Rudas ilgo plauko kilimas FLUFFY | 160x220 cm Kilimai kambariui

Juodos spalvos kilimas MARMUR | 80x150 cm Kilimai kambariui

Kilimai kambariui                                                       

 

Kilimai namuose suteikia jaukumo, reprezentatyvumo, taip pat pagyvina interjerą.

 

Kilimai sugeria garsą, suteikia kambariui jaukumo ir šildo šaltas grindis, jais maloniau vaikščioti. Kilimu galima suteikti kambariui charakterį, nuotaiką.

 

Kilimų rūšių, spalvų, formų yra įvairiausių tik reikia atsižvelgti į šeimos norus ir išsirinkti patį šilčiausią, jaukiausią, gražiausią.

 

Labai šilti yra vilnoniai kilimai. Jie labai tinka šeimoms auginančioms mažus vaikus, nes yra minkšti, šilti, malonu jais vaikščioti ir liesti. Tačiau vaikas turi būti nealergiškas vilnai. Taip pat pasirinkimas jų nėra didelis, o kainos aukštos.

 

Sintetinių kilimų pasirinkimas yra didžiulis, tačiau jie labiausiai pritraukia dulkes ir kitokius nešvarumus, todėl, net ir dažnai valant, išlieka tikimybė, kad kilimas yra ne iki galo švarus, o auginant mažus vaikučius išlieka tikimybė, kad jūsų vaikas sėdės ar vaikščios ant nešvaraus kilimo.

 

Renkantis kilimą labai svarbu atkreipti dėmesį į kambario sienų ir baldų spalvas, jei jos yra ryškios, tai kilimą reikėtų rinktis ramesnių ir pastelinių spalvų. O jeigu sienos yra neryškios, tai ryškesnis kilimas suteiks kambariui spalvingumo, žaismingumo.


Bet kokį kilimą reikia bent kartą į savaitę, o geriau ir du, gerai išsiurbti. Pirma pagal plauko kryptį, po to prieš plauką, kad pašalintumėte gilesnius nešvarumus, o galiausiai vėl sulyginti paplaukiui. Taip išsiurbiamos dulkės, o iš vilnos kilimų – plaukeliai, kurie lieka nesutvirtinti verpale kerpant pūką.

 

Jeigu ant kilimo išbėgo skysčiai, reikia kuo greičiau švariu audiniu ar popierine servetėle sugerti skysčio perteklių, jokiu būdu negalima stipriai spausti ar trinti. Tada naudojant kilimams skirtą valymo priemonę išvalyti atsargiai dėmę.

 

Tankumas - ne storis - yra svarbiausias. Kilimas, kuris yra per storas, yra per minkštas juo vaikščioti ir per daug slegia pagrindą. Kilimo faktūra taip pat svarbi kambario interjerui. Keli skirtingi kilimo pluoštai suteikia kilimui praštmatnumo.

 

Viena iš kilimų populiarumo priežasčių - tekstūrų, spalvų, dizaino įvairovė. Svarbiausios kilimo savybės - pluoštas, kokybė ir dizaino charakteristikos.
 

Šviesesni kilimai atveria kambarį ir suteikia lengvumo pojūtį, didesnės erdvės iliuziją. Tamsesniais kilimais išklotas kambarys atrodo jaukesnis, bet mažesnis.

 

Kilimo spalvos turi derėti su kambario apstatymu.

 

Taigi norint įsigyti kilimą kambaryje, reikėtų skirti nemažai laiko, kilimo paieškoms, o kad laiką sutaupytumėte labai patogu kilimą įsigyti tiesiog internetu.