EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Valgomojo baldai internetu

Išpardavimai Visi
Valgomojo Stalas išskleidžiamas Sandor (baltas) Valgomojo stalai

Valgomojo Stalas išskleidžiamas Sandor (baltas)

Kaina: 405.05 €455.00 €
Žiūrėk ČIA
Valgomojo Stalas išskleidžiamas Gracjan Valgomojo stalai

Valgomojo Stalas išskleidžiamas Gracjan

Kaina: 87.75 €99.00 €
Žiūrėk ČIA
Valgomojo Stalas Ksawery Valgomojo stalai

Valgomojo Stalas Ksawery

Kaina: 62.98 €71.00 €
Žiūrėk ČIA
Stalas 37259 Valgomojo stalai

Stalas 37259

Kaina: 568.00 €583.99 €
Žiūrėk ČIA
Stalas 40589 Valgomojo stalai

Stalas 40589

Kaina: 84.00 €160.00 €
Žiūrėk ČIA
Stalas 40771 Valgomojo stalai

Stalas 40771

Kaina: 166.00 €171.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Valgomojo Stalas išskleidžiamas MAX IV

Kaina: 102.95 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Hektor

Kaina: 81.20 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Step

Kaina: 154.40 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Kleopatra

Kaina: 159.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Alston

Kaina: 193.57 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Raul (baltas)

Kaina: 529.25 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Valgomojo Stalas Olivia

Kaina: 281.30 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Raul

Kaina: 479.95 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Gucci 180

Kaina: 581.45 €
Žiūrėk ČIA
Valgomojo Stalas išskleidžiamas Gracjan Valgomojo stalai

Valgomojo Stalas išskleidžiamas Gracjan

Kaina: 87.75 €99.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 11%
Valgomojo stalas Edward Valgomojo stalai

Valgomojo stalas Edward

Kaina: 301.00 €339.00 €
Žiūrėk ČIA
Valgomojo išskleidžiamas stalas Sandor 2 Valgomojo stalai

Valgomojo išskleidžiamas stalas Sandor 2

Kaina: 442.10 €497.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Renkantis internetu(ir ne tik) valgomojo baldus reikia gerai apgalvoti savo norus bei poreikius - kad pirmiausia visi virtuvės,valgomojo,svetainės baldai tarpusavyje derėtų ir antra - gauti gerą kainą


Galimybė namuose turėti atskirą erdvę valgomajam iš tikrųjų yra labai patogi. Lietuvoje retai pamatysime valgomąjį kaip atskirą kambarį. Dažnai tai bus tiesiog išskirta zona bendroje virtuvės ir svetainės patalpoje. Į tai reikėtų atsižvelgti ir renkantis valgomojo baldus - daugiau ar mažiau jie turėtų derėti su aplinkoje esančiais baldais, apdaila ir kitais interjero elementais.


Bet vis tik svarbiausi valgomoje zonoje svarbiausi yra patys baldai. Paprasčiausia yra rinktis tiesiog valgomojo komplektą, kuriame bus stalas ir dažniausiai dvi, keturios arba šešios kėdės. Jei jūsų šeimoje trys ar penki asmenys ir papildomų baldų nenorite, teks atskirai rinktis stalą ir valgomojo kėdes.


Renkantis valgomojo stalą reikia gerai apgalvoti savo norus bei poreikius. Paprastai kuo didesnis stalas, tuo yra patogiau, net ir valgant dviese ar trise. Kita vertus, didelis stalas pareikalaus daug erdvės jūsų namuose. Šį klausimą puikiai išsprendžia sisteminiai valgomojo stalai - prireikus jų plotą galima padidinti ir dvigubai, kartais net dar daugiau. Tai puiki išeitis daug erdvės namuose neturinčiai porai, tačiau kartais susilaukiančiai būrio svečių.


Valgomojo stalų būna tikrai įvairių. Seniau populiaresni buvo mediniai, masyvūs, raižiniais išpuošti valgomojo stalai. Dabar savo vietą skirtingų šeimų namuose vis dažniau atranda kur kas lengvesni, dar geriau - sulankstomi stalai. Tarp valgomojo stalų galima rasti daug stilizuotų stalų modelių, puikiai tinkančių ir moderniam interjerui. Nevengiama kaip stalo paviršių naudoti ir stiklo, daryti stalus permatomus - seniau tai buvo įprasta tik kavos staliukams svetainėje. Tad pasirinkimas tikrai yra didelis, ir kiekvienas gali rasti tai, ko nori, ar apie ką net nesvajojo.


Išsirinkti valgomojo kėdes jau kur kas paprasčiau. Jas nesunku priderinti prie įvairių stalų, aukščių standartai taip pat tie patys, tad vėl belieka pagalvoti apie savo poreikius. Prie valgomojo stalo gali tikti ir paprastos, pigios plastiko bei metalo konstrukcijų taburetės, ir medinės, stilizuotos kėdės su gobelenu ir atlošu. Jei valgomąjį stalą naudojate ne dažnai, tik sulaukiate svečių, verta pagalvoti apie mažiau vietos užimančias kėdes. Tai gali būti ir susimaunančios viena ant kitos, ir sulankstomos kėdės.


Renkantis valgomojo kėdes svarbiausia nepamiršti, kokį jau turite stalą ir bent šiek tiek juos tarpusavyje suderinti. Modernus, stiklo ir metalo konstrukcijų valgomojo stalas nesižiūrės prie keturių senovinių, medinių, gobelenu dengtų kėdžių. O štai turintiems masyvius medinius stalus reikėtų investuoti ir į kur kas geresnes kėdes nei metalinės taburetės.


Visus stalų ir kėdžių tarpusavio derinimo klausimus greitai išsprendžia noras rinktis tiesiog visą valgomojo komplektą. Mūsų asortimente galite rasti ir didesnių, ir mažesnių komplektų, vieni bus modernūs, tinkami šių laikų interjerui, tuo tarpu kiti dvelks klasika ir tiks turbūt visiems namams. Renkantis valgomojo baldų komplektą reikia gerai apgalvoti kiek gi vietų prie stalo jums reikia. Prie didesnio stalo sėkminga galima sėdėti ir dviese, tačiau prie mažiuko staliuko būrio draugų ar giminių susodinti nepavyks. Tad rinkdamiesi baldų komplektą nepamirškite apgalvoti savo įpročių.

Mada yra tai, kas Jums siūloma. Stilius yra tai, ką Jūs pasirenkate. Tad pietaukite su stilingais valgomojo baldais, kuriuos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje. Čia platus asortimentas, apsipirkti galima bet kuriuo paros metu, neskubant ir išsirenkant tai ko Jums tikrai reikia.

Kaip išsirinkti valgomojo baldus ?

Valgomojo baldai yra gaminami iš skirtingų medžiagų, tačiau ekologiškiausi ir virtuvėje geriausi baldai yra pagaminti iš medžio masyvo, nes virtuvėje praleidžiame didžiąją savo laiko dalį, maistas liečiasi su stalo paviršiumi.

Valgomojo baldų komplekto centre – stalas, jis išrenkamas pirmas. Prie stalo parenkamos kėdės – kėdės turi derėti prie stalo, o apmušalai – tikti valgomojo interjere ir papildyti jo spalvinę gamą.

Stalo paviršius turi būti funkcionalus ir gražus. Valgomojo stalas yra naudojamas kiekvieną dieną, jis nuolat valomas, plaunamas cheminiais valikliais. Be to, stalas formuoja patalpos nuotaiką ir iš karto patraukia žmonių dėmesį, todėl privalo visą naudojimo laiką išlaikyti patrauklią pirmykštę išvaizdą. Prie gražaus stalo ir apetitas yra geresnis.

Išskirtinai, prabangiai atrodo tie valgomojo baldai – stalas ir kėdės, kurių kojos yra įvairių formų, dizaino, raštų. Kėdes tai pat labai papuošia atlošai, kurie gali būti ornamentuoti. Įdomiai atrodo prie valgomojo esančios skirtingų spalvų, dizainų valgomojo kėdės.

Patogiausi ir saugiausi, bei bendrumo ir lygiavertiškumo jausmą kuriantis valgomojo stalai yra ovalios formos.

Išskirtinio dizaino valgomojo kėdės labai papuošia svetainės valgomąjį stalą, suteikia kambariui individualumą.

Valgomojo stalas ir kėdės neturi būti labai dideli ir neturi būti labai maži, turi gražiai įsikomponuoti į valgomojo erdvę. Valgomojo stalo ir kėdžių spalvos ir dizainas turi derėti, kad būtų išlaikytas vientisumas.

Valgomojo baldų spalvos gali būti įvairios, tačiau dažniausiai yra renkamasi rudos spalvos ir rudų atspalvių valgomojo baldus.

Sukviesti visus prie stalo nesunku, kur kas sunkiau įtikinti juos pabūti ilgiau, tačiau išsirinkus kokybiškus ir modernius valgomojo baldus – patogios kėdės ir aplink erdvus stalas leidžia pabūti ilgiau.

Taigi, kad turėtumėte ant ko sudėti vaišes pusryčiams, pietums, vakarienei ir patys patogiai su šeima ar draugais susisėsti, rinkitės kokybiškus valgomojo baldus.