Baldai sandėlyje
Žiūrėti daugiau
Baldai sandėlyje
Pasiūlymai
Sieninis laikrodis Nextime 2610zw Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Sieninis laikrodis Nextime Retro 2790 Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Sieninis laikrodis Nextime Stripe 2632 Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Laikrodis Karlsson Wall clock KA4398 Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Sieninis laikrodis Nextime 2610z Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Sieninis laikrodis Nextime Stripe 2631 Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Laikrodis Karlsson Wall clock KA5311BK Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Laikrodis Karlsson Wall clock KA4402 Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Populiariausios prekės
Paveikslas ant stiklo 30x40cm, ED-03-17 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
10.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, OT-02-33 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
16.59 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, AR-03-44 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
18.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 30x40cm, TR-03-03 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
9.98 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x60cm, GI-03-37 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
15.69 € / 1 vnt

Paveikslas ant stiklo 40x40cm, ED-03-13 Paveikslai, reprodukcijos
Turime sandėlyje
12.98 € / 1 vnt

Atpigo Laikrodis - žadintuvas Blaupunkt CR60BT Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės
40.45 € 41.07 € / 1 vnt

Laikrodis Bentime H43-SW8033BE Interjero laikrodžiai, metereologinės stotelės

Keletas dekoratyvinių aksesuarų,pirktų internetu visai nebrangiai kardinaliai gali pakeisti jūsų namų interjerą

Kaip lengvai pakeisti savo namų interjerą, jei visas santaupas skyrėte remontui, apie sienų spalvas galvojote pusę metų, o baldų ieškojote ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje? Viską įsirengėte puikiai, tačiau jau po kelių mėnesių ima darytis nuobodu ir norite ko nors naujo? Visai nebrangus, paprastas ir patogus sprendimas namų interjero atnaujinimui yra įvairūs dekoratyviniai aksesuarai. Stovai ir lentynos gėlių vazonams, didelės vazos, ar rytietiškų akcentų turinčios širmos puikiai paįvairina namų interjerą. Ir netgi ne vieną kartą.

Kaip tai gali būti? Įsivaizduokite, jog turite svetainę, santūriai apstatytą baldais ir turinčią pakankamai erdvės. Viskas paprasta ir tvarkinga - sofa, priešais ją pakabintas televizorius, o kampe vazonas su dideliu fikusu. Paprasta, gražu, tačiau nuobodu. O dabar įsivaizduokite, jog viename iš kampų pastatote nedidelę širmą. Svetainės vaizdas iš karto pasikeičia, turite mažesnę, tačiau jaukesnę erdvę. Širma gali padėti ir tuomet, jei jūsų buto ar namo svetainė yra gana pailga. Viename gale pastatyta širma erdvę kaip mat padaro kur kas kompaktiškesnę, svetainė tampa jaukia susibūrimo vieta ir mažiau primena koridorių. Paprastas ir efektyvumas sprendimas.

Greitų pokyčių efekto nesunkiai galima pasiekti ir su stovais gėlėms ar tiesiog dideliais vazonais. Kuomet reikia daugiau erdvės, savo didįjį fikusą galite pernešti į svetainės kampą. Na o likę namuose dviese su sutuoktiniu vazoną galite perkelti arčiau svetainės centro ir turėti labiau užpildytą erdvę. Paprasta, tačiau veiksminga. Taip nejučia galite pasijusti ir interjero dizaineriu, galinčiu su dviem vazonais ir nedidele širma savo svetainėje daryti stebuklus.

Bet grįžkime prie interjero dizaino pagrindų. Kuomet renkatės stovą gėlėms, vazoną ar vazą, nepamirškite spalvų. Derinimas spalvomis - pirmas žingsnis, leisiantis jums nesukurti namuose kičo net ir pernelyg nenusimanant apie dizainą. Šviesioje, ypač šviesios medienos grindų svetainėje apie riešutmedžio spalvos stovus gėlėms turbūt geriau negalvoti. Na, nebent turite su kuo juos suderinti. Atidžiai rinkitės ir tokių stovų aukštį. Šiuolaikinėje svetainėje, kur pamatysime tik kelis sėdmaišius ir mažą kavos staliuką, aukštas, vos ne žmogaus ūgio gėlių vazono stovas atrodys tikrai nekaip. Ir atvirkščiai - jei jūsų namuose vyrauja aukšti baldai, pasistenkite, kad ir gėlės būtų statomos gana aukštai.

Renkantis ir kaupiant namuose įvairius dekoratyvinius aksesuarus nereikėtų ir persistengti. Daug vazų, stovų, širmų ir paveikslų gali būti paprasčiausiai nepatogu. Bei jei namuose nėra nei mažų vaikų, nei katino, nei šuns, net ir labai perkrautas interjeras gali būti savotiškai įdomus. Tuomet į pagalbą galima pasitelkti ir kur kas daugiau įvairių interjerui skirtų dekoratyvinių aksesuarų nei tik širmos ir stovai gėlėms.

Jei jau nusprendėte, kad jūsų namuose didelis vazonas arba stovas gėlėms yra tiesiog būtinas, nepamirškite iš anksto pagalvoti ir apie vietą jiems. Stovai gėlėms paprastai yra dviejų pagrindinių tipų - skirti vienam vazonui arba keliems vazonams iš karto. Jei turite daugiau erdvės kuriame nors svetainės kampe, stovas su keliais vazonais žiūrėsis kur kas geriau. Kita vertus, siauresnėms erdvėms užpildyti geriau rinktis vienam vazonui skirtus stovus. Tokiu atveju juos reikėtų planuoti bent du ar tris.

Na o svarbiausia - nebijoti eksperimentuoti su dekoratyviniais namų interjerui skirtais aksesuarais, kurti savo namų erdves patiems ir tuo džiaugtis. O vaizdui pabodus, vazoną tiesiog galima pernešti kitur.

Dekoratyviniai aksesuarai namų interjere gali būti jauki, kokybiška patalynė, pagalvės, virtuvės reikmenys, kilimai kambariui, sieniniai laikrodžiai ir kt.

Be dekoratyvinių aksesuarų namai atrodo niūrokai, nuobodžiai, palengvina namų buitį ir kt. Tačiau norint, kad dekoratyviniai aksesuarai tarnautų ne vienus metus ir atrodyti nepriekaištingai, rinkitės patikimų gamintojų prekes.

Kokybiška ir puošni patalynė turėtų būti pagaminta iš medvilnės, tamsios spalvos. Patalynės komplektus būtų gerai turėti iš kart kelis, nes reikalui esant būtų galima greitai pakeisti. Norint, kad patalynė gražiai įsilietų į Jūsų interjerą, reikia patalynės spalvą priderinti prie bendro stiliaus. Šiuo metu madinga derinti vienspalvę patalynę su raštuotais elementais ar detalėmis. Jeigu paklodė lygios spalvos – tai antklodės užvalkalas ir pagalvė gali turėti raštą.

Pagalvės ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia galimybę pailsėti, yra baldo dalis, priedas. Pagalvių pagalba galima atrasti naujus interjero sprendimus. Jas galime sudėlioti taip, kad baldas atrodytų visai kitoks negu buvo iki šiol. Žinoma, tai nėra savarankiškas meno kūrinys. Ji gali būti tik dalelė kambario erdvės arba tokia reikalinga, kad išėmus liktų tuštuma. Pagalvės gali būti skirtos tiek poilsiui, geram miegui, taip pat vis labiau populiarėja įvairių spalvų, formų, raštų pagalvėlės, kurios Jūsų interjerą paverčia nepakeičiamu. Miegojimas ant netinkamos pagalvės gali pakenti jūsų sveikatai – sukelti galvos ar įvairius kūno skausmus, pečių linijos ar rankų nutirpimą ir t.t. Todėl pagalvę reikėtų rinktis atsakingai, pagal Jūsų gulimą padėtį lovoje, iš ko yra pagaminta ir kt.

Renkantis virtuvės reikmenys taip pat reikia atsižvelgti į kokybę, nes tai įtakoja ir Jūsų sveikatą. Taip pat prieš naudojimą reikėtų susipažinti su informacija, kaip reikia teisingai prižiūrėti, naudoti, kad nesubraižyti. Geriausiai rinktis indus, padengtus grūdinto stiklo metalo keramikos sluoksnio danga, kurios sudėtyje nėra nei nikelio, nei chromo, nei jokių sintetinių medžiagų ar dažų, ji taip pat nereaguoja su rūgščiu maistu.

Kilimų pasirinkimas taip pat yra didžiulis, nuo įvairiausių spalvų, raštų, dydžių, formų ir kt. Labai šilti yra vilnoniai kilimai. Jie labai tinka šeimoms auginančioms mažus vaikus, nes yra minkšti, šilti, malonu jais vaikščioti ir liesti. Tankumas - ne storis - yra svarbiausias. Kilimas, kuris yra per storas, yra per minkštas juo vaikščioti ir per daug slegia pagrindą. Kilimo faktūra taip pat svarbi kambario interjerui. Keli skirtingi kilimo pluoštai suteikia kilimui praštmatnumo. Kilimo spalvos turi derėti su kambario apstatymu.

Sieniniai laikrodžiai gali būti naudojami ne tik pagal paskirtį – rodyti laiką, bet ir būti originalia namų ar biuro interjero detale. Renkantis sieninį laikrodį reikėtų nuspręsti kokia bus laikrodžio funkcija: atliks savo tikrąją funkciją – rodys laiką, ar bus labiau kaip interjero detalė. Renkantis laikrodį, kaip ir bet kokį kitą daiktą, būtina tinkamai įvertinti kainos, dizaino ir mechanizmo kokybės santykį. Be abejo, kuo žinomesnis laikrodžio gamintojas, tuo patikimesnis bus jo mechanizmas.