Įvairių profesijų žaislai vaikams - policijos, gaisrininko ir gydytojo rinkiniai, žaisliniai kasos aparatai bei parduotuvės, buitinė technika ir žaisliniai įrankiai berniukams ir mergaitėms. Platus asortimentas gera kaina. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo Medinis valymo rinkinys vaikams, 6 elementai Profesijų žaislai

Atpigo Vaikiškas kirpyklos rinkinys Smoby Profesijų žaislai
24.02 € 28.57 € / 1 vnt

Atpigo Policijos racijų rinkinys vaikams Walkie Talkie Profesijų žaislai

Atpigo WOOPIE žaislinis grandininis pjūklas Profesijų žaislai
19.36 € 22.61 € / 1 vnt

Atpigo Mažojo gydytojo rinkinys Woopie, 17 el., mėlynas Profesijų žaislai

Atpigo Medinis žaislinis odontologo rinkinys Tooky Toy Profesijų žaislai

Atpigo Žaislinis prekybos centras su pirkinių vežimėliu Profesijų žaislai

Atpigo Vaikiškas medinis mažo gydytojo rinkinys lagamine - Viga Toys Profesijų žaislai

Atpigo Žaislinė skalbimo mašina, rožinė Profesijų žaislai
24.05 € 26.51 € / 1 vnt

Atpigo WOOPIE ledų parduotuvė lagamine Profesijų žaislai
17.65 € 19.23 € / 1 vnt

Atpigo Žaislinis buitinės technikos rinkinys WOOPIE 3in1 Profesijų žaislai

Atpigo Vaikiškas medinių valymo įrankių rinkinys - Viga Toys Profesijų žaislai

Atpigo Vaikiška įrankių dėžė su priedais - Smoby Profesijų žaislai

Atpigo Žaislinis prekių vežimėlis su priedais, rožinis Profesijų žaislai

Atpigo Black&Decker žaislinė vejapjovė Smoby Profesijų žaislai
31.18 € 32.86 € / 1 vnt

Atpigo Vaikiškas įrankių rinkinys su šalmu Woopie Profesijų žaislai

Atpigo Vaikiškas grožio staliukas su kėdute ir kitais priedais, rožinis Profesijų žaislai

Profesijos žaislai vaikams

Vaikai itin įdėmiai stebi suaugusiuosius ir bando juos pamėgdžioti. Taip vaikas sužino apie jį supančią aplinką ir pasaulį. Profesijų žaislai, imituojantys kasdienį gyvenimą, leidžia vaikams mokytis ir tyrinėti. Jūsų vaikas svajoja tapti policininku, ugniagesiu ar daktaru? Galbūt jam patinka ką nors taisyti ar konstruoti? O galbūt jis nuolat kalba, kad norėtų ką nors pardavinėti? Tokiu atveju esate reikiamoje vietoje. Mūsų parduotuvės kataloge rasite itin platų su įvairiomis profesijomis susijusių žaislų asortimentą. Policininko, gaisrininko ar gydytojo rinkiniai, žaislinės parduotuvės su kasos aparatais ir pirkinių krepšeliais, taip pat platus žaislinės buitinės technikos (lygintuvai, skalbimo mašinos, dulkių siurbliai) ir vaikiškų įrankių pasirinkimas.

Vaidmenų žaidimai bei įsitraukimas į konkrečios profesijos atstovo darbą išlaisvina vaizduotę ir kūrybiškumą. Norint, kad žaidimas būtų kuo realistiškesnis bei teiktų dar daugiau džiaugsmo, reikia ir tinkamų žaislų. Ne veltui žaislų kūrėjai sukūrė visą seriją profesijos žaislų, kurie ne tik atrodo itin tikroviškai, tačiau ir yra interaktyvūs. Šnypščiantys garai iš lygintuvo, besisukantis grąžtas, pypsintis kasos aparatas ar burzgiantis dulkių siurblys - kuo realistiškesnis yra žaislas, tuo labiau vaikas įsitrauks į žaidimą. Be to, profesijų žaislai skatina domėtis vis naujomis sritimis, atrasti ir pažinti veiklas, kuriomis užsiima suaugusieji.

Kokie profesijų žaislai labiausiai patinka vaikams

Vaikiški gydytojo rinkiniai. Puikiai tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Šie rinkiniai ne tik leidžia vaikams susipažinti su daktaro naudojamais medicininiais prietaisais ir įranga, juos išbandyti, bet ir yra puikus būdas paruošti vaikus apsilankymui pas daktarą. Ne pirmą kartą matydamas medicinos įrangą, vaikas jausis ramiau vizito metu. Žaislinis odontologo rinkinys puikiai tiks norintiems mokyti vaikus, kaip svarbu yra rūpintis savo dantukais. Jei jūsų vaikas itin myli gyvūnus, jam gali patikti žaislinis veterinarijos daktaro rinkinys.

Gaisrininko ir policininko profesijos žaislai. Šiuos rinkinius itin mėgsta berniukai. Juose galima rasti šalmus, aprangas bei įvairius priedus, kurie žaidimą padaro dar smagesniu. Be to, tai puiki priemonė mokytis vaikus apie gaisro keliamus pavojus ar kaip svarbu elgtis tinkamai.

Valymo žaislai ir vaikiška buitinė technika. Šio tipo profesijos žaislų asortimentas yra iš ties didelis - vaikiški dulkių siurbliai, lygintuvai, skalbimo mašinos ir kita technika. Įprastai tokie žaislai yra interaktyvūs, skleidžia garsus, kurie imituoja tikrų buitinių prietaisų veikimą. Ar esate atkreipę dėmesį, kaip vaikas noriai jums padeda tvarkytis namuose? Nenumalšinkite tokio jo noro. Šio tipo profesijų žaislai itin prisideda prie vaiko ugdymo švarai ir tvarkai.

Žaislinės parduotuvės ir kasos aparatai. Vaikai itin mėgsta šio tipo žaislus, o suaugusiems tai puikus būdas žaidimo forma supažindinti vaikus su pinigais, parodyti jų vertę, mokyti tinkamai elgtis tikroje parduotuvėje. Be to, žaisliniai kasos aparatai gali padėti vaikams išmokti skaičius, atlikti nesudėtingus skaičiavimo veiksmus. Paverskite smagų žaidimą vaiko edukacija kartu su žaislinėmis parduotuvėmis ir vaikiškais kasos aparatais.

Žaislinės kirpyklos ir grožio salonai. Šio tipo rinkinius mergaitės tiesiog dievina. Su šios profesijos žaislais jos galės pasijusti kaip tikrame grožio salone. Žaislinės žirklės, fenai, kirpimo mašinėlės ir kiti priedai tik sustiprins žaidimo malonumą. Pradėjus praktikuotis su lėlėmis, vėliau tai gali tapti puikia profesija.

Žaisliniai įrankiai. Viena plačiausių kategorijų, apimančių vaikiškus dirbtuvių stalus, grąžtus, pjūklus, plaktukus, atsuktuvus bei įvairius kitus vaikiškus įrankius. Šios kategorijos profesijų žaislai patinka ne tik berniukams, bet ir mergaitėms.

Nors pasirinkimas itin didelis, esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį variantą, kuris pradžiugins jūsų vaiką. Norintiems sutaupyti ir įsigyti profesijų žaislus pigiau, rekomenduojame sekti mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu profesijų žaislai kainuoja ženkliai pigiau. Primename, kad užsisakius internetu profesijos žaislai bus pristatyti į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!