EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
ILGIS (cm)
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Virtuviniai komplektai internetu

AKCIJA 19%
Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma/wenge Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma/wenge

Kaina: 199.50 €246.50 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės Komplektas Perla 260 cm Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės Komplektas Perla 260 cm

Kaina: 191.75 €217.75 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm

Kaina: 358.72 €407.36 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Marijia 200 Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Marijia 200

Kaina: 124.19 €141.00 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Viola 260 Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Viola 260

Kaina: 191.59 €217.35 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Alina 240 cm Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Alina 240 cm

Kaina: 196.35 €222.75 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės Komplektas AMANDA 2 - 260 cm Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės Komplektas AMANDA 2 - 260 cm

Kaina: 232.05 €263.25 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Daria 240 Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas Daria 240

Kaina: 172.22 €195.27 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas KATIA Virtuvės baldų komplektai

Virtuvės komplektas KATIA

Kaina: 170.28 €193.00 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Sofia (2,40 m)

Kaina: 252.30 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Sofia (2,20 m)

Kaina: 246.50 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Sofia (2,60 m)

Kaina: 255.20 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Econo C plus

Kaina: 432.10 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Econo C

Kaina: 411.80 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Econo A

Kaina: 411.80 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Global A

Kaina: 448.05 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Econo B plus

Kaina: 385.70 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvinis komplektas Wanilia (2,60 m)

Kaina: 326.25 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Virtuvės baldų komplektai                                                                     

 

Virtuvė – tai ne tik maisto gaminimo patalpa, bet ir šeimos susibūrimo vieta, kur prie didelio stalo ir skanaus maisto dalijamasi dienos įspūdžiais. Todėl renkantis virtuvės baldus reikia galvoti apie tai, kad jie būtų jaukūs, praktiški, gražūs.

 

Virtuvės baldai - vieni iš pačių sudėtingiausių baldų, nes jie turi būti ir funkcionalūs, ir ergonomiški, ir estetiški. Virtuvės baldai yra gaminami nuo klasikinio iki modernaus stiliaus, nuo ekonominio iki unikalaus pagal kiekvieno poreikį. Šiltų spalvų virtuvės baldų kolekcijos suteiks jaukumo ir geros nuotaikos pojūtį, o tamsių spalvų prabangos ir elegancijos įvaizdį.

 

Prieš perkant virtuvinius baldų komplektus, būtina maksimaliai tiksliai susidaryti virtuvės planą, atsižvelgiant į visus dydžius: bendrus virtuvės matmenis, langų, palangių, durų ir apdailos elementų, elektros lizdų ir dujų vamzdžių išsidėstymą ir t.t.
 

Tada išsimatuokite patalpą, t.y. atstumus tarp sienų skirtinguose aukščiuose, atstumus nuo kampų iki durų ir langų, nuo grindų iki lubų ( ar visur aukščiai vienodi), atstumus nuo kampų ir grindų iki elektros lizdų, ventiliacijos ir pan. Taip pat būtina atsižvelgti į galimų nišų, išsikišimų matmenis. Kuo daugiau matmenų, tuo tiksliau bus galima sudaryti projektą.


Taip pat svarbūs buitinės technikos matmenys: aukštis, plotis, gylis. Prieš pirkdami baldų komplektus, peržiūrėkite interjero žurnalus, baldų gamybos įmonių reklaminę medžiagą, interneto svetaines, kad „pasisemtumėte“ idėjų. Taip bus aišku ko iš tiesų norite ir kas gražu jūsų akiai. Kad susidarytumėte aiškesnę nuomonę apie kompaniją, paskaitykite pirkėjų atsiliepimus - ne paslaptis, kad pasitaiko nemažai atvejų, kai baldai atvežami su įvairiausiai brokais arba aplamai nepristatomi klientui.


Geri baldai kainuoja brangiau, todėl jei ieškote baldų, kurie ne tik tarnautų, bet ir džiugintų akį bent keletą metų, iš karto neatmeskite patikusio komplekto tik dėl kainos - pasistenkite išsiaiškinti, už ką tiek reikia mokėti. Ilgaamžiškumu, ekologiškumu pasižymi baldai pagaminti iš medžio masyvo. Šiuos baldus taip pat esant reikalui galima nesunkiai atrestauruoti.

 

Iš nekokybiškų medžiagų pagaminti virtuvės baldų komplektai gali ne tik sugadinti interjerą, tarnauti trumpiau, bet ir paveikti sveikatą. Taigi apie virtuvės baldų komplektų kokybę pirmiausiai sprendžiame iš medžiagų kokybės, t.y. iš ko pagaminti baldų fasadai ir stalviršiai. Būtinai atkreipkite dėmesį į tokias virtuvės baldų komplekto fasadų ir stalviršių charakteristikas, kaip atsparumas vandeniui, atsparumas temperatūros bei mechaniniam poveikiams. Parduotuvėje išsiaiškinkite kokios panaudotų medžiagų savybės, kiekvienos iš jų pranašumus ir trūkumus, atkreipkite dėmesį į gamintojų vardą, licenzijas ir pan. Įsitikinkite, kad jums siūlomi baldai atitinka kokybės standartus ir ekologijos normas.


Virtuvės baldai gaminami kaip karkasinės konstrukcijos iš medžio drožlių plokščių. Vėliau jos dengiamos aukčiausios rūšies mediena, plastiku, metalu arba plėvele, imituojančia natūralias medžiagas. Brangesni fasadai gaminami iš natūralaus medžio masyvo (ąžuolo, riešutmedžio, vyšnios ir pan.).


Stalviršiams naudojamos įvairios medžiagos: tai gali būti ir didesnio storio medžio drožlių plokštė, padengta laminatu ir stiklo, natūralaus (granito ar marmuro), sintetinio (kristalito, aksilano, varikoro, koriano, gibraltaro ir kt. ) ar dirbtinio akmens.

 

Taip pat gaminant ar perkant virtuvinius baldų komplektus reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į furnitūrą. Ji turėtų būti kaip ir patys baldai, kokybiška ir moderni.