Stulpo atrama apvali cinkuota 38x2000, žalia( RAL6005) Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40x1700 mm, cinkuotas, rudas (RAL8017) Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40x2000 mm, cinkuotas, pilkas Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
7.87 € / 1 vnt

Apvalus stulpas 38x1700 mm, cinkuotas, žalias (RAL6005) Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40x2500 mm, cinkuotas, rudas (RAL8017) Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40 x 2000 mm, cinkuotas, žalias Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
7.56 € / 1 vnt

Tvoros stulpas 60x40x2300 mm, cinkuotas, pilkas (RAL7016) Stulpai tvoroms

Apvalus stulpas 38x2000 mm, cinkuotas, rudas RAL8017 Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40x1500 mm, cinkuotas, žalias (RAL 6005) Stulpai tvoroms

Cinkuotas stulpas 60x40x2300 žalias (RAL6005) Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
10.12 € / 1 vnt

Cinkuotas tvoros stulpas 60x40x2500x2 mm pilkas (RAL7016) Stulpai tvoroms

Apvalus stulpas 38x1500 žalios spalvos (RAL6005) Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
9.30 € / 1 vnt

Stulpas apvalus tinklinei tvorai EURO FENCE 48x2500 žalias Stulpai tvoroms

Tvoros stulpas 60x40x2500 mm, sienelės storis 2 mm, cinkuotas Stulpai tvoroms

Tvoros stulpai internetu


Nesvarbu, kokio tipo tvora nusprendėte aptverti savo namų ar kito objekto teritoriją, jums pirmiausia bus reikalingas tvirtas ir kokybiškas metalinis stulpas. Galime pasiūlyti platų įvairių matmenų, storių bei spalvų stulpų asortimentą itin gera kaina. Mūsų parduotuvės kataloge - visų populiariausių matmenų kvadratiniai, stačiakampiai bei apvalūs stulpai tvoroms. Ne mažiau svarbus yra ir stulpo padengimas. Cinkuoti bei milteliniu būdu dažyti stulpai yra atsparesni aplinkos poveikiui, jie tarnauja žymiai ilgiau. Esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite jums geriausiai tinkantį sprendimą. Vis dėl to, jei nesate tikri, koks stulpas tvorai jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą produkciją, patarsime, kokį stulpą pasirinkti.

Stulpai tvoroms - kaip išsirinkti


Nusprendus tverti tvorą ar statyti kieme vartus, gali būti sunku nuspręsti kokio profilio, matmenų ir storio stulpus geriausia rinktis. Pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į būsimos tvoros ar vartų techninius parametrus - aukštį, svorį, montavimo tipą. Tai itin svarbu, kadangi blogai parinktas stulpas gali neatlaikyti apkrovos. Spalva taip pat svarbi. Juk reikia, kad stulpas ir tvora būtų identiškos spalvos, kitaip estetinis vaizdas nebus patrauklus. Na ir žinoma kaina. Stulpai priklausomai nuo dydžio ir sienelės storio kainuoja skirtingai. Plonas stulpas bus pigesnis, tačiau jis gali neatlaikyti apkrovos ir po kurio laiko jį reikės pakeisti nauju. Tad kaip nepasiklysti ir išsirinkti geriausią variantą - skaitykite toliau.

Kvadratiniai stulpai skirti vartų ir vartelių montavimui

80x80 mm bei 100x100 mm stulpai įprastai yra naudojami vartų ir kiemo vartelių montavimui. Šių matmenų stulpai taip pat gali būti naudojami ir sunkesnės tvoros montavimui. Tiesa, tam puikiai tinka ir mažesnio profilio, 60x60 mm stulpai. Viskas priklauso nuo aptvėrimo sprendimo. Jei jums reikalingas tvirtas stulpas, rekomenduojame rinktis 2 ar 3 mm sienelės storį. Toks metalinis stulpas geriau atlaiko apkrovas, yra stabilesnis, mažiau pažeidžiamas išorinių veiksnių. O tai yra itin svarbu, kadangi Lietuvoje klimato sąlygos yra permainingos, stulpas turi atlaikyti ne tik karštą vasaros saulę, bet ir žiemos šalčius.

Stačiakampiai 60x40 mm stulpai segmentinėms tvoroms

60x40 mm profilio stulpas įprastai yra naudojamas segmentų tvirtinimui. Tai vienas iš populiariausių pasirinkimų tiek dėl kainos, tiek dėl funkcinių savybių. Kadangi segmentai yra pakankamai lengvi, tokios tvoros montavimui tinka ir 1,3 ar 1,5 mm storio stulpas. Žinoma, 2 mm sienelės storio stulpas yra tvirtesnis ir patvaresnis. Tiesa, tokio stulpo kaina yra ženkliai didesnė, tad reikėtų apsispręsti, kiek esate linkę investuoti. Iš patirties galite pasakyti, kad plonesnės sienelės 60x40 stulpas taip pat puikiai atlieka savo funkciją.

Apvalūs stulpai tinklinės / ruloninės tvoros montavimui

Tai 38 mm, 48 mm ar 60 mm skersmens stulpai, prie kurių įprastai yra tvirtinamas tvoros tinklas. Kokio profilio stulpą pasirinkti priklauso nuo tvoros tipo ir jos svorio. Apvalūs stulpai gali būti parduodami jau su iš anksto pritvirtintais vielos laikikliais arba be jų. Apvalūs stulpai standartiškai yra 1500 - 4000 mm aukščio. Pagal poreikį, galime individualiai pagaminti ir aukštesnius.

Spalvų gama

Tvorų stulpai gali būti cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti. Populiariausios spalvos: žalia (RAL6005), ruda (RAL8017) bei pilka (RAL7016). Pagal poreikį, stulpai gali būti dažomi ir kitomis spalvomis iš RAL paletės. Jei jums reikalinga nestandartinė spalva (juoda, geltona, raudona ar kita) - jokių problemų!

Stulpai pigiau ne tik akcijos metu


Dažnai atnaujiname prekių katalogą, kad galėtume pasiūlyti kokybiškus stulpus tvoroms pigiau. Juk gera kaina yra vienas svarbiausių aspektų renkantis stulpų pardavėją. Kadangi turime platų tiekėjų ratą, stulpus pigiau galime parduoti ne tik akcijos metu. Ir tai dar ne viskas - perkantiems pilną aptvėrimo sprendimą (stulpai, segmentai ar tinklinė tvora, tvirtinimo priedai) pritaikysime papildomas nuolaidas. Nuolaida priklauso nuo užsakymo dydžio. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis.

Užsakymus galite atlikti internetu, taip pat telefonu ir elektroniniu paštu. Stulpai pristatomi visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina skaičiuojama individualiai. Jei jums nėra reikalinga pristatymo paslauga, įsigytus stulpus galite atsiimti iš mūsų sandėlio, adresu F. Vaitkaus g. 4, Šiauliai.