Pasiūlymai
Ankeris lubinis SRS 6x63 su skyle (100vnt/pak)
Turime sandėlyje
0.28 € / 1 vnt

Profilis skersinis T-24/25 L1200 50vnt/pak Pakabinamų lubų konstrukcijos
Turime sandėlyje
2.29 € / 1 vnt

Atpigo Granito plytelės SKALŪNAS Granito ir marmuro apdailos plytelės
4.84 € 6.05 € / 1 vnt

Populiariausios prekės
Ankeris lubinis SRS 6x63 su skyle (100vnt/pak)
Turime sandėlyje
0.28 € / 1 vnt

Profilis skersinis T-24/25 L1200 50vnt/pak Pakabinamų lubų konstrukcijos
Turime sandėlyje
2.29 € / 1 vnt

Atpigo Granito plytelės SKALŪNAS Granito ir marmuro apdailos plytelės
4.84 € 6.05 € / 1 vnt

Be apdailos medžiagų juk niekaip neįsirengsite būsto ar ofiso. Todėl mūsų įmonė Jums siūlo platų šių prekių asortimentą: apdailos plytelės bei priedai prie jų, grindų, lubų bei sienų apdailos medžiagos.

Apdailos plytelės

Keramikinės plytelės šiuo metu naudojamos įvairiems interjero ir eksterjero darbams. Pagal tai, iš kokios medžiagos gaminamos bei koks jų pagrindas galima spręsti, kam jos pritaikomos. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į plytelės dangą: glazūruotą ar ne.

Pagal tai, kiek kartų plytelės degamos, jos skirstomos į vienkartinio ir dviejų kartų degimo plyteles.

Pirmosios iš pradžių suformuojamos, džiovinamos, o padengus glazūromis išdegamos. Šios plytelės gali būti silpnai akytos bei stipriai akytos.

Silpnai akytos plytelės paprastai naudojamos grindų apdailai, jos atsparios šalčiui bei mechaniniam poveikiui. Stipriai akytos plytelės naudojamos sienų apdailai, jos nėra tokios atsparios kaip silpnai akytos plytelės.

Vieną kartą degamos ir akmens masės plytelės. Jos itin atsparios mechaniniam ir cheminiam poveikiui, lengvai valomos. Dažniausiai naudojamos grindims kloti. Dauguma akmens masės plytelių neglazūruojamos, tačiau kartais galima rasti ir glazūruotų.

Du kartus degtų plytelių kaina paprastai būna didesnė. Iš pradžių jos apdegamos, vėliau glazūruojamos ir dar kartą apdegamos. Šios plytelės pasižymi tuo, kad jų paviršius blizgesnis nei vieną kartą degtų plytelių. Gali būti naudojamos tiek sienų, tiek grindų apdailai. Du kartus degtos plytelės būna stipriai akytos.

Laminuotos grindys

Laminuotos grindys, arba „plaukiojančios grindys“ – tai viena populiariausių šių dienų grindų dangų. Jos praktiškos ir greitai klojamos. Be to, pas mus galima rasti pačių įvairiausių jų faktūrų, taigi jas nesunku priderinti prie Jūsų namų interjero.

Šių grindų klojimas pasižymi tuo, kad lentelės jungiamos tik tarpusavyje, o prie grindų paviršiaus nepritvirtinamos. Kai kurių laminato lentelių netgi nereikia suklijuoti. Jos tiesiog sujungiamos specialiais grioveliais. Dažniausiai po šia danga klojamas garsą izoliuojantis arba išlyginamasis sluoksnis. Populiariausia yra patiesti 3mm putų polietilenu. Jis padaro grindis lygesnes, apsaugo dangą nuo drėgmės. Klojant laminatą ant betono, po polietileno sluoksniu rekomenduojama patiesti polietileno plėvelę.

Laminato klojimas

Klojant lenteles, jų sujungimo siūlės turėtų sutapti su krentančios šviesos kryptimi. Taip mažiau matysis sujungimai ir grindys atrodys vientisesnės. Kloti reiktų pradėti nuo sienos pusės, į ją atsukant lentelės griovelį. Nuo sienų pusės paprastai paliekama apie 1cm tarpas (dėl šiluminio plėtimosi). Klojant lenteles, nuolat patikrinkite ar lenteles klojate lygiagrečiai. Tam galite naudoti ištemptą virvelę. Lenteles prisireikus trumpinti arba siaurinti, naudokite pjūklelį. Jei naudosite rankinį pjūklą, pjaukite iš apatinės lentelės pusės. Elektriniu pjūklu pjaukite iš viršutinės pusės.

Svarbiausia pirmąsias kelias eiles iškloti lygiai ir teisingai. Klaidos dažniausiai paaiškėja išklojus beveik visą patalpą ir pasiekus priešingą sieną. Prieš klojant svarbu patikrinti ar išklotas laminatas netrukdys atsidaryti durims. Jei trukdo – teks paobliuoti durų apačią.

Jei nusipirkote klijuojamą laminatą, naudokite tik specialius laminato klijus, kurie yra atsparūs vandeniui. Klijais reikia patepti klojamos lentos griovelio apatinę dalį bei paklotos lentos viršutinę dalį. Lenteles sujungus, turi ištrykšti klijai. Kitaip lentelės tinkamai nesusiklijuos ir nebus atsparios drėgmei. Klijų perteklių nuvalykite skudurėliu. Lentelių sujungimui naudojamas ir plaktukas bei kaladėlė su grioveliu. Niekuomet jungdami lenteles stipriai nesmūgiuokite į griovelius ir liežuvėlius. Tam naudojama kaladėlė. Klojant paskutinę eilę, reikiamu pločiu susiaurinkite lenteles bei sujunkite jas.

Būtinai palikite apie 1cm tarpą iki sienos. Tokie tarpeliai paliekami iki kiekvieno stacionaraus paviršiaus: kolonos, sienos ir pan. Tam, kad atstumas būtų išlaikomas tolygus, naudokite tam skirtus kaiščius. Juos po 10-12valandų galite pašalinti.

Pakabinamos lubos

Pakabinamos lubos – tai racionalus, greitas ir ganėtinai pigus vidaus apdailos elementas. Tai puiki galimybė suteikti patalpoms originalumo ir jaukumo. Šias lubas galima montuoti įvairiose patalpose ir įstaigose. Ši lubų montavimo sistema montuojama tiek viešosiose įstaigose, tiek individualiuose būstuose.

 Paprastai šioms luboms montuoti tinka paprastos konstrukcijos. Plieno profilių lubas galima nesunkiai permontuoti, jos yra ekologiškos, atsparios drėgmei, lengvai valomos. Tai pagrindiniai jų privalumai. Panašiomis savybėmis pasižymi ir aliuminio profilių pakabinamos lubos.

Mineralinės pakabinamos lubos dar vadinamos akustinėmis (dėl ypatingai gerų garso izoliavimo savybių). Šių lubų pagrindiniai privalumai: ekologiškos, atsparios ugniai bei drėgmei, paprastas montavimas, gera šilumos izoliacija, nedidelio svorio, nebrangios.Pas mus galima išsirinkti pačių įvairiausių spalvų ir faktūrų pakabinamų lubų plokščių. Norint sukurti originalų interjerą, galite naudoti keletą skirtingų, tačiau kruopščiai suderintų, plokščių.

 Pakabinamų lubų montavimas

Yra du būdai kaip montuoti pakabinamas lubas. Šios lubų konstrukcijos montuojamos arba su matoma (šiuo atveju lubų paviršius suskirstomas karkasu į kvadratus arba stačiakampius), arba su nematoma (kai metaliniai profiliai paslepiami gipso kartono plokštėmis) pakabinimo sistema.

Pirmuoju būdu sumontuoti lubas yra lengviau. Jas taip pat paprasčiau eksploatuoti, kadangi bet kuriuo metu galėsite išimti reikiamą plokštę ir prieiti prie reikiamos lubų vietos.
Svarbu žinoti, kad lubos montuojamos tik tuomet, kai jau sumontuoti radiatoriai, suklotos grindys, įstatytos durys.

Prieš montuojant pakabinamas lubas, reikėtų išmatuoti krūvį, kuris teks laikančiosioms konstrukcijoms. Tuomet prie lubų pagrindi pritvirtinamos specialios pakabos, o jų galai įstatomi į karkasą. Ant šio karkaso sudedamos lubų plokštės. Jei į lubas reikia įmontuoti šviestuvus, ventiliacijos groteles, garso stiprintuvus ir kt., prieš sudedant plokštes ant karkaso, reikėtų išpjaustyti reikiamas angas šiems prietaisams.

 

 

Dailylentės PVC (lauko, vidaus)

Fasado apdaila

Butams ir namams

 

Mūsų parduodama fasado apdaila turi visus darbams reikalingus pagalbinius profilius. Visas lauko sienų apdailos medžiagas galime pritaikyti prie architektūrinių, konstrukcinių ir spalvinių Jūsų pageidavimų ir užtikrinti, kad fasado apdaila bus patvari. Padėsime Jums išsirinkti visus poreikius atitinkančią, finansiškai priimtiną lauko sienų apdailą.

 

 

Paprasta fasado apdailos priežiūra

Lauko apdailos dailylentės paviršius plaunamas vandeniu ir buitiniais valikliais. Jūsų fasado apdaila bus lengvai prižiūrima ir išliks graži.

 

Eksploatacijos laikas 25 metai

25 metus ši fasado apdaila nekeičia savybių ir spalvos neišblunka.

 

Fasadų apdailos dailylentės Face iš medienos ir plastiko

Visas fasado apdailos dailylentės profilis yra vienalytis - jo vidaus spalva tokia pat kaip ir išorės, todėl atsiradusių įbrėžimų nesimato ir atrodo kaip pagaminta iš medienos.

 

Fasado apdailą valyti galima naudojant vandenį, švelnią valymo priemonę ir kempinę, o visos dėmės turi būti išvalytos kaip galima greičiau. 

 

Ilgaamžiškumas

Tai patvarios fasadų apdailos dailylentės, kurios nepūva ir yra atsparios saulės bei vandens poveikiui.

 

Vinilo apkala Siding 

Tai plastikinė apkala, kuri imituoja medinių lentų apkalą, bet jų nereikia periodiškai atnaujinti. Siding vinilo apkala ilgaamžė ir kokybiška.

 

Siding vinilo apkala atspari atmosferos veiksniams

Siding apkala atspari lietaus ir saulės poveikiui, todėl lauko sienų apdaila nepakeičia spalvų.

 

 

Eksploatacijos laikas 50 metų 

Siding fasadų apdailos medžiagai suteikiame 50 metų garantiją, kai temperatūra gali svyruoti nuo - 250C iki 250C .

 

 

Apdailos medžiagas sudaro apdailos plytelės, apdailos sujungimo profiliai, grindų apdailos medžiagos, lubų apdailos medžiagos, sienų apdailos medžiagos ir kt. Tad norintys atsinaujinti interjerą, susikurti šiltų, gražių namų aplinką galite kuo puikiausiai, tai padaryti internetu tiesiog iš elektroninės internetinės parduotuvės įsigyti reikalingų apdailos medžiagų. Čia yra platus asortimentas plytelių, kilimų, parketų, tapetų ir kt. Platus asortimentas apdailos medžiagų suteikia galimybę fantazijas paversti realybe ir sukurti jaukų bei šiltą būstą.

Taigi darant namuose remontą nepamirškite, kad svarbu apdailos medžiagų – plytelių, tapetų, dažų, parketo ir kt. ne tik spalva, raštas, bet ir kokybė. Tik naudojant kokybiškas apdailos medžiagas galima pasiekti ilgalaikį, gražų, rezultatą. O ypač aktualu šiais laikais, kai kainos didėja kiekvienais metais ir visai nesinorėtų namuose daryti remontų kiekvienais metais, vien dėl to kad per pirmą kartą daromą remontą pataupėte pinigus pirkdami nekokybiškas medžiagas. Taigi renkantis apdailos medžiagas reikėtų rinktis patikimų gamintojų. Jeigu kažko nežinote apie apdailos medžiagas, visada galite klausti tos srities specialisto-konsultanto ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija. Kokybiškos medžiagos ne tik leidžia ilgai džiaugtis namuose atliktu remontu, bet ir interjere leidžia išlaikyti ilgalaikę estetiką, prabangą ir grožį.

Apdailos medžiagų spalvos taip pat yra labai svarbios, nes nuo jų priklauso kaip atrodys namų interjeras, erdvės dydis, praktiškumas, patogumas ir kt. 

Sienos – dažytos, tapetuotos, lygios – tradicinis sprendimas. Kur kas įdomiau galima pagyvinti interjerą dekoratyvinėmis 3D plokštėmis. Jos interjerui suteikia išskirtinumo, prabangą, individualumą ir kt.

Raštas apdailos medžiagose – plytelėse, tapetuose, grindų dangoje ir kt. interjerui suteikia individualumo, išskirtinumo, tačiau reikėtų nepersistengti naudojant raštų, nes jeigu bus panaudota vienoje erdvėje keli raštai, jie gali visiškai tarpusavyje nederėti, o jeigu ir derėtų, tai gali varginti.

Renkantis apdailos medžiagas reikėtų nesivaikyti madų, nes kas vienais metais yra madinga, kitais metais gali būti jau nebemadinga. O visai nesinorėtų kiekvienais metais daryti remontų. Tačiau idėjų visada galima pasisemti iš žurnalų, internetinių puslapių ir tada susikurti savo išskirtinį namų interjerą.

Kad išryškėtų apdailos medžiagų kokybė būtinai reikia pasirūpinti geru, kokybišku apšvietimu.

Taigi renkantis apdailos medžiagas pirmiausiai skirkite išskirtinį dėmesį renkantis kokybiškas medžiagas, nes vis dėlto remontai namuose yra daromi keleriems metams. O nuo kokybiškų apdailos medžiagų Jūs ir Jūsų šeima jausitės patogiau, šilčiau, gražiau. Rinkdamiesi apdailos medžiagas nesivaikykite madų, „pasisėmę“ idėjų interjerą kurkite patys. Tada jis atrodys individualus nuo nieko nenukopijuotas. Jeigu nežinote kokios apdailos medžiagos yra geriausios Jums visada padės tos srities specialistas – konsultantas. Apdailos medžiagas labai patogu pirkti internetu, nes galite sutaupyti pinigų, laiko, čia platus asortimentas ir greitas pristatymas. Tik reikia turėti kompiuterį, internetą ir galite kuo ramiausiai išsirinkę norimas apdailos medžiagas įsigyti. Taip pat kaip atrodys vienas ar kitas interjeras galite išsibandyti parsisiuntę programėlę, kuri leidžia modeliuoti kambario interjerą.