EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dekoratyviniai namų interjero aksesuarai internetu

Naujienos Visos naujienos

Širma PAR-1

Kaina: 61.42 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD101

Kaina: 38.40 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD108

Kaina: 52.50 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD110

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD111

Kaina: 49.50 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD112

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Stovas gėlėms GD101

Kaina: 38.40 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD102

Kaina: 35.20 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD103

Kaina: 32.00 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD108

Kaina: 52.50 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD109

Kaina: 42.89 €
Žiūrėk ČIA

Stovas gėlėms GD110

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Dekoratyviniai aksesuarai                                    

 

Dekoratyviniai aksesuarai namų interjere gali būti jauki, kokybiška patalynė, pagalvės, virtuvės reikmenys, kilimai kambariui, sieniniai laikrodžiai ir kt.

 

Be dekoratyvinių aksesuarų namai atrodo niūrokai, nuobodžiai, palengvina namų buitį ir kt. Tačiau norint, kad dekoratyviniai aksesuarai tarnautų ne vienus metus ir atrodyti nepriekaištingai, rinkitės patikimų gamintojų prekes.

 

Kokybiška ir puošni patalynė turėtų būti pagaminta iš medvilnės, tamsios spalvos. Patalynės komplektus būtų gerai turėti iš kart kelis, nes reikalui esant būtų galima greitai pakeisti. Norint, kad patalynė gražiai įsilietų į Jūsų interjerą, reikia patalynės spalvą priderinti prie bendro stiliaus. Šiuo metu madinga derinti vienspalvę patalynę su raštuotais elementais ar detalėmis. Jeigu paklodė lygios spalvos – tai antklodės užvalkalas ir pagalvė gali turėti raštą.

 

Pagalvės ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia galimybę pailsėti, yra baldo dalis, priedas. Pagalvių pagalba galima atrasti naujus interjero sprendimus. Jas galime sudėlioti taip, kad baldas atrodytų visai kitoks negu buvo iki šiol. Žinoma, tai nėra savarankiškas meno kūrinys. Ji gali būti tik dalelė kambario erdvės arba tokia reikalinga, kad išėmus liktų tuštuma. Pagalvės gali būti skirtos tiek poilsiui, geram miegui, taip pat vis labiau populerėja įvairių spalvų, formų, raštų pagalvėlės, kurios Jūsų interjerą paverčia nepakeičiamu. Miegojimas ant netinkamos pagalvės gali pakenti jūsų sveikatai – sukelti galvos ar įvairius kūno skausmus, pečių linijos ar rankų nutirpimą ir t.t. Todėl pagalvę reikėtų rinktis atsakingai, pagal Jūsų gulimą padėtį lovoje, iš ko yra pagaminta ir kt.

 

Renkantis virtuvės reikmenys taip pat reikia atsižvelgti į kokybę, nes tai įtakoja ir Jūsų sveikatą. Taip pat prieš naudojimą reikėtų susipažinti su informacija, kaip reikia teisingai prižiūrėti, naudoti, kad nesubraižyti. Geriausiai rinktis indus, padengtus grūdinto stiklo metalo keramikos sluoksnio danga, kurios sudėtyje nėra nei nikelio, nei chromo, nei jokių sintetinių medžiagų ar dažų, ji taip pat nereaguoja su rūgščiu maistu.

 

Kilimų pasirinkimas taip pat yra didžiulis, nuo įvairiausių spalvų, raštų, dydžių, formų ir kt. Labai šilti yra vilnoniai kilimai. Jie labai tinka šeimoms auginančioms mažus vaikus, nes yra minkšti, šilti, malonu jais vaikščioti ir liesti. Tankumas - ne storis - yra svarbiausias. Kilimas, kuris yra per storas, yra per minkštas juo vaikščioti ir per daug slegia pagrindą. Kilimo faktūra taip pat svarbi kambario interjerui. Keli skirtingi kilimo pluoštai suteikia kilimui praštmatnumo. Kilimo spalvos turi derėti su kambario apstatymu.

 

Sieniniai laikrodžiai gali būti naudojami ne tik pagal paskirtį – rodyti laiką, bet ir būti originalia namų ar biuro interjero detale. Renkantis sieninį laikrodį reikėtų nuspręsti kokia bus laikrodžio funkcija: atliks savo tikrąją funkciją – rodys laiką, ar bus labiau kaip interjero detalė. Renkantis laikrodį, kaip ir bet kokį kitą daiktą, būtina tinkamai įvertinti kainos, dizaino ir mechanizmo kokybės santykį. Be abejo, kuo žinomesnis laikrodžio gamintojas, tuo patikimesnis bus jo mechanizmas.