Pasiūlymai
Atpigo Dvikojis Bipod LEAPERS, metalinis Kiti aksesuarai
85.22 € 98.92 € / 1 vnt

Pistoletas H&K USP Šratasvydžio pistoletai
50.83 € / 1 vnt

Karabinas AEG Armalite M15 A1 Carbine AEG šratasvydžio ginklai

Pistoletas Green Gas M92F Šratasvydžio pistoletai
63.63 € / 1 vnt

Populiariausios prekės

Šratasvydžio įranga 

Šratasvydžio įrangą sudaro šaunamieji ginklai (AEG), BB šratai, dujos, dėtuvės, vidinės dalys, pistoletai ir kiti aksesuarai.

Šratasvydis, tai toks sportinis karinis žaidimas arba tiesiog aktyvaus laisvalaikio leidimo būdas, kuriame yra naudojami šratasvydžio ginklai, plastikiniai rutuliukai, speciali apranga, ekipuotė ir kitos tam žaidimui reikalingos priemonės.

Žaidimą žaidžiantys pavieniai asmenys ar komandos imituoja kariuomenės, policijos, teroristinių grupuočių veiksmus, ginkluotę, aprangą bei taktiką. Pasalos, puolimai, tykojimai, įkaitų dramos ir daug kitų įvykių iš karo kasdienybės, kuriuos galite pajusti savo kailiu žaisdami šį žaidimą.Vargu, ar gali būti kas nors geriau už mūšį, kuriame nėra kraujo, bet tvyro tikra kovinė dvasia ir žūtbūtinis noras išlikti, nugalėti priešininką ir tapti karo lauko šeimininku.

Šaunami ginklai yra itin realistiškai atrodančios tikrų šaunamųjų ginklų pneumatinės ar elektropneumatinės kopijos (AEG), šaudančios plastikiniais rutuliukais (BB).

Taigi šį žaidimą žaidžiantys pavieniai asmenys ar komandos dažniausiai imituoja tam tikrų jėgos struktūrų veiksmus, ginkluotę, aprangą bei taktiką.

Taip pat žaidžiant šratasvydį nepamirškite naudoti kaukę, ją rinkitės su dviem stiklais ir tada išvengsite rasojimų, kvapų ir kita. Taip pat dėvėkite apsauginius akinius, pirštines ir kita.

Žaidžiant šratasvydį reikia laikytis numatytų taisyklių, galite žaisti pagal sudarytus scenarijus ir kita.

Paprastai šratasvydį žaidžia vyrai.

Šratasvydis ypač išpopuliarėjo dešimtajame dešimtmetyje, kai išplito greitašaudžiai automatiniai elektriniai ginklai (AEG), kuriuose stūmoklio ir spyruoklės sąranką judina elektrinis variklis, maitinamas akumuliatoriaus arba elementų. Šiandien šratasvydžio populiarumas pasaulyje milžiniškas.

Taigi šratasvydį galite išbandyti kartu su draugais ar kolegomis.

Jeigu nežinote, kokią šratasvydžio įrangą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu.

Šratasvydžio įrangą pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Šratasvydžio įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.