Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Termosas Jata 837 750ml

Kaina: 18.76 €

Termosas Jata HTER2150 500ml

Kaina: 9.21 €

Termosas Jata 836 500ml

Kaina: 12.57 €

Termosas ESBIT Food Jug 0,5 L oliwe

Kaina: 51.55 €

Termosas Jata HTER5501 600ml Frida

Kaina: 12.56 €

Termosas Jata 838 1L

Kaina: 20.49 €

Termosas Jata 835 350ml

Kaina: 11.85 €

Termosas Jata HTER2175 750ml

Kaina: 11.07 €

Termosas Jata HTER2100 1L

Kaina: 12.68 €

Termosas plast. 1.0L 2644H

Kaina: 16.65 €

Termosas Jata 834 200ml

Kaina: 8.62 €

Termosas THERMOS 0,5 L 150050

Kaina: 32.91 €

Termosas Jata HTER5500 600ml Beatles

Kaina: 11.58 €

Termosas HS.TM-042 1700ml.

Kaina: 34.80 €

Termosas Termos THERMOS 0,9L 150061

Kaina: 63.62 €

Termosas Esbit - ISO Vacuum Flask 0,75 L

Kaina: 44.44 €

Termosas HS.TM-029 1600ml.

Kaina: 25.20 €

Termosas Termos ESBIT Food Jug 0,5 L

Kaina: 31.65 €
 
 

Termosai: nuo turizmo iki kasdienybės!

Termosas – vienas tų virtuvinių indelių, kuris dažniausiai kasdienybėje yra nepastebimas, tačiau kai jis sugadinamas, sudūžta arba paprasčiausiai nebeatlieka savo funkcijos ir kai prireikia naujo – pasirodo, kad jis yra labai svarbi kasdienybės dalis, kuri užtikrina, kad gyvenimas būtų komfortabilesnis. Termosai daugelio mūsų naudojami kiekvieną dieną. Ir jokio skirtumo, kas bus Jūsų termosiuko viduje, koks skanus gėrimas garuos – svarbiausia yra pasirinkti kokybišką termosą, kad jis puikiai atliktų jam paskirtą funkciją ir kad kasdieninis kavos gėrimas lauke būtų tarsi ką tik gavus puodelį iš baristos.

Termosai turistiniams žygiams

Buvimas gamtoje be paprasčiausio termoso atrodo sunkiai įsivaizduojamas. Kol vieni galvoja, kad toks virtuvės indas yra tik paprasčiausias priedas prie viso turistinio komplekto, tuo tarpu kiti sutiktų, kad termosai yra būtini ir kad buvimas gamtoje, keliaujant į žygius – be jų būtų kur kas sudėtingiau.

Jeigu ieškote tinkamiausio termoso žygiams – siūlome nepamiršti, kad labai svarbu pasirinkti nei per didelį, nei per mažą. Suprantama, kad gamtoje daugelis žmonių praleidžia ilgą laiko tarpą, tad atrodo, kad didesnis termosas būtų kur kas patogesnis pasirinkimas. Visgi, reikia reikia įvertinti tai, kad nešiotis kartu su savimi termosiuką gali būti gana sunku. Juk teks išlaikyti ne tik jo svorį, tačiau tuo pačiu ir gėrimo, kai kuriais atvejais net maisto – kuris buvo viduje. Taigi, ieškodami tinkamiausio dydžio tuo pačiu įvertinkite ir svorį. Dažniausiai termosiukai gaminami iš metalo, kadangi pastarasis puikiai sulaiko šilumą. O esant gamtoje tai yra labai svarbu. Kitas variantas – plastikiniai termosiukai. Jie – puikus pasirinkimas, tačiau reikia įvertinti tai, kad dažniausiai maistas tokiuose termosiuose kur kas greičiau atšąla.

Maisto termosai pietums

Daugeliui termosai asocijuojasi tik su gėrimu, tačiau reikia nepamiršti to, kad termosas yra skirtas ir maistui. Vėlgi, taip pat tai puikus pasirinkimas keliaujant į turistinius žygius, tačiau kur kas dažniau mini termosiukai naudojami kasdieniam pietų maistui į darbą atsinešti. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkami nedideli termosiukai, kadangi neštis pusę šaldytuvo turinio kiekvieną dieną į darbą paprasčiausiai neverta.  Labai rekomenduojama tokius maisto indelius, kurie sulaiko šilumą, ir kurių skyreliai yra paskirstyti dalimis. Tokiu atveju maistas tikrai nesusiplaks į vieną. Taip pat norintys nešti sriubą geriausiai ją galėtų laikyti skysčių inde, termosiuke, kuris skirtas kavai ir kitiems gėrimams. Tokiu atveju nusinešti iki konkrečios vietos ir valgyti sriubą iš tokio indelio bus kur kas paprasčiau. Papildomai įvertinkite tai, kad dažniausiai tokie termosiukai turi puodelius, kurie tarsi užsisuka ant termoso viršaus, jų nesimato, tačiau esant poreikiui bus labai patogiai panaudojami.

Stilingi termosai kasdieniniams pasivaikščiojimams

Galiausiai, termosiukai naudojami kaip puošmena, kuri laikoma rankoje vaikštant gatve. Tokiu atveju labai daug dėmesio skiriama stiliui, kadangi norisi atrasti tikrai stilingą termosą, kuris derės prie viso žmogaus stiliaus. Kol vieni renkasi klasikinius, kurie dažnai būna juodos spalvos ir atrodo puikiai, tuo tarpu kiti dažniausiai renkasi spalvotus ir nuotaikingus termosus, kurie tampa pačiu svarbiausiu akcentu. Juk kai lauke labai niūrus oras – spalvingas termosas yra puikus pasirinkimas!

B-a.eu termosai – geriausias pasirinkimas ieškantiems tobulo aprangos akcento, kuris tuo pačiu atlieka labai reikšmingą funkciją. Termosų kaina – maža, tad visada galima įsigyti kelis skirtingus lauko puodelius, kurie bus keičiami pagal poreikius. Galiausiai, akcija leis įsigyti tinkamiausią termosą dar pigiau, tad pasinaudokite galimybe!