Beasbestinio šiferio lakštas Eternit Gotika 585x920 grafito Beasbestinis šiferis

Beasbestinio šiferio lakštas 1130x1250 Eternit Klasika rudas Beasbestinis šiferis

Beasbestinio šiferio lakštas Eternit Gotika 585x920 vyšninė Beasbestinis šiferis

Beasbestinio šiferio lakštas Eternit Banga 875x920 rudas Beasbestinis šiferis

Beasbestinio šiferio lakštas Eternit Banga 875x920 žalias Beasbestinis šiferis

Beasbestinio šiferio lakštas Eternit Banga 875x920 grafito Beasbestinis šiferis

Beasbestinis šiferis – geriausias stogo dangos pasirinkimas internete dėl kainos?


Išsirinkti namui stogo dangą gali būti tikras galvos skausmas. Kartais viskas tarsi būna aišku - norite raudonų keramikinių čerpių ir viskas. Gražus noras ir labai gerai, kad jį turite. O kaip būna realybėje? Pavyzdžiui taip, jog statant namą, kol prieinate iki stogo dengimo stadijos jau išleidžiate tiek pinigų, kad apie čerpes galvoti nė iš tolo nebenorite. Arba suprojektavus vienšlaitį kone lygų stogą, pradedate statybas ir tik vėliau suvokiate, jog toks nuolydis čerpių dangai netinka. Na taip, dengti įmanoma, tačiau technologija bus ne tik sudėtingesnė bei brangesnė, bet dar ir negalėsite būti tikri dėl aukščiausios kokybės. Todėl tokiu atveju galima prisiminti seną gerą, o kartu ir pigesnį beasbestinio šiferio stogo dangai sprendimą.

Ir tokių pavyzdžiui yra gana nemažai. Dera pripažinti, jog standartiniai namai su mansardomis Lietuvoje vis retėja. Vis daugėja ekonomiškesnių bei šiltesnių vienšlaičių stogų ar bent jau dvišlaičių su mažu nuolydžiu. Tokiems stogams tinkamos dangos toli gražu ne visos. Ir beasbestinis šiferis, kad ir pigiausias, dažniausiai yra tikrai geriausias pasirinkimas. Kodėl? Panagrinėkime.

Jau minėjome, jog tam, kad galėtumėte dengti stogą čerpėmis, reikia atitinkamo nuolydžio. Jei tokio nėra, jūsų pasirinkimas gerokai susiaurėja. Žinoma, atsiras statybininkų, kurie pasisiūlys sukloti jums čerpes ir ant kone lygaus stogo. Tačiau tuo geriau nepasitikėti – rizikuojate ne tik permokėti, bet ir turėti nekokybišką stogą. Mažo nuolydžio stogams lieka visai nedaug pasirinkimų - tai arba jau minėtas nebrangus beasbestinis šiferis, arba stogo skarda.

Vienas iš svarbiausių aspektų, kodėl yra siūlomi banguoti šiferio lakštai internete - tai nedidelė jų kaina. Žinoma, skarda ar PVC stogo danga kainuos dar kiek pigiau. Tiesa, skarda yra linkusi rūdyti, o PVC stogo danga nėra itin estetiška. Toks stogas paprasčiausiai atrodo „pigus“. Štai ir belieka senas geras, nebrangus šiferis stogui. Tad jei neturite pakankamo biudžeto keraminėms čerpėms, bet norite turėti panašaus dizaino stogą, tikrai verta atsigręžti į beasbestinį šiferį, kuris bus gerokai pigesnis, jo savybės tikrai jus tenkins, o kaina, palyginus su čerpėmis maloniai nustebins. Tad turbūt gana drąsiai galime teigti, jog beasbestinis šiferis yra bene geriausias stogo dangos pasirinkimas šiuo atveju.

Beasbestinis šiferis - tai tradicinė stogo danga. Bėgant metams patobulėjo medžiagos ir technologijos, todėl šiai dienai beasbestis šiferis yra gaminamas kaip mažiau kenksmingas aplinkai bei žmogaus sveikatai. Gaminant beasbestinį šiferį vietoj asbesto yra naudojamas armuojantis pluoštas. Šis pluoštas šiferiui suteikia tvirtumą, atsparumą smūgiams, elastingumą ir kitas puikias savybes. Beasbestino šiferio lakštai yra prisukami varžtais. Apdirbimas yra rankiniu pjūklu bei kampiniu šlifuokliu. Nupjautos vietos yra uždažomos tos pačios spalvos dažais. Pavyzdžiui, beasbestinis šiferis Cedral yra vienas populiariausiu stogo dangos pasirinkimų Lietuvos rinkoje.

Vieni populiariausių rinkoje - Eternit / Cedral beasbestinio šiferio lakštai, banguoti pluoštinio cemento lakštai


Mūsų kataloge rasite itin platų Cedral (Eternit) stogo dangos pasirinkimą. Galime pasiūlyti visus populiariausius modelius - Eternit Klasika, Cedral Banga, Cedral Gotika banguotus lakštus, taip pat ūkiniams pastatams skirtos serijos Agro L bei Agro XL pluoštinio cemento banguotus lakštus itin patraukliomis kainomis. Šio gamintojo produkcija išsiskiria puikia kokybe, modernia išvaizda, o gana platus spalvų pasirinkimas leis surasti tinkamiausią sprendimą jūsų namo stogui. Eternit / Cedral banguoti stogo dangos lakštai yra lengvai montuojami, atsparūs aplinkos poveikiui, o tokios stogo dangos kaina yra žymiai žemesnė nei čerpėmis dengto stogo. Stogas uždengtas Cedral šiferiu tarnaus ne vienerius metus. Tą pažymi ir gamintojas, suteikdamas savo produkcijai ilgametes garantijas. Cedral / Eternit šiferis stogams apima keletą puikių serijų, skirtų individualiems namams ir ūkiniams pastatams.

Beasbestis šiferis Cedral Gotika - tai mažiausio ilgio fibrocementiniai banguoti lakštai stogui, kurie dėl savo matmens sukuria išskirtinį stogo vaizdą. Šiferis Cedral Gotika uždengtas ant stogo suformuoja čerpinio stogo įspūdį. Tai lengvai montuojama, elegantiška stogo danga. Cedral Gotika šiferis yra puiki alternatyva stogo čerpėms.

Fibrocementinis šiferis Cedral Banga yra modernūs banguoti stogo lakštai, sukuriantys europietišką stogo dizainas. Šie fibrocementiniai banguoti lakštai stogui suteikia elegantiškumo ir tvarkingumo įspūdį. Šios serijos Cedral šiferis yra vienas populiariausių stogo dangos pasirinkimų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Šiferis Eternit Klasika - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, kurie turi tokį patį plotį ir bangų formas kaip asbestinis šiferis. Stogui banguoti lakštai suteikia klasikinį vaizdą. Eternit Klasika banguoti lakštai stogams dengti yra gaminami jau daugiau nei 20 metų. Šios serijos šiferis ypač tinka senų namų renovacijai, kadangi nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

Pluoštinio cemento banguoti lakštai - Eternit šiferis AGRO yra skirti ūkininkams, ieškantiems patikimos ir saugios stogo dangos specialiai pritaikytos šiai ūkio šakai galinčios sukurti gerą mikroklimatą gyvūnams ar produkcijai, kuri yra sandėliuojama tokiu stogu dengtame pastate. Fibrocementiniai banguoti stogo lakštai Eternit Agro yra dažomi specialiais difuziškais dažais, kurie leidžia stogui kvėpuoti ir nėra sukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje.

Pluoštinio cemento stogo dangos privalumai


Pluoštinis cementas pasižymi puikiomis atsparumo įvairioms aplinkos sąlygoms savybėmis. Pavyzdžiui, fibrocementinio šiferio stogo danga yra atspari drėgmės poveikiui, įvairiems šarmams ir rūgštims. Pluoštinis cementas yra laidus orui, nepūva, todėl neatsiranda palanki aplinka grybelio ar bakterijų vystymuisi. Tokios dangos sudėtyje nėra metalo, todėl toks stogas nerūdys ir bus mažiau pažeidžiamas. Dar vienas svarbus fibrocementinio šiferio privalumas - puikus garso slopinimas. Pluoštinio cemento banguoti lakštai gerai sugeria garsą bei sumažina triukšmo lygį pastate.

Beasbestinis šiferis pasižymi gera kaina, ilgaamžiškumu, patvarumu, nesudėtingu montavimu, patikima garso izoliacija, atsparumu drėgmei ir erozijai, atsparumu pažeidimams, tačiau šiferis yra trapus ir tinka ne visiems stogams, trumpa spalvos garantija (greitai išblunka), taip pat yra sąlyginai nedidelis formų ir spalvų pasirinkimas. Tiesa, dėl greito, paprasto ir lengvo montavimo fibrocementinis šiferis yra itin populiarus privačių namų statybų sektoriuje.

Jei nesate tikri, koks beasbestinis šiferis stogui jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošiame konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.