Medicininiai baldai 

 

Medicininiai baldai apima procedūrų lovas, ginekologinės kėdes, masažo baldus, kosmetologines kėdes ir kita.

Procedūrų lovas galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, kainų ir kita. Procedūrų lovų rėmas gali būti prailgintomis kojomis, reguliuojamu aukščiu ir kita. Procedūrinių lovų minkštai daliai gali būti naudojami tam tikro storio porolonas, aptrauktas dirbtine oda.

Procedūrinės lovos yra skirtos naudoti sveikatos priežiūros įstaigų stacionaruose, poliklinikose, sanatorijose, slaugos ligoninėse ir kitose panašaus profilio įstaigose bendrai ligonių apžiūrai ir procedūroms atlikti.

Ginekologines kėdes galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Ginekologinė kėdė gali transformuotis į procedūrinę kėdę, tad taip padeda sutaupyti vietos ir nereikia atskiros procedūrinės lovos. Prie ginekologinių kėdžių gali būti ir papildomai komplektuojami kojų laikikliai, laipteliai, rankų laikikliai, rankos atramos (anestezijos atveju), lašinės stovas ir kita.

Masažas – puikus būdas atsipalaiduoti, atgaivinti ne tik kūną, bet ir mintis. Gydomosios ir jauninančios masažo savybės žinomos nuo seniausių laikų. Mėgautis masažu galite ir namuose tik tam reikia turėti masažo stalą. Taigi atpalaiduokite kūną, išlaisvinkite mintis!

Masažo baldus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, aukščių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, formų, kainų, gamintojų, kelių dalių ir kita. Standartinės spalvos masažo stalų: rėmuo - baltas, minkštos dalies - juoda, balta, pilka, žalia ir mėlyna.

Masažo stalų rėmai gali būti gaminami iš stačiakampio vamzdžio, dengto milteliniu būdu. Fiksacijai gali būti naudojamos detalės ir rankšluosčio laikiklis dengtu chromu. Minkšta dalis gali būti gaminama iš storo porolono, aptraukto dirbtine oda.

Masažo stalai gali būti ir elektriniai.

Masažo stalai ir kiti baldai gali būti naudojami grožio salonuose, reabilitacijos centruose, klikose ir kita.

Kosmetologo kėdė yra skirta gydomosios ir higieninės kosmetikos procedūroms. Kosmetologinė kėdė gali būti naudojama viršutinės dalies – galvos, veido, kaklo masažui.

Jas galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, leistinos apkrovos, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita. Porankiai gali būti nuimami, kojų bei nugaros dalių atlenkimo kampas gali būti reguliuojamas ir kita.

Taigi turint kosmetologinę kėdę galėsite atlikti veido ir kūno procedūras ir kita.

Medicininius baldus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, bus suteikta profesionali konsultacija, nereikės rūpintis papildomu transportu.