkinys ant drobės – puikus pasirinkimas, jei norite aukštos kokybės nuotraukos ant sienos.
  • Dviejų didelių sieninių paveikslų, nuotraukų ir įkvepiančių pasakymų, iškabintų vienas šalia kito, komplektai sukuria tobulą simetriją.

Paveikslai ant stiklo

Tai vis labiau populiarėjanti sieninio dekoro rūšis. Šie paveikslai paprastai gaminami iš 4 mm storio grūdinto stiklo, subtiliai blizga, yra be rėmo, o paveikslo tvirtinimui prie sienos prireiks vos 1 kabliuko. Be to, tokie paveikslai pasižymi ypatingai didele spausdinimo raiška, todėl atrodo tiesiog stulbinančiai.

Personalizuotas sieninis dekoras

Dovanokite mylimam žmogui savo kurtą meno kūrinį. Užsakydami personalizuotą sieninį dekorą, galite pasirinkti norimą temą ar nuotrauką iš asmeninio albumo. Pavyzdžiui, muzikos mylėtojui galite įteikti paveikslą su gitara ar kitu muzikos instrumentu, o įkurtuvių proga turime kitą šaunią idėją – sieninį meno kūrinį su sentimentaliu tekstu ar nuotrauka. Personalizuotų meno kūrinių pasirinkimas yra neribotas, kaip ir jūsų vaizduotės galimybės.

Pabaigai

Tikimės, kad šių patarimų vedini, išsirinksite tobulas sienines dekoracijas savo namams. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje b-a.eu – nepriklausomai nuo to, kokio tipo sienines dekoracijas nusprendėte pasirinkti, b-a.eu visada rasite puikių meno kūrinių patraukliomis kainomis. Mes siūlome platų pasirinkimą, gausybę akcijų ir greitą bei patogų pristatymą tiesiai į namus. Pirkti internetu – pigiau ir patogiau!