Įvairių gyvūnų figūrėlės vaikams. Dinozaurai, ūkio gyvūnai (karvės, arkliai, avys ir kiti), naminiai gyvūnai (katės, šunys), laukiniai ir vandens gyvūnai. Supažindinkite vaikus su nuostabiu gyvūnų pasauliu per žaidimą. Žaislus užsisakykite paprastai ir patogiai internetu.
Atpigo Figūrėlė dinozauras Dracorex GCR48 / FPF11 Mattel Jurassic World Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Dinozauras GNK14 Jurassic World Savage Strike Stygimoloch MATTEL Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Figūrėlė dinozauras Tiranozauras Rex Blue Schleich® 72155 Gyvūnų figūrėlės

Atpigo WOOPIE Safario gyvūnų figūrėlių rinkinys, 34 vnt. Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Figūrėlė dinozauras Rex B1156, 40 сm Gyvūnų figūrėlės
54.23 € 59.74 € / 1 vnt

Atpigo Dinozauro figūrėlė Velociraptor Jurassic World Mattel HBX32 Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Dinozauro figūrėlė Monolophosaurus Mattel Jurassic World GVG51 Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Dinozauro figūrėlė Stygimoloch Mattel Jurassic World GVG49 Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Dinozauro figūrėlė Jurassic World HBX31 / GCR54 Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Riaumojantis dinozauras „Velociraptor“ Gyvūnų figūrėlės

Atpigo Dinozaurų figūrėlės Dinosaurs Model (6 vnt) Gyvūnų figūrėlės

Atpigo WOOPIE laukinių gyvūnų figūrėlių rinkinys, 15 vnt. Gyvūnų figūrėlės

Gyvūnų figūrėlės vaikams yra vienas iš geriausiu būdu parodyti, koks nuostabus ir didelis yra gyvūnijos pasaulis. Vaikai gali mokytis pažinti gyvūnus, jūsų pagalba išmokti jų pavadinimus bei žaisti kurdami įvairiausias istorijas.

Mūsų parduotuvės kataloge rasite platų gyvūnų figūrėlių pasirinkimą. Liūtai, drambliai, gorilos, zebrai, pandos bei kiti laukiniai gyvūnai, didelis jūrų ir vandenynų gyvūnų figūrėlių pasirinkimas. Jei jūsų vaikui patinka naminiai gyvūnai, čia rasite ne tik šunis ar kates, bet ir žirgus, karves, ožkas, triušius bei kitus ūkio gyvūnus.

Žinoma, reikėtų nepamiršti ir priešistorinių gyvūnų. Dinozaurai itin patinka vaikams. Turime itin platų dinozaurų figūrėlių asortimentą, kurį sudaro tiek dideli dinozaurai, tiek ir mažesnių dinozaurų rinkiniai. Jei ieškote interaktyvaus žaislo, riaumojantis ar baterijos valdomas dinozauras, kuris gali judinti galvą ar uodegą tikrai turėtų patikti jūsų vaikui.

Esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite labiausiai patinkantį variantą, kuris pradžiugins jūsų vaiką. Jei norite sutaupyti ir įsigyti gyvūnų figūrėles pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, kurių metu žaislus įsigysite mažesne kaina. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Pirkti internetu pigu ir paprasta!