Vamzdžiai stačiakampiai 40x20x2 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai
Turime sandėlyje
4.65 € / 1 m

Vamzdžiai stačiakampiai 60x40x2 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai
Turime sandėlyje
8.10 € / 1 m

Vamzdžiai stačiakampiai profiliniai 40x20x1.5 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai
Turime sandėlyje
4.21 € / 1 m

Vamzdžiai stačiakampiai 150x50x5 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai

Vamzdžiai stačiakampiai 50x25x2 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai

Vamzdžiai stačiakampiai 60x30x2 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai

Vamzdžiai stačiakampiai 50x25x3 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai

Vamzdžiai stačiakampiai 80x40x1.5 Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai

Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai 

 

Stačiakampiai profiliniai vamzdžiai yra naudojami lengvoms metalo konstrukcijoms, kolonoms, pamatiniams poliams ir kitoms detalėms mašinų gamyboje. Iš plieno vamzdžių profilių pagamintos konstrukcijos lengvesnės, mažesnis darbo imlumas gamybos ir montažo metu. Dėl gero technologiškumo (nereikalingos papildomos fasoninės detalės konstrukcijų elementų sujungimui) konstrukcijų svoris sumažėja iki 15-30 %. Pagamintos konstrukcijos neturi aštrių briaunų ir plyšių, nesusilaiko drėgmė ir purvas, dėl to padidėja atsparumas korozijai. Tai lemia platų šių konstrukcijų naudojimą padidinto agresyvumo aplinkoje. Dėl mažesnio išorės paviršiaus sumažėja dažų sąnaudos, dėl paprastesnių sujungimų elektrodų sąnaudos, dėl ko atpinga gamyba.

Taigi iš šių vamzdžių pagamintos konstrukcijos yra saugesnės, neturi aštrių briaunų bei plyšių, nesusilaiko drėgmė ir purvas, todėl dėl šios priežasties padidėja atsparumas korozijai.

Stačiakampius profilinius vamzdžius galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, diametrų, kainų ir kita.

Jeigu nežinote kokius stačiakampius profilinius vamzdžius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Stačiakampius profilinius vamzdžius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.