Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Renkantis kūno priežiūros priemones mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti pagal gamintoją, talpą ar kainą,patarimai kaip išsirinkti pigiau internetu

Norint atrodyti gražiai ir sveikai, neužtenka vien sportuoti ir mankštintis ar naudoti kosmetiką. Kad kūnas būtų sveikas ir gražus, kartais tam reikia papildomų priemonių jo priežiūrai.Oda reikalauja išskirtinė priežiūros, o ypač šiais laikais, kai patiriame stresą, nesveiko gyvenimo būdo, klimato pokyčių, išsaugoti sveiką, drėgną, elastingą odą yra labai sunku. Todėl jums siūlome kūno priežiūros priemones, kurios padės jums tinkamai pasirūpinti savo kūnu bei atrodyti nepriekaištingai.

Mūsų siūlomos kūno priežiūros priemonės internetu apima kelias kategorijas. Visų pirma, siūlome kojų, rankų priežiūros priemones bei viso kūno losjonus bei kremus gerom kainom. Taip pat galime pasiūlyti kūno šveitiklius ir stangrinamąsias priemones odai prižiūrėti.

Pėdoms dažnai tenka patirti didžiulius krūvius. Ir ne tik tų žmonių, kurie visą dieną vaikšto ar daug sportuoja, bet ir tų, kuriems visą dieną tenka išbūti batuose. Taigi, pėdų oda per dieną pavargsta, todėl ją reikia atgaivinti. Tam naudojami dezodoruojamieji pėdų kremai, taip pat kremai, kurie mažina pėdų prakaitavimą bei nemalonų kvapą. Tam pačiam tikslui naudojami ir pėdų antiperspirantai bei dezodorantai. Jei darbe tenka visą dieną praleisti sunkiuose, nekvėpuojančiuose batuose, tuomet tokios priemonės kaip tiks jums. Be to, tinkamai neprižiūrint pėdų, gali atsirasti grybelis. Tačiau jį galima pašalinti specialiais kremais bei nagų grybelio pieštukais. Skilinėjantiems pėdų kulnams galime pasiūlyti kelių rūšių skirtingus kremus, besiskiriančius tiek efektyvumu, tiek ir kaina.

Rankos ir pirštai paprastai patiria mažiau streso nei pėdos. Visų pirma dėl to, kad jos kvėpuoja. Tačiau ilgiau dirbant su pirštinėmis ar atliekant fizinius darbus, rankos taip pat pavargsta. Dažniausiai rankų odai yra naudojami drėkinamieji rankų kremai. Tokie kremai padeda atgaivinti rankų odą, ją drėkina. Jei rankas nušalote, verta naudoti kremus, skirtus nušalimui gydyti ar jų profilaktikai. O jei manote, kad jums reikia prižiūrėti ne tik plaštakas, bet ir nagus, rinkitės kremus, skirtus nagų ir pirštų priežiūrai.

Norint atjauninti ne tik rankų, bet ir viso kūno odą, reikėtų naudoti kūno šveitiklius. Šie šveitikliai pašalina negyvą odą, išvalo poras, todėl oda atsigauna. Vieni šveitikliai yra skirti veido odai, kiti tinka ir visam kūnui. Pastaruoju metu populiarūs ir kūno pylingai. Renkantis pylingą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo odai jis skirtas. Vieni naudojami normaliai odai, kiti sausai ar mišriai odai.

Viso kūno priežiūros priemonės apima kremus ir losjonus. Dauguma jų yra skirti moterims, tačiau galite rasti ir vyrams bei abiem lytims skirtus kremus. Patartina rinktis tokius losjonus ir kremus, kurie lengvai įsigeria į odą, nesukelia alergijos. Priklausomai nuo norimo pasiekti tikslo, galima naudoti anticeliulitinius kremus ar kremus su tam tikrais eteriniais aliejais, kaip arbatmedžio ar sandalmedžio.

Norint turėti stangrią odą, tam nebūtina išleisti krūvos pinigų plastinėms operacijoms. Mes jums siūlome didelį stangrinamųjų kūno priežiūros priemonių pasirinkimą internetu. Stangrinamosios priemonės gali būti skirstomos į kremus, aliejus, losjonus, gelius, balzamus ar pudras. Paprastai vieni yra įpratę prie vienokių priemonių, kiti prie kitokių, tad čia galite rinktis pagal tai, ką jums patogiau naudoti.

Šiais laikais kai namuose yra keliolika kūno priežiūros priemonių, būna taip kad pastebime, kad vienos ar kitos kūno priežiūros priemonių naudojimo laikas eina į pabaigą, ar nebepatinka kvapas ar kt. Išmesti kaip ir gaila, o žinant kaip kitaip kūno priežiūros priemonės gali būti panaudojamos ne visada žinome.

Taigi nebetinkamą šampūną kuo puikiausiai galima sunaudoti kaip vonios putas arba dušo gelį. Pasirodo šampūnas netgi yra geriau už putas, mat pastarosios neretai sausina odą. Šampūnus dažniausiai perkame maitinančius, drėkinančius ir t.t., todėl jei jie negali pasitarnauti plaukams, tai bent jau pasitarnaus kūno odai.

Plaukų balzamas arba kaukė labai tinka kaip skutimosi želė. Naudojant plaukų balzamą arba kaukę odos plaukeliai suminkštėja ir labai gerai galima atlikti depiliacijos procedūrą. Po depiliacijos oda atrodys lygi ir švelni.

Pasibaigusio galiojimo, netinkamas kremas puikiausiai pasitarnaus valant batus. Kremas tinka visai avalynei, kuriai tinka bespalvis batų tepalas. Jis ne tik nuvalo avalynę, bet ir suminkština jos paviršių.

Taigi perkant kūno priežiūros priemones reikia pirmiausiai gerai apsvarstyti ar iš vis yra reikalinga viena ar kita kūno priežiūros priemonė, skaityti sudėtines produktų dalis, stebėti galiojimo laikus, pasirinkti atitinkamą produkto tūrį. Geriausiai daiktą pirkti tik tada kai jis jau tikrai yra būtinas, nes būna taip kad išėjus į parduotuvę nusipirkti pieno, duonos ir kt., akys užkliūna už akcijų, kvapų ir daiktas jau atsiduria į pirkinių krepšį.

Renkantis kūno priežiūros priemones reikėtų rinktis tik Jūsų odai tinkančius produktus, o nesivadovauti rekomendacijomis, nes kas tinka kitam nebūtinai gali tikti ir Jūsų odos priežiūrai.

Kūno priežiūros priemones mūsų parduotuvėje galite pasirinkti pagal paskirtį, gamintoją, ar talpą. Taip pat galite išfiltruoti vyriškas bei moteriškas kūno priemones ar pasirinkti rikiavimą pagal kainą. Tikimės, kad mūsų parduotuvėje rasite viską, ko jums gali prireikti puoselėjant kūną ir galėsite kūno priežiūros priemonių įsigyti pigiau.