Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Beasbestinis šiferis internetu pigiau

Beasbestinio šiferio lakštas 1130x1250 Eternit Klasika pilkos spalvos

Kaina: 7.27 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 585x920 Eternit Gotika rudas

Kaina: 4.96 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga rudas

Kaina: 6.88 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 585x920 Eternit Gotika grafito

Kaina: 4.96 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga grafito

Kaina: 6.88 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga žalias

Kaina: 6.88 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 585x920 Eternit Gotika vyšninė

Kaina: 4.96 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga vyšninė

Kaina: 6.88 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 1130x1250 Eternit Klasika rudas

Kaina: 8.82 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 1130x1250 Eternit Klasika vyšninė

Kaina: 8.82 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 2500x1130 Eternit Agro XL pilkas (nedažytas)

Kaina: 13.36 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 1750x1130 Eternit Agro L žalias

Kaina: 12.86 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 585x920 Eternit Gotika tamsiai raudonas

Kaina: 4.96 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 585x920 Eternit Gotika juodas

Kaina: 4.96 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 1130x1250 Eternit Klasika žalia

Kaina: 8.82 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 875x920 Eternit Banga tamsiai raudonas

Kaina: 6.89 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 1750x1130 Eternit Agro L rudas

Kaina: 12.86 €
Žiūrėk ČIA

Beasbestinio šiferio lakštas 2500x1130 Eternit Agro XL žalias

Kaina: 18.29 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Beasbestinis šiferis – geriausias stogo dangos pasirinkimas internete dėl kainos?

Išsirinkti statomam namui stogo dangą – tikras galvos skausmas. Kartais viskas tarsi būna aišku iš labai anksti – norite raudonų keramikinių čerpių ir viskas. Gražus noras ir labai gerai, kad jį turite. O kaip būna realybėje? Pavyzdžiui taip, jog statant namą kol prieinate iki stogo dengimo stadijos jau išleidžiate tiek pinigų, kad apie čerpes galvoti nė iš tolo nebenorite. Lygiai taip pat kaip ir jūsų bankas. Arba susiprojektuojate vienšlaitį kone lygų stogą, pradedate statybas, ir tik vėliau suvokiate, jog toks nuolydis čerpių dangai nė iš tolo netinka. Na taip, dengti įmanoma, tačiau technologija bus ne tik sudėtingesnė bei brangesnė, bet dar ir negalėsite būti tikras dėl aukščiausios kokybės. Paprasčiausiai čerpės skirtos ne tam. Belieka prisiminti seną gerą, tačiau iš anksto atmestą pigesnį beasbestinį šiferį? Deja, o gal laimei, tikrai taip.

Ir tokių pavyzdžiui gana nemažai. Dera pripažinti, jog standartiniai namai su mansardomis Lietuvoje vis retėja. Vis daugėja ekonomiškesnių bei šiltesnių vienšlaičių stogų, ar bent jau dvišlaičių su mažu nuolydžiu. Tokiems stogams tinkamos dangos toli gražu ne visos. Ir beasbestinis šiferis kad ir pigiausias dažniausiai yra tikrai geriausias pasirinkimas. Kodėl? Panagrinėkime.

Jau minėjoje, jog tam, kad galėtumėte dėtis bet kokią stogo dangą, reikia atitinkamo stogo nuolydžio. Jei tokio neturite, jūsų pasirinkimas gerokai susiaurėja. Žinoma, atsiras statybininkų, kurie pasisiūlys sukloti jums čerpes ir ant kone lygaus stogo. Tačiau tuo geriau nepasitikėti – rizikuojate ne tik permokėti, bet ir nekokybišku stogu. Mažo nuolydžio stogams lieka visai nedaug pasirinkimo – tai arba jau minėtas nebrangus beasbestinis šiferis, arba skarda. Pastarasis variantas gana greitai atkrenta bent dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ji gana greitai rūdija. Ir taip – dešimt metų namo gyvavime dar nėra daug. Antra, tokia danga yra tikrai garsi, ypač lyjant. Bet ne tik lyjant – karštą vasaros dieną skardą gali pokšėti vien dėl perkaitimo ir debesiui uždengus saulę pasireiškiančio vėsimo. Norint ramybės gyvenant užmiestyje tai tikrai didelis minusas.

Vienas, ir gana didelis privalumas, dėl kurio čia taip siūlomas banguoti šiferio lakštai internete – tai nedidelė jų kaina. Žinoma, skarda ar PVC stogo danga kainuos kiek pigiau. Apie skardos minusus jau pakalbėjome, na o polivinilchlorido dangos vieni ant savo namo nenori vien dėl baisaus cheminio pavadinimo, asocijuojančio toli gražu ne su ekologija bei švara, bet dažnai ir dėl estetinės išvaizdos. Toks stogas paprasčiausiai atrodo „pigus“. Štai ir belieka senas geras nebrangus šiferis. Ir net gerokai geresnis nei senasis – beasbestinis, kur kas sveikesnis jums ir jūsų šeimai.

Na o jei svajojote apie gražų čerpių stogą, turite tam tinkamą nuolydį, tačiau jau dvigubai viršijote savo numatytą biudžetą ir bankas nesileidžia į kalbas, belieka vėl atsigręžti į beasbestinį šiferį,kuris bus gerokai pigesnis, jo savybės jus tikrai tenkins, o kaina, palyginus su keramikinėmis čerpėmis, tikrai maloniai nustebins. Tad turbūt gana drąsiai galime teigti, jog beasbestinis šiferis yra geriausias stogo dangos pasirinkimas universaliu atveju.

Beasbestinis šiferis yra viena populiariausių stogo dangų Lietuvos rinkoje. Beasbestinis šiferis tai tradicinė stogo danga , kuri yra naudojama daugiau kaip 50 metų. Bėgant metams patobulėjo medžiagos ir technologijos, todėl šiai dienai beasbestinis šiferis yra naudojamas, gaminamas kaip mažiau kenksmingas aplinkai bei žmogaus sveikatai. Gaminant beasbestinį šiferį vietoj asbesto yra naudojamas armuojantis pluoštas. Šis pluoštas šiferiui suteikia tvirtumą, atsparumą smūgiams, elastingumą ir kita. Beasbestino šiferio lakštai yra prisukami varžtais. Apdirbimas yra rankiniu pjūklu bei kampiniu šlifuokliu. Nupjautos vietos yra uždažomos tos pačios spalvos dažais.

Taigi beasbestinis šiferis pasižymi gera kaina, ilgaamžiškumu, patvarumu, nesudėtingu montavimu, patikima garso izoliacija, atsparumu drėgmei ir erozijai, atsparumu pažeidimams, tačiau šiferis yra trapus ir tinka ne visiems stogams, trumpa spalvos garantija (greitai išblunka), taip pat yra sąlyginai nedidelis formų ir spalvų pasirinkimas.

Taigi beasbestino šiferį galite įsigyti skirtingų kainų, išmatavimų, gamintojų (ETERNIT BALTIC, GOTIKA KLASIKA, BALTIJOS BANGA, AKMENĖS BANGA, CEMBRIT IZOPOL, EUROFALA ir kita), spalvų.Dėl greito,paprasto ir lengvo montavimo,transportavimo šiferis yra itin populiarus privačių namų statybų sektoriuje..