Gipsas statybinis KNAUF BAUGIPS 25kg Gipsas

Gipsas Knauf Elektrikergips 5 kg Gipsas

Statybinis gipsas
Gipso produktai yra skirti glaistyti lubas ir sienas, užtaisyti gipso kartono plokščių sujungimus, kitus nelygumus. Gipsas yra hidratuotas kalcio sulfatas, kuris yra gaminamas įvairių spalvų.
Gipso medžiaga panaudojama labai plačiai statybose – tinkui, gipso plokštėms, gipsbetoniui ir kitoms medžiagoms gaminti. Taip pat ši medžiaga naudojama medicinoje, mene, žemės ūkyje ir netgi maisto gamyboje. Statybinis gipsas pardavinėjamas skirtingose talpose, gamintojų, kainų, rūšių ir kita.
Knauf yra vienas labiausiai patyrusių gipsinio tinko gamintojų. Gipsinį tinką galima naudoti labai įvairiai, jis yra universalus, tinka bet kokioms patalpoms: nuo rūsio iki stogo, remontui ir apdailai ir kt. Taip pat gipsinis tinkas atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus, suteikia namams jaukumo.
Liečiant gipsiniu tinku dengtą paviršių yra jaučiama šiluma. Taip pat reguliuoja patalpų mikroklimatą. Gipsinis tinkas greitai išdžiūna, o jam išdžiūvus galima iš karto dažyti arba ant jo klijuoti tapetus. Gipsinio tinko paviršių malonu yra liesti, taip pat atrodo dailiai.
Knauf gipsinis tinkas yra labai tvirtas, todėl galite nebijoti ir drąsiai kalti vinis, nes jis neskilinės ir netrupės.
Taigi gipsas yra viena seniausiai naudojamų medžiagų statyboje, nes jo ypatybės yra vertinamos jau daug metų.
Gipsą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.