Badmintono kamuoliukai 

Badmintonas yra sportinis žaidimas, kurį žaidžia 2 arba gali ir 4 žaidėjai rakete per tinklą smūgiuodami plunksninuką – kamuoliuką, padarytą iš plunksnų arba plastiko ir kamščio galvutės. Žaidimo tikslas yra permušti kamuoliuką per tinklą ir varžovo aikštelės pusę taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal, ir neleisti jam nukristi savo aikštelės pusėje.

Badmintonas yra vienas iš seniausių žaidimų.

Badmintono kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalva dažniausiai būna balta, medžiagų iš kurių yra pagamintas, išmatavimų, svorio ir kita.

Nuo badmintono kamuoliukų parametrų priklauso ir kamuoliuko skrydžio greitis (gali būti lėtas, tikslus skrydis).

Dažniausiai badmintono kamuoliukai – plunksninukai yra gaminami iš plunksnų, o galvutė iš plastiko arba kamščio.

Nuo kamuoliuko priklauso kaip Jums seksis žaisti badmintoną, todėl rinkitės kokybišką plunksnuką.

Renkantis badmintono kamuoliuką reikėtų atkreipti dėmesį iš kokių medžiagų yra pagamintas (ar medžiagos yra natūralios ar ne), išmatavimus, greitį ir kita.

Taip pat yra svarbu, kad badmintono kamuoliukas būtų patogus naudotis.

Badmintono žaidimas yra populiarus ne tik tarp profesionalų, bet ir mėgėjų, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, o ypatingai vasarą lauke, kai nėra vėjo.

Kamuoliukai gali būti su LED lempute viduje, tad gali būti puiki pramoga tamsų vakarą. Įjungti ir išjungti LED lemputę galite tiesiog vieno mygtuko spustelėjimu, kurį galite rasti kamuoliuko viduje.

Geriausios plunksninės gaminamos iš kairiojo žąsies sparno plunksnų.

Jeigu nežinote kokį badmintono kamuoliuką pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Badmintono kamuoliuką būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Badmintono kamuoliuką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.