Maniežas su kamuoliukais Maniežai vaikams
43.64 € / 1 vnt

Maniežas SENA Travel Cot Coffee Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 193.03 €

Maniežas SENA Graphite Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 241.55 €

Maniežas SENA Travel Cot Safari Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 217.97 €

Maniežas SENA Berry Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 165.13 €

Maniežas SENA Travel Cot Indigo Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 132.81 €

Maniežas SENA Waterproof Sheet Maniežai vaikams
Išparduota
Buvusi kaina: 42.76 €

Išsirinkę maniežą internete tėvai džiaugiasi - vaikas prižiūrėtas,namai tvarkingi.

Apie nuolat ropinėjantį, šliaužiantį ir viską savo kelyje taškantį vaiką žino visi tėvai. Visą laiką reikia stebėti, kad nenuverstų vazos, nenukristų nuo laiptų, nenusidegintų prie viryklės ar nesumanytų žaisti su rozete. Būnant namuose, po ilgos darbo dienos - tai didelis papildomas stresas tėvams. Būtent dėl to sukurtas toks puikus dalykas, kaip maniežai vaikams. Įvairaus dydžio, žaismingų spalvų, minkšti, su papildomais žaislais bei žaidimais. Tikra ir vaiko svajonė, ir tėvų palaima norint nors kiek pailsėti. Maniežų vaikams įvairovę galima pamatyti tiesiog čia - b-a.eu. Kaip matome, pasirinkimas internete tikrai didelis. Turėtų kiekvienas atrasti to, ko jam reikia : maniežą pagal kainą, dizainą, spalvą, konstrukciją ir pan.

Kaip atrodo įprasta jaunų tėvų dienotvarkė? Ankstyvas rytas, kartais po mažamiegės nakties, pusryčiai, kelionė į darželį, skubėjimas į darbą. Tas pats tik kita tvarka kartojasi ir vakare. Grįžta pavargę namo, nori ilsėtis. Tuo tarpu vaikas, darželyje ar lopšelyje kelias valandas pramiegojęs, yra aktyvus ir išsiilgęs namų. Palikti jį be priežiūros pavojinga net kelioms sekundėms. Nieko keisto, jog tokiu atveju belieka pasitelkti į pagalba kokias nors technologijas - pavyzdžiui, maniežą dad ir pigiausią.

Maniežų internete vaikams pasirinkimas yra tikrai didelis. Vieni jų puikiai veikia tiesiog kartu kaip ir lovytės. Kol vaikas mažas, jis gali jame ne tik miegoti, bet dar gana erdviai jaustis ir žaisdamas. Vis tik vėliau išmoksta ir išlipti, ir šiaip nori didesnių erdvių. Tuomet prireikia erdvesnio ir brangesnio maniežo. Be abejo, daugeliu atveju kuo didesnis, tuo geriau. Tačiau didelio jau neišeis panaudoti kaip lovytės, galų gale bus sunku rasti vietos namuose jo pastatymui. Renkantis dydį svarbu atsižvelgti ir į tai, kiek vaikų turite - daugiau nei vienam vaikui be abejo reikia didesnio maniežo. O gal net dviejų. Juk kartais pavydūs vaikai mėgsta turėti kiekvienas savo erdvę, o ne žaisti vienoje.

Jei jau esate nusiteikę pasinaudoti maniežų teikiamais privalumais, darykite tą iki galo apgalvotai. Visų pirma, rinkitės ne tik erdvų, bet ir pakankamai aukštą. Jeigu vos po metų vaikas bus pakankamai didelis kad iš jo išliptų, jūsų investicija į maniežą bus gana trumparegiška. Taip pat rinkitės saugų, visur paminkštintą maniežą. Juk jo tikslas - palikti vaiką be priežiūros. Bet jei jis gali susižeisti maniežo viduje, visa logika ir prasmė dingsta. Kita vertus, dabar vaikiški maniežai gaminami maksimaliai apgalvoti, ir tokių spragų paprastai nebelieka. Tačiau atkreipti dėmesį į tai tikrai verta.

Dėl patogumo kai kurie maniežai turi ratukus. Kai kurie turi ratukas tik vienoje pusėje, kad vieną galą pakėlę, jį galėtumėte lengvai perstumti. Tuo tarpu kiti tiesiog tvirtai stovi ant kojelių. Ir geriausios varianto turbūt nėra, kiekvienu atveju reikia rinktis pagal tai, ko reikia būtent jums. Jeigu maniežą nuolat teks stumdyti iš vieno kambario į kitą, be abejo ratukai bus pliusas. Labai svarbu ir tai, ar maniežas pakankamai kompaktiškai susilanksto. Jį gali tekti vežtis į svečius, į sodybą, vasarą į gamtą. Auginant vaiką automobilio bagažinė ir taip niekada nebūna per didelė, tad kompaktiškumas labai aktualu. Atkreipkite dėmesį.