Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
ILGIS (cm)
Gamintojas
Filtruoti
 
 
-28%
Virtuvės komplektas KATIA Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas KATIA

Kaina: 199.97 €278.99 €
-20%
Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm. Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm.

Kaina: 274.99 €345.00 €
-12%
Virtuvės komplektas Daria 240 ąžuolas sonoma Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Daria 240 ąžuolas sonoma

Kaina: 256.98 €291.98 €
-11%
Virtuvės komplektas Alina 240 cm ąžuolas artisan/juoda Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Alina 240 cm ąžuolas artisan/juoda

Kaina: 240.00 €269.99 €
AKCIJA
Virtuvės komplektas Junona 240 ąžuolas delano šviesus Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Junona 240 ąžuolas delano šviesus

Kaina: 249.98 €267.97 €
AKCIJA
Virtuvės komplektas Marija 200 sonoma Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Marija 200 sonoma

Kaina: 205.97 €

Virtuvės komplektas Daria 240 antracitas/ąžuolas craft

Kaina: 299.98 €

Virtuvės komplektas Marija 200 balta blizgi

Kaina: 298.99 €

Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm

Kaina: 589.97 €

Virtuvės komplektas Junona 180 balta blizgi/pilka

Kaina: 218.99 €
Virtuvės komplektas Econo A plus be stalviršio Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Econo A plus be stalviršio

Kaina: 498.96 €620.60 €
Virtuvės komplektas Junona 240 Balta/auksinis ąžuolas. Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Junona 240 Balta/auksinis ąžuolas.

Kaina: 309.99 €378.45 €
Virtuvės komplektas Econo B plus be stalviršio Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Econo B plus be stalviršio

Kaina: 467.99 €566.95 €
Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas delano tamsus Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas delano tamsus

Kaina: 299.97 €362.50 €
Virtuvės komplektas Econo C be stalviršio Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Econo C be stalviršio

Kaina: 480.00 €580.00 €
Virtuvės komplektas Econo A be stalviršio Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Econo A be stalviršio

Kaina: 489.97 €585.80 €

Virtuvės Komplektas Perla 260 cm ąžuolas artisan

Kaina: 379.97 €379.98 €

Virtuvės komplektas VIOLA 260 baltas

Kaina: 409.99 €
 
 

Kaip išsirinkti tobulą virtuvės baldų komplektą?

Šiandien vis dažniau galima išgirsti sakant, kad maisto gaminimas reikalauja daug laiko bei pastangų, tad verčiau savo energiją skirti kitiems darbams atlikti, o patiems pasisotinti maitinimo įstaigose tiekiamu maistu. Žinoma, retkarčiais iš tiesų verta atitraukti nuo puodų ir pasidairyti, ką skanaus jums gali pasiūlyti kavinės, barai ar restoranai. Vistik, nepamirškite, kad būtent namuose gamintas maistas yra pats vertingiausias ir naudingiausias mūsų sveikatai – juk ne tik žinome, ką ir kaip gaminame, o svarbiausia – kiek daug meilės į tai dėjome. Na, o, jei visgi esate vienas iš tų žmonių, kuris savo namų virtuvėje praleidžia labai mažai laiko, galbūt, dėlto kaltas ne laiko trūkumas, o šioje namų patalpoje esantys baldai? Galbūt jie neergonomiški ir neleidžia patogiai gaminti maisto? Tokiu atveju, pats metas esamus pakeisti naujais – tokiais, kurie sukurtų svajonių virtuvę, iš kurios ne tik, kad nenorėsite išeiti, bet ir su didžiausiu įkvėpimu gaminsite vieną patiekalą po kito. Ne išimtis ir baldai: virtuvės komplektai – šiandien jie sudaro tokį didelį pasirinkimą, kad ne juokais apsisuks galva. Tačiau svajonių virtuvę susikurti bus kur kas paprasčiau, jei rinkdamiesi virtuvinių baldų komplektą, laikysitės šių patarimų.

• Rinkdamiesi virtuvinį komplektą, ypatingą dėmesį skirkite stalviršiui: jis, kaip žinia, atliks ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Verta prisiminti, kad ruošiant maistą jis bus pagrindinis jūsų darbastalis, tačiau baigus tai daryti  bus puikiai matomas. Vadinasi, stalviršis turi būti atsparus įvairiems aplinkos veiksniams (paviršių valikliams, mechaniniam poveikiui ir t.t.), tačiau tuo pat metu – atrodyti patraukliai. Verta pastebėti, kad kai kurių rūšių stalviršiai gali  išpildyti tik vieną iš šių lūkesčių, tačiau granitinis ar marmuro stalviršis puikiai pateisins ir vieną, ir kitą. Na, o tuo atveju, jei pageidaujate modernumo, lengvumo ir planuojate gaminti ne taip jau ir dažnai, jums turėtų patikti stiklo stalviršis.

• Jei turite ypač daug indų, puodų, stalo įrankių, aksesuarų bei kitų reikmenų, kuriuos pageidaujate sutalpinti būtent šioje namų dalyje, tokiu atveju verta atkreipti dėmesį, kad jums bus reikalingas didelis virtuvinis komplektas. Siekiant sutaupyti vietos, gali būti pasirenkami virtuviniai komplektai kampu.

• Jei vis dar nerandate sau tinkančio virtuvinio stalo bei kėdžių, tokiu atveju, turėtų būti pasirinkti virtuviniai komplektai su baru. Pastarasis puikiai atliks virtuvinio stalo bei kėdžių funkciją, tad turėsite pakankamai laiko ieškoti tokių baldų, kuriems jums iš tiesų patiktų.

• Negalite gyventi be dailių suvenyrų, išskirtinių indų ar kitų interjero detalių? Tokiu atveju, būtinai turėtų būti pasirinkti baldai: virtuvės komplektai atviromis lentynėlėmis – šios erdvės puikiai tiks gražiausiems virtuvės daiktams eksponuoti.

• Rinkdamiesi komplektą, adekvačiai vertinkite ir viršutinių bei apatinių spintelių aukštį. Pirmosios turėtų būti tokiam aukštyje, kad lengvai pasiektumėte visus jose laikomus produktus bei indus, tuo tarpu antrosios turėtų būti tokio aukščio, kad būtų patogų gaminti maistą. Atminkite, kad pernelyg aukštai ar žemai esančios apatinės spintelės gali tapti nugaros ar kaklo skausmo priežastimi.

• Na, o, ką vertėtų žinoti apie spalvas? Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kad harmoningą virtuvės vaizdą pavyks sukurti tik tuo atveju, jei baldai: virtuvės komplektai  bus tokios pat spalvos, kaip ir virtuvės sienos. Kita vertus, priešingos spalvos komplektas sukurs išsiskirs ir suteiks virtuvei žaismingumo, išvengsite rutinos.

Taigi, tinkamai parinktas virtuvės komplektas gali tapti priežastimi, dėl kurios į šią namų erdvę norėsite užsukti vis dažniau ir dažniau.