EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Termosai internetu pigiau

KELIONINIS PUODELIS AVANZA 510 ML

Kaina: 11.91 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS MAISTUI

Kaina: 27.01 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS KŪDIKIAMS ALZA 0,35 L

Kaina: 20.98 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS 1L STOPPER NERŪDIJANČIO PLIENO

Kaina: 17.18 €
Žiūrėk ČIA

NERŪDIJANČIO PLIENO KELIONINIS PUODELIS 460 ML MĖLYNAS

Kaina: 9.14 €
Žiūrėk ČIA

TERMO PUODELIS BE COOL 6648

Kaina: 13.72 €
Žiūrėk ČIA

BANQUET TERMOSAS 0.75L AVANZA BLUE

Kaina: 13.87 €
Žiūrėk ČIA
Termosas 2.0L 9111A Termosai

Termosas 2.0L 9111A

Kaina: 6.51 €8.68 €
Žiūrėk ČIA

Termosas Meteor 500 ml 76138

Kaina: 8.87 €8.88 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS PUODAS 7222

Kaina: 20.23 €
Žiūrėk ČIA

TERMO KELIONINIS PUODELIS 6647

Kaina: 13.85 €
Žiūrėk ČIA

Termosas ledukams 1.6L 8812S

Kaina: 8.40 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS 1.5L MAISTUI

Kaina: 44.99 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS 1.0L MAISTUI

Kaina: 40.21 €
Žiūrėk ČIA

Termosas plast. 1.0L 2644H

Kaina: 7.19 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS 1L MAISTUI/SKYSČIAMS

Kaina: 26.38 €
Žiūrėk ČIA

TERMOSAS PUODAS 7223

Kaina: 13.01 €
Žiūrėk ČIA
Termosas 0,45L 1044 Termosai

Termosas 0,45L 1044

Kaina: 7.37 €8.36 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Termosai: nuo turizmo iki kasdienybės!

Termosas – vienas tų virtuvinių indelių, kuris dažniausiai kasdienybėje yra nepastebimas, tačiau kai jis sugadinamas, sudūžta arba paprasčiausiai nebeatlieka savo funkcijos ir kai prireikia naujo – pasirodo, kad jis yra labai svarbi kasdienybės dalis, kuri užtikrina, kad gyvenimas būtų komfortabilesnis. Termosai daugelio mūsų naudojami kiekvieną dieną. Ir jokio skirtumo, kas bus Jūsų termosiuko viduje, koks skanus gėrimas garuos – svarbiausia yra pasirinkti kokybišką termosą, kad jis puikiai atliktų jam paskirtą funkciją ir kad kasdieninis kavos gėrimas lauke būtų tarsi ką tik gavus puodelį iš baristos.

Termosai turistiniams žygiams

Buvimas gamtoje be paprasčiausio termoso atrodo sunkiai įsivaizduojamas. Kol vieni galvoja, kad toks virtuvės indas yra tik paprasčiausias priedas prie viso turistinio komplekto, tuo tarpu kiti sutiktų, kad termosai yra būtini ir kad buvimas gamtoje, keliaujant į žygius – be jų būtų kur kas sudėtingiau.

Jeigu ieškote tinkamiausio termoso žygiams – siūlome nepamiršti, kad labai svarbu pasirinkti nei per didelį, nei per mažą. Suprantama, kad gamtoje daugelis žmonių praleidžia ilgą laiko tarpą, tad atrodo, kad didesnis termosas būtų kur kas patogesnis pasirinkimas. Visgi, reikia reikia įvertinti tai, kad nešiotis kartu su savimi termosiuką gali būti gana sunku. Juk teks išlaikyti ne tik jo svorį, tačiau tuo pačiu ir gėrimo, kai kuriais atvejais net maisto – kuris buvo viduje. Taigi, ieškodami tinkamiausio dydžio tuo pačiu įvertinkite ir svorį. Dažniausiai termosiukai gaminami iš metalo, kadangi pastarasis puikiai sulaiko šilumą. O esant gamtoje tai yra labai svarbu. Kitas variantas – plastikiniai termosiukai. Jie – puikus pasirinkimas, tačiau reikia įvertinti tai, kad dažniausiai maistas tokiuose termosiuose kur kas greičiau atšąla.

Maisto termosai pietums

Daugeliui termosai asocijuojasi tik su gėrimu, tačiau reikia nepamiršti to, kad termosas yra skirtas ir maistui. Vėlgi, taip pat tai puikus pasirinkimas keliaujant į turistinius žygius, tačiau kur kas dažniau mini termosiukai naudojami kasdieniam pietų maistui į darbą atsinešti. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkami nedideli termosiukai, kadangi neštis pusę šaldytuvo turinio kiekvieną dieną į darbą paprasčiausiai neverta.  Labai rekomenduojama tokius maisto indelius, kurie sulaiko šilumą, ir kurių skyreliai yra paskirstyti dalimis. Tokiu atveju maistas tikrai nesusiplaks į vieną. Taip pat norintys nešti sriubą geriausiai ją galėtų laikyti skysčių inde, termosiuke, kuris skirtas kavai ir kitiems gėrimams. Tokiu atveju nusinešti iki konkrečios vietos ir valgyti sriubą iš tokio indelio bus kur kas paprasčiau. Papildomai įvertinkite tai, kad dažniausiai tokie termosiukai turi puodelius, kurie tarsi užsisuka ant termoso viršaus, jų nesimato, tačiau esant poreikiui bus labai patogiai panaudojami.

Stilingi termosai kasdieniniams pasivaikščiojimams

Galiausiai, termosiukai naudojami kaip puošmena, kuri laikoma rankoje vaikštant gatve. Tokiu atveju labai daug dėmesio skiriama stiliui, kadangi norisi atrasti tikrai stilingą termosą, kuris derės prie viso žmogaus stiliaus. Kol vieni renkasi klasikinius, kurie dažnai būna juodos spalvos ir atrodo puikiai, tuo tarpu kiti dažniausiai renkasi spalvotus ir nuotaikingus termosus, kurie tampa pačiu svarbiausiu akcentu. Juk kai lauke labai niūrus oras – spalvingas termosas yra puikus pasirinkimas!

B-a.eu termosai – geriausias pasirinkimas ieškantiems tobulo aprangos akcento, kuris tuo pačiu atlieka labai reikšmingą funkciją. Termosų kaina – maža, tad visada galima įsigyti kelis skirtingus lauko puodelius, kurie bus keičiami pagal poreikius. Galiausiai, akcija leis įsigyti tinkamiausią termosą dar pigiau, tad pasinaudokite galimybe!