Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-U 4 mm (2,1 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai
Turime sandėlyje
2.00 € 2.95 € / 1 vnt.

Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-H 4 mm (6 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai

Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-U 6 mm (2,1 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai
Turime sandėlyje
2.30 € 2.95 € / 1 vnt.

Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-H 6 mm (6 m) bronzinis PVC ir polikarbonato lakštai

Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-H 6 mm (6 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai

Tvirtinimo varžtas 4,5x45 cink. (100 vnt) stogui PVC ir polikarbonato lakštai
Turime sandėlyje
11.95 € 11.99 € / 1 dėž.

Tvirtinimo varžtas į medį 6 x 50 mm, po 50 vnt maišelyje PVC ir polikarbonato lakštai

Kraigas, aliuminis (2,10 m) PVC ir polikarbonato lakštai
Turime sandėlyje
14.50 € / 1 vnt

Juosta ventiliacinė AntiDust 28 mm pločio (6,6 m/rul) PVC ir polikarbonato lakštai

Tvirtinimo varžtas 5,5X32 mm su gumine tarpine į metalą ( 100 vnt) PVC ir polikarbonato lakštai

Tvirtinimo varžtas 4.8X45 mm su gumine tarpine, į medį ( 100 vnt) PVC ir polikarbonato lakštai

Polikarbonatinės plokštės profilis PC-H 10 mm (2 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai

Polikarbonatinės plokštės profilis PC-H 4 mm (2 m) skaidrus PVC ir polikarbonato lakštai

Atpigo Polikarbonatinės plokštės profilis PC-U 6 mm (2,1 m) bronzinis PVC ir polikarbonato lakštai

Skaidrus ir bronzinis kanalinis polikarbonatas, banguoti polikarbonato lakštai, trapeciniai ir banguoti PVC lakštai gera kaina perkant internetu


Galime pasiūlyti platų sienų ir stogo dangos asortimentą, skirtą šiltnamiams, terasoms, pavėsinėms, verandoms, automobilių stovėjimo vietos stogo įrengimui, įėjimo stogeliams virš durų, paviljonams, prekybos vietoms, sporto aikštelėms, lauko baseinų stogams, lauko persirengimo kabinoms, pertvaroms bei įvairiems dekoratyviniams interjero ir eksterjero sprendimams. Tai gali būti įvairaus tipo polikarbonatas arba PVC lakštai.

Kanalinis polikarbonatas - tai aukštos kokybės polimerinė medžiaga, išsiskirianti dideliu atsparumu smūgiams ir aplinkos oro sąlygoms. Polikarbonatas nebijo temperatūros pokyčių, yra tvirtas bei vienas iš geriausių pasirinkimų šiltnamių dangai, terasų bei pavėsinių sienų stiklinimui ir stogų dengimui. Norint, kad kanalinio polikarbonato plokštė patikimai tarnautų, reikėtų tinkamai pasirinkti jos storį. Mūsų specialistai rekomenduoja, kad šiltnamių dangai geriausias pasirinkimas yra skaidrus, 6 mm arba 4 mm polikarbonatas. Terasoms, pavėsinėms ir kitų panašių objektų sienoms ar atitvarams taip pat galima rinktis 4 mm arba 6 mm polikarbonato lakštus.

Stogams geriausia rinktis tvirtesnes, 10 mm polikarbonato plokštes. Tam tikrais atvejais gali užtekti ir plonesnių lakštų, tačiau prieš sumontuojant turėtumėte atkreipti dėmesį į aplinkos sąlygas. Jei stogas bus po medžiais ar kitais objektais, nuo kurių gali nukristi didesni vaisiai ar šakos - rekomenduojame rinktis tvirtesnį ir storesnį. Be to, toks kanalinis polikarbonatas dar geriau atlaikys sniego apkrovas žiemą, o jūs turėsite patikimą sprendimą.

Jei norite, kad į polikarbonato plokštėmis dengtą objektą patektų daugiau šviesos, rinkitės skaidrią dangą. Šešėlio ar pavėsio suformavimui rekomenduojame bronzines polikarbonato plokštes, kurios yra mažiau pralaidžios saulės spinduliams.

Kanalinio polikarbonato plokštės privalumai - kodėl verta pasirinkti

  • Plačios pritaikymo galimybės - priklausomai nuo storio, kanalinis polikarbonatas tinka šiltnamių dangai (4 mm arba 6 mm), taip pat terasoms, pavėsinėms, pertvaroms ir kitiems statiniams kaip sienų (6 mm polikarbonatas) ir stogo danga (10 mm polikarbonatas)
  • Galima montuoti tiek išorės, tiek vidaus patalpose
  • Kanalinis polikarbonatas puikiai išlaiko šilumą, todėl yra idealus sprendimas dengti šiltnamius
  • Didelis atsparumas šalčiui, smūgiams ir apkrovoms
  • Turi apsaugą nuo UV saulės spindulių poveikio, kuri užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką
  • Skaidrus polikarbonatas pasižymi geru šviesos pralaidumu, o bronzinis leis pasislėpti nuo kaitrios saulės ir susikurti pavėsį
  • Kanalinis polikarbonatas yra tvirtas, o kartu lengvai pjaustomas ir apdirbamas

Kanalinio polikarbonato asortimentas


Parduodame 4 mm, 6 mm bei 10 mm skaidrias ir bronzines kanalinio polikarbonato plokštes. Standartiniai plokštės matmenys yra 2100x6000 mm, tačiau klientų patogumui plokštes pjaustome šiais matmenimis: 2100x4000; 2100x3000; 2100x2000; 1050x6000; 1050x4000; 1050x3000; 1050x2000 mm. Pjaustymas yra nemokamas. Polikarbonato plokštes turime savo sandėlyje, todėl galime užtikrinti greitą pristatymą į bet kurį Lietuvos miestą.

Jei jums reikia atpjauti tikslų matmenį, rekomenduojame tokius pjovimus atlikti montavimo vietoje. Polikarbonatas lengvai pjaustomas statybiniu peiliu, kampiniu šlifuokliu, diskiniu ar metalo pjūklu. Polikarbonato plokštės negalima pjauti medžio pjūklais ar kirpti žirklėmis dėl galimų deformacijų atsiradimo pjūvio vietoje.

Esant poreikiui galite užsisakyti ir kitų spalvų polikarbonato lakštus. Galimos spalvos: geltona, oranžinė, raudona, mėlyna, turkio, pilka, granatos, pieninio opalo ir kitos. Galbūt jums reikalingas monolitinis polikarbonatas, skirtas įvairiems statybos ar reklamos gamybos darbams? Galime pasiūlyti ir šio tipo plokštes. Dėl išsamesnės informacijos, polikarbonato kainos ir tiekimo terminų susisiekite su mumis.

Varžtai ir sujungimo profiliai polikarbonato plokštėms

Parduodame ne tik polikarbonato lakštus, bet ir visas reikiamas tvirtinimo detales tokios stogo dangos montavimui. Polikarbonato plokštės sujungimo profiliai, užbaigimo profiliai, varžtai, skirti montuoti tiek į medines, tiek į metalines konstrukcijas bei kitos komplektuojančios medžiagos taip pat parduodamos mūsų e-parduotuvėje. Norint, kad sumontuota polikarbonato plokštė neprarastų savo estetinės išvaizdos bei tarnautų ilgiau, rekomenduojame naudoti polikarbonato plokščių sandarinimo juostas, kurios neleis nešvarumams patekti į plokštės kanalus.

Banguoti polikarbonato lakštai su korio efektu (Diamond)


Mūsų kataloge taip pat rasite ir itin tvirtus, smūgiams atsparius banguoto polikarbonato lakštus su korio efektu (Diamond). Galime pasiūlyti tiek bronzines, tiek skaidrias, 2,8 mm storio bei įvairių matmenų plokštes (1045x2000; 1045x3000 ar 1045x4000 mm). Šio tipo banguotas polikarbonatas yra itin stiprus, tvirtas bei pasižymi aukščiausiomis apkrovas laikančiomis savybėmis. Šešiakampis iškilus paviršius suteikia lakštams estetinę išvaizdą. Be to, šie korinio polikarbonato lakštai yra padengti UV saulės spinduliams atspariu sluoksniu, kuris prailgina jo tarnavimo laiką. Korinis polikarbonatas taip pat yra atsparus temperatūros svyravimams bei ilgalaikiam atmosferos poveikiui.

Banguotas polikarbonatas su korio efektu (Diamond) idealiai tinka stogų dangai, sienų apdailai, pavėsinių ir terasų stogams, įvairioms pastogėms įrengti, automobilio stovėjimo vietos stogui bei įvairiems kitiems statiniams. Korinis polikarbonatas yra brangesnis už kanalinį, tačiau itin geros eksploatacinės savybės yra vertos visos šio polikarbonato kainos.

Polikarbonato kainos - kaip įsigyti pigiau ne tik akcijos metu

Jau užsiminėme, kad kanalinis polikarbonatas pigiau kainuoja nei banguotas, tačiau pastarojo techninės ir eksploatacinės savybės yra itin aukštos. Tiesa, ne visiems reikia būtent tokių savybių medžiagos, todėl gali būti pasirinktas ir kokybiškas kanalinis polikarbonatas. Viskas priklauso nuo to, koks yra jūsų statinys. Jei nesate tikri, koks polikarbonatas - kanalinis ar banguotas (Diamond korėtas) jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą asortimentą bei patarsime, koks sprendimas konkrečiam jūsų objektui tiktų geriausiai. Užsisakyti greitai ir paprastai galite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Gera kaina ne tik akcijos metu - tai ką siūlome savo klientams. Užsakytas polikarbonatas internetu bus pristatytas į bet kurį Lietuvos miestą.

Banguoti ir trapeciniai PVC lakštai stogams, sienų dangai


Trapecinis ar banguotas PVC lakštas gali būti naudojamas kaip alternatyva polikarbonatinėms dangoms. Mūsų kataloge rasite įvairių matmenų ir tipo PVC lakštus skirtus pavėsinėms, automobilių pastogėms, terasoms, balkonams ar apsaugai nuo vėjo įrengti. PVC lakštai yra nebrangi, nesudėtingai montuojama danga, kurios montavimui nereikia specialių įrankių ar ilgametės montavimo patirties. Banguoti ir trapeciniai PVC lakštai taip pat patikimai apsaugo nuo nepageidaujamų kritulių, yra atsparūs oro permainoms.

PVC lakštai yra geras pasirinkimas, jei ieškantiems patikrintos ir ekonomiškos dangos pergolei, balkono apvadui arba tiesiog priemonės apsisaugoti nuo vėjo, lietaus ar smalsių akių. Lakštai yra presuoti ir pasižymi dideliu atsparumu oro sąlygoms, geromis šiluminėmis savybėmis, glotniu paviršiumi. Mūsų e-parduotuvėje PVC lakštai parduodami gera kaina, o akcijos metu, kada yra taikoma nuolaida, PVC lakštus jūs galėsite įsigyti dar pigiau, mažesne kaina. Kaip ir polikarbonatas, taip ir PVC lakštai internetu užsakomi itin paprastai.