Pasiūlymai
Atpigo Greitojo badmintono rinkinys Talbot Torro Speed 6600 490116 Badmintono rinkiniai

Atpigo Badmintono ir tinklinio rinkinys, 6in1 Badmintono rinkiniai
30.44 € 31.58 € / 1 vnt

Badmintono rinkinys, 5in1 Badmintono rinkiniai
24.14 € / 1 vnt

Badmintono rinkinys TOURNAMENT Badmintono rinkiniai

Populiariausios prekės

Badmintonas 

 

Badmintonas yra sportinis žaidimas, kurį žaidžia 2 arba gali ir 4 žaidėjai rakete per tinklą smūgiuodami plunksninuką – kamuoliuką, padarytą iš plunksnų arba plastiko ir kamščio galvutės. Žaidimo tikslas yra permušti kamuoliuką per tinklą ir varžovo aikštelės pusę taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal, ir neleisti jam nukristi savo aikštelės pusėje.

Badmintonas yra vienas iš seniausių žaidimų.

Badmintono kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalva dažniausiai būna balta, medžiagų iš kurių yra pagamintas, išmatavimų, svorio ir kita.

Nuo badmintono kamuoliukų parametrų priklauso ir kamuoliuko skrydžio greitis (gali būti lėtas, tikslus skrydis).

Dažniausiai badmintono kamuoliukai – plunksninukai yra gaminami iš plunksnų, o galvutė iš plastiko arba kamščio.

Nuo kamuoliuko priklauso kaip Jums seksis žaisti badmintoną, todėl rinkitės kokybišką plunksnuką.

Badmintono žaidimas yra populiarus ne tik tarp profesionalų, bet ir mėgėjų, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, o ypatingai vasarą lauke, kai nėra vėjo.

Geriausios plunksninės gaminamos iš kairiojo žąsies sparno plunksnų.

Renkantis badmintono raketę reikėtų žiūrėti, kad ji būtų patogi, lengva, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, tvirta, stabili žaidžiant, neslystų ir kita.

Išskirtinio dizaino, spalvų raketė atkreips dėmesį visų žaidėjų, todėl renkantis badmintono raketę reikėtų nebijoti ir ryškesnių spalvų ar neįprasto dizaino.

Badmintono raketės gali būti pagamintos iš medžio, plieno, aliuminio, tinklelis gali būti iš plastikinio valo ir kita.

Badmintono rinkinius sudaro – kelios raketės, kelios plunksnelės ir gali būti tinklelis, kuris yra tvirtinamas ant žemės.

Turint badmintono rinkinį galėsite su draugais ar šeima smagiai praleisti laiką, žaisti kieme, iškylaudami ar paplūdimyje.

Badmintono tinklai nesunkiai yra montuojami. Tinklas gali būti apsaugotas elastine juosta. Taip pat reikėtų rinktis tinklą, kuris yra pagamintas iš tokių medžiagų, kurios apsaugo nuo prastų oro sąlygų. Tinklui tvirtinti, kabinti yra reikalingi ir stulpai, juos reikėtų rinktis pagamintus iš tvirto metalo, padengtus atspariais temperatūrų svyravimams dažais. Stulpai gali būti montuojami įkasant į gruntą.

Jeigu nežinote kokius badmintono kamuoliukus, raketes, stulpus, tinklus pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Badmintono kamuoliukus, raketes, stulpus, tinklus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Badmintono kamuoliukus, raketes, stulpus, tinklus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.