Spenelių vibratoriai 

 

Spenelių vibratoriai tai vibratoriai savo kutenimu jaudinantys spenelius ir aplink juos esančias jautrias vietas. Gerai atpalaiduoja tiek Jį, tiek ir Ją.

Spenelių vibratoriai glamonėja, siurbia, kutena, sukelia spenelių erotinę erekciją ir kita. Ir visai nesvarbu ar jie būtų siurbimo dubenėlių formos, ar spenelių spaustukų, jie užkels jus į seksualines aukštumas.

Spenelių vibratorių naudojimas yra labai paprastas, tiesiog reikia užsidėti šiuos vibruojančius belaidžius spenelių stimuliatorius ant krūtinės ir atraskite geriausią kada patirtą spenelių stimuliaciją.

Spenelių vibratoriai yra be laidų ir išorinių baterijų dėklų, kurie ir gali sukliudyti malonumą.

Jeigu pasirinkote spenelių vibratorius atsparius vandeniui, tai galėsite juos naudoti tiek vonioje, tiek ir duše.

Spenelių vibratoriai gali turėti kelis greičius, vibravimo funkcijas, kurios leis glamonėti Jūsų spenelius, kad ir visą naktį. Skirtingos vibravimo funkcijos nuo švelnaus iki intensyvaus veikimo.

Spaustukai gali būti padengti guminėmis movomis, kad žaidimai būtų saugūs ir malonūs.
 

Taigi spenelių vibratorius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.