Atpigo
Masažuoklis klitoriui Erolab Wand-M Clitoral Massager Black (MFN01b) Klitoriniai vibratoriai

Atpigo
Fetish Hanky Spank Me kelnaitės Klitoriniai vibratoriai
32.96 € 39.95 € / 1 vnt

Atpigo
Prabangus vibratorius LELO Liv 2 (tamsiai violetinis) Klitoriniai vibratoriai

Atpigo
Lush 2.0 vibratorius (rožinė) Klitoriniai vibratoriai
124.22 € 131.21 € / 1 vnt

Atpigo Sweet Smile piršto vibratorius Klitoriniai vibratoriai
24.96 € 31.97 € / 1 vnt

Atpigo Wanachi mini Burtų lazdelė - Juoda . Klitoriniai vibratoriai
26.22 € 33.21 € / 1 vnt

Atpigo Wild Butterfly kelnaitės su vibracija Klitoriniai vibratoriai
36.71 € 43.71 € / 1 vnt

Atpigo Meilus purpurinis vibratorius Klitoriniai vibratoriai
36.95 € 43.96 € / 1 vnt

Atpigo WV woman Puppy vibratorius (violetinė) Klitoriniai vibratoriai
40.46 € 47.46 € / 1 vnt

Klitoriniai vibratoriai 

 

Vibratoriai yra ne tik smagi dovana draugei gimtadienio dienos ar mergvakario proga, tačiau jie tiek moteriai, tiek ir vyrui gali būti naudingi ir visam organizmui, sveikatai bei bendrai savijautai. Na, o vibratorių pasirinkimas yra gana didelis. Jie gali būti penio formos, klitoriniai, G-taško, mini, dvigubi ar skirti poroms vibratoriai.

Klitorio vibratoriai yra skirti daugiau klitorio nei vaginalinei stimuliacijai. Taip pat puikiai tinka mylintis su partneriu, nes juo galima naudoti tiek preliudijai, tiek masažuojant įvairias vyro ar moters erogenines zonas.

Nemažai moterų orgazmą pasiekia tiesiogiai stimuliuojant klitorių, todėl šio tipo vibratoriai yra kuriami būtent tokiai stimuliacijai. Šios rūšies dauguma vibratorių yra visai nepanašūs į tradicinius vibratorius, nes yra pakankamai maži, įvairių formų ir dažniausiai niekur nekišami, o tik pridedami šalia klitoriaus. Klitorinis vibratorius yra kompaktiškas, todėl nepamaišys net ir kelionėse.

Klitorinius vibratorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, spalvų, formų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Klitoriniai vibratoriai yra specialiai sukurti stimuliuoti ir sužadinti klitorį. Dažniausiai tai išoriniai vibratoriai, kuriais yra stimuliuojamas klitoris, taip pat gali atlikti ir viso kūno masažą.

Taigi klitorinius vibratorius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.

Taigi mėgaukitės klitorinio vibratoriaus teikiama nauda ir malonumais.