Atpigo Atsarginis batuto tentas BASIC 457 cm Batutai
14.35 € 18.90 € / 1 vnt

Atpigo Apsauginis batuto tinklas inSPORTline 210x300 cm, 6 kojų Batutai

Atpigo Berg batutas Favorit, 270 cm Batutai
632.43 € 659.16 € / 1 vnt

Batutas su tinklu SkyFlyer, 304 cm Batutai

Batutas Lean Sport Max 366 cm, juodas/žalias Batutai

Batutas Lean Sport Pro, 244cm, žalias Batutai

Batutas Lean Sport Max, 183cm, žalias Batutai

Batutas Lean Sport Max, 183cm, rožinis Batutai

Vidinis tinklas batutui, 427 cm Batutai

Batutas su tinklu SkyFlyer 244 cm Batutai

Batutas Lean Sport Best, 366cm, oranžinis Batutai

Batutas Lean Sport Best, 244cm, oranžinis Batutai

Batutas Lean Sport Best, 487cm, oranžinis Batutai

Lauko batutai internetu itin gera kaina

Batutas vaikams šiltuoju metų laiku yra viena iš smagiausių pramogų kieme. Jie gali valandų valandas strikinėti nei kiek nepavargdami. Be to, šokinėjimas ant batuto yra ir aktyvi fizinė veikla, kurios kartais taip trūksta. Būtent todėl ir suaugusieji mielai renkasi šią pramogą, kadangi taip galima labai lengvai atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti dienos rūpesčius. Tad batutai yra ne tik smagi pramoga, bet ir aktyvi sportinė veikla. Žinoma, labai svarbu, kad batutas būtų aukščiausios kokybės, tvirtas, patikimas, pagamintas iš gerų medžiagų. Tik toks batutas gerai atlaikys tenkančias apkrovas bei žinoma, tarnaus ilgiau.
Batutai yra gaminami įvairiausių tipų, dydžių, spalvų. Naršant internete galima surasti itin daug įvairiausių pasiūlymų - tiek pigių, nebrangių batutų, tiek ir brangesnių variantų. Be tradicinių modelių yra ir keletas kitų rūšių, tokių kaip pigesni mini batutai ar vaikiški batutai. Tad kuo gi skiriasi visi šie batutai ir kaip išsirinkti tinkamiausią variantą iš gausios pasiūlos apžvelgsime šioje apžvalgoje.

Kokio tipo batutai vaikams ir suaugusiems yra gaminami

Pradėkime šią apžvalgą nuo batutų tipo. Nors gali pasirodyti, kad jie nedaug kuo skiriasi vienas nuo kito, tačiau panagrinėjus detaliau, galima atrasti nemažai skirtumų. Greičiausiai naršant internete pastebėjote, kad gali būti vidaus ir lauko batutai, taip pat skirti sportui ar tiesiog pramogai.
Patys įprasčiausi, klasikiniai batutai vaikams ir suaugusiems jums jau greičiausiai yra pažįstami. Gali būti, kad jūsų kaimynas kieme jau turi tokį pasistatęs. Lauko batutai skiriasi dydžiu bei komplektacija. Štai patys mažiausi, nė kvadratinio metro ploto neturintys pigūs batutai paprastai turi rankeną, už kurios galima laikytis šokinėjant (nesumaišykite jų su sportiniais batutais). Tokie mini batutai vaikams puikiai tinka ir namuose, kai reikia nuraminti nenustygstantį mažylį. Nedidelis ir nebrangus vaikiškas batutas lengvai tilps bet kuriame kambaryje.
Vidutinio dydžio (maždaug iki 250 cm skersmens) ir dideli batutai (nuo 250 iki 500 cm skersmens) jau yra statomi lauke. Ant šių batutų gali šokinėti ne vienas, o keletas asmenų. Kokybiškas, didelis batutas gali atlaikyti iki 150 kg ar didesnę apkrovą, tad jame puikiai tilps tiek vaikai, tiek suaugusieji. Geras didelis lauko batutas leis jums atlikti įvairius triukus ore, galėsite mokytis vis kažko naujo ir stebinti atvažiuojančius draugus. Turėkite omenyje, kad ant batuto geriau šokinėti basam - taip bus saugiau ir jums su draugais ir pačiam batutui, nes jis ne taip greitai dėvėsis, kaip galėtų, jei ant jo būtų šokinėjama su avalyne.
Dar vienas lauko batutų tipas - tai įleidžiami į žemę batutai, kurių rėmas yra visiškai paslepiamas žemėje, o matomas yra tik apsauginis kraštas ir batuto kilimėlis. Pavyzdžiui gamintojo BERG į žemę įleidžiami batutai pasižymi aukščiausia tokiems batutams keliama kokybe. TwinSpring spyruoklės užtikrina geresnius šuolius, o AirFlow kilimėlis suteikia jiems daugiau aukščio, todėl galėsite smagiai ir lengvai šokinėti. Specialūs, garsą slopinantys diržai leidžia orui prasiskverbti per apsauginį kraštą, todėl jis neatsimuša į kilimėlį ir nekelia triukšmo. Batutas įleidžiamas į žemę vis dar yra naujiena, tačiau po truputį skinasi kelią į mūsų namų kiemus.

Sportiniai batutai dar aktyvesniam laisvalaikio praleidimui

Sportinis batutas (dar kitaip vadinamas fitneso) yra aktyvioms treniruotėms sukurtas gaminys. Toks batutas įprastai yra maždaug 100-150 cm skersmens, turi rankeną (gali būti ir be jos), į kurią galima įsikibti bei yra skirtas atlikti įvairaus tipo kardio treniruotėms. Modernesni sportiniai batutai ant rankenos turi pritvirtintą skaičiuoklę, kuri rodo laiką, sudegintas kalorijas ir šuolių skaičių per minutę. Sportinis batutas taip pat yra puikus būdas atsipalaiduoti po aktyvios treniruotės ar atlikti įvairius pratimus po ilgo sėdėjimo prie darbo stalo. Sportinis batutas gali būti naudojamas tiek namuose, tiek sporto klubuose.

Kaip išsirinkti geriausią batutą pigiau

Ieškodami tinkamiausio batuto atkreipkite dėmesį į du svarbiausius aspektus - tai dydis ir saugumas. Galvojant apie tai, kokio dydžio batutas yra reikalingas, turite įvertinti ar jūsų kieme yra pakankamai vietos jam pastatyti. Kadangi paprastai batuto nepavyks kas kartą pernešti į kitą vietą, rekomenduojama jam numatyti nuolatinę vietą, o pastačius batutą lauke jis neturi trukdyti praeiti. Būtent dėl to lauko batutai yra gaminami įvairiausių matmenų. Mūsų kataloge galite rasti ir mažus, vos 100 cm skersmens, ir didelius batutus, kurių skersmuo viršija 4 metrus. Nuo pasirinkto batuto dydžio priklausys ir kiek asmenų vienu metu gali šokinėti ant jo.

Kadangi saugumas taip pat yra labai svarbu, rekomenduojame rinktis batutą su apsauginiu tinklu. Tvirtas tinklas apsaugos vaikus nuo iškritimo ir galimų traumų. Jei tinklo komplekte nėra, daugeliui modelių jį galima įsigyti papildomai. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokį maksimalų svorį batutas atlaiko. Patogesniam užlipimui rinkitės batutą su kopėčiomis komplekte.
Nuo dydžio bei komplektacijos priklauso ir batuto kaina. B-a.eu parduotuvėje batutai internetu pigiau parduodami ne tik akcijos metu. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Žinoma, jei norite dar mažesnės kainos, sekite mūsų pasiūlymus. Akcijos metu batutas su nuolaida kainuos žymiai pigiau. Užsisakius internetu batutas bus pristatytas į bet kurį miestą.

Batutų priedai


Be paties batuto yra daug priedų, kuriuos galima įsigyti internetu kartu arba atskirai. Tai įvairūs apsauginiai tinklai, baldakimai, tentai, užlipimo kopėčios ir batuto uždangalai. Žinant šių priedų galimybes, batutą galima pritaikyti individualiems poreikiams.

Batuto apsauginis tinklas montuojamas aplink bet kurį batutą ir atlieka apsauginę funkciją. Žinoma, tai nereiškia, kad galima palikti vaikus šokinėti be priežiūros, kadangi batutas su tinklu neapsaugos nuo visų įmanomų traumų, tačiau padės išvengti iškritimų ant žemės. Batuto tinklas pagamintas iš akytos medžiagos, todėl užtikrinamas geras matomumas iš abiejų pusių. Vaikams batutas su apsauginiu tinklu yra būtinas.

Batuto baldakimai ir palapinės. Baldakimas paprastai tvirtinamas prie apsauginio tinklo atramų viršaus. Jis apsaugo batutą nuo saulės kaitros, taigi vaikai nerizikuos perkaisti. Palapinė, savo ruožtu, turi ne tik baldakimą, bet ir užuolaidas, užleidžiamas ant apsauginio tinklo. Jo dėka batute bus dar vėsiau, o aplinka įdomesnė vaikams, tačiau sumažės matomumas.

Patogesniam įlipimui į batutą yra rekomenduojamos kopėtėlės. Su jomis batutas vaikams įlipti bus patogesnis. Be to, kai nėra kopėčių, jie gali susižeisti, bandydami nusiropšti nuo batuto. Kopėtėlės dažnai reikalingos ir suaugusiems, ypač jei batutas didelis ir jo aukštis siekia 90 ir daugiau centimetrų nuo žemės. Reiktų žinoti, kad kuo didesnis batutas, tuo didesnis ir jo aukštis.

Batuto uždangalai taip pat yra neatsiejama tinkamos batuto priežiūros dalis. Kiekviena įranga, laikoma lauke yra pažeidžiama UV spindulių bei kritulių. Batuto uždangalas yra gaminamas iš vinilo arba plastiko ir tvirtinamas prie rėmo apačios specialiais kabliukais. Itin svarbu pasirinkti teisingą uždangalo dydį - taip jis galės tinkamai atlikti savo funkciją ir apsaugoti batutą.

Batutas tarnaus žymiai ilgiau jei tinkamai juo naudositės ir prižiūrėsite

Batutai internetu beveik visada parduodami su naudojimo instrukcijomis. Atidžiai vadovaukitės jomis. Instrukcijoje gali būti nurodyti svorio, ūgio, ar asmenų, vienu metu galinčių būti ant batuto, limitai. Naudojantis batutu, aplink jį neturėtų būti jokių daiktų. Tiek vidaus, tiek lauko batutas turėtų stovėti ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, minkštos žemės ar žolės, bet ne ant betono ar šaligatvio.

Reiktų atkreipti dėmesį, jog ne visi sužalojimai įvyksta nukritus nuo batuto ant žemės. Didelė dalis traumų nutinka paslydus arba atsitrenkus kūno dalimi į rėmą ar spyruokles. Nors šios batuto dalys paprastai yra paminkštintos specialiais apmušalais, stiprus smūgis vis tiek gali pakenkti. Kad to išvengtumėte, venkite šokinėti batuto kraštuose ir laikykitės arčiau centro. Nelipkite ant batuto, jei negaluojate, esate pavargęs ar išgėręs. Niekada nešokinėkite per lietų arba ant šlapio batuto, nes jo kilimėlis tampa itin slidžiu.


Jei batutas yra ilgesnį laiką nenaudojamas, uždenkite jį specialiu uždangalu. Taip batutas bus apsaugotas nuo paukščių išmatų, vabzdžių, lapų, purvo, dulkių, kritulių bei UV spindulių. Ant batuto geriausia šokinėti basomis arba mūvint kojines. Tai padės išlaikyti jo kilimėlį švarų ir sumažins pažeidimų riziką. Patekusius nešvarumus nuvalykite minkšta šluotele arba šepečiu.

Venkite sėdėti, stovėti arba vaikščioti ant rėmo, esančio batuto kraštuose. Taip palaipsniui gali atsirasti pažeidimų ir susiformuoti rūdys, kurios gali pakenkti apsauginiams rėmo apmušalams. Esant poreikiui, galite įsigyti atsarginių batuto dalių. Nedelsdami pakeiskite nusidėvėjusius uždangalus, apmušalus, spyruokles ar kilimėlį, jei įtariate, kad sugadinta detalė gali kelti pavojų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad batutas yra puiki aktyvaus poilsio priemonė, nuo kurios valandų valandas nenorės nulipti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Nors naudojimasis batutu reikalauja atidžios priežiūros, laikydamiesi nurodytų saugos taisyklių, sumažinsite nelaimingų atsitikimų ir traumų riziką.

Jei nesate tikri, koks batutas vaikams ar suaugusiems jums geriausiai tiktų. Susisiekite su mumis - papasakosime, kokie vidaus ir lauko batutai yra mūsų kataloge, patarsime, kas jums geriausiai tiktų.

Primename, kad įsigijus internetu batutai pristatomi visoje Lietuvoje.