Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Plovimo, valymo technika 

Plovimo, valymo techniką sudaro: šlavimo įranga, plovimo įranga, siurbimo įranga ir kita.

Šlavimo įrangą galite naudoti tiek privačiam, tiek ir profesionaliam valymui, keliams, stovėjimo aikštelėms ir privažiavimams valyti, tiek stambiems, tiek smulkiems ir šlapiems nešvarumams nuvalyti ir kita.

Taigi šlavimo įrangą galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, dizainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių, svorio, išvalomo ploto ir kita.

Svarbiausiai, kad šlavimo įrangą būtų lengva ir paprasta valdyti, būtų pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir kita.

Turint šlavimo įrangą galėsite išvalyti didelius plotus, be didelių pastangų ir didelės darbo jėgos. Taip pat valant šlavimo įranga yra tausojama žmogaus sveikata.

Šlavimo įranga naudotis yra labai nesudėtinga, tiesiog reikia susipažinti su naudojimo instrukcija.

Renkantis plovimo įrangą atsižvelkite į tokias 3 charakteristikas – slėgį, vandens debitą, išeigą.

Slėgis tai vandens srovės stiprumas į kvadratinį metrą. Jeigu norite išvalyti visus nešvarumus, tai rinkitės plovimo įrangą su didesniu slėgiu. Didesnis slėgis yra reikalingas, jeigu pageidaujate didesnės valymo jėgos. Slėgis gali svyruoti nuo 100 bar paprasčiausiuose modeliuose iki daugiau nei 250 bar pramoniniuose.

Kuo didesnis vandens srautas, tuo daugiau jis gali nuplauti. Taigi didesnis debitas naudingas skalavimo atžvilgiu. Šiems įrenginiams jis matuojamas litrais per valandą ir vidutiniškai svyruoja tarp 300 pigiuose ir 1100 pramoniniuose. 

Na, o jeigu Jums nėra reikalingas slėgis, vandens srautas, o tiesiog norite pajėgesnės plovimo įrangos, tuomet galite labai paprastai apsiskaičiuoti išeigą. Ją skaičiuojant reikia sudauginti slėgį ir debitą, na o gautas skaičius parodys, kuris modelis turi daugiau potencialo.

Taigi perkant plovimo įrangą taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių yra pagaminta pompa, variklis ir kita.

Naudojant plovimo įrangą reikėtų naudoti šaltą vandenį, nes jis yra pigesnis ir reikalauja mažiau priežiūros. Karšto vandens plovyklos iš esmės naudingos tik tepalui ir dideliam riebalų kiekiui nuvalyti.

Į komplektaciją taip pat gali įeiti slėgio žarna, purškimo pistoletas ir kita.

Mažo galingumo plovimo įranga yra skirta namų reikalams, jei naudojate nedažnai – iki 100 valandų per metus. Su mažo galingumo plovimo įranga galėsite pilnai nuplauti dviračius, grilių, lauko baldus, mažas terasas ir kita. Reikėtų žinoti, kad mažo galingumo plovimo įrangos detalės – plastmasinė pompa, aliuminė pompos galvutė ir kita netarnaus ilgai – iki 3 metų.

Jeigu planuojate plovimo įrangą naudoti didesnio kiemo valymui, lietvamzdžiams valyti, tai rekomenduojama rinktis galingesnį modelį. Jo slėgis galėtų siekti iki 200 bar, o debitas iki 700 l/h. Didelio galingumo plovimo įranga, priklausomai nuo detalių, greičiausiai tarnaus iki 5 metų.

Pramoniniai, komerciniai paskirčiai naudojami įrenginiai paprastai turi kokybiškas varines pompos galvutes ir nerūdijančio plieno vožtuvus, tad ši įranga taip greitai nesusidėvi.

Siurbimo įrangą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, išmatavimų, techninių savybių ir kita.

Specialūs, pramoniniai, kilnojamieji vakuuminiai siurbimo įrenginiai yra skirti siurbti didelius kiekius dulkių, žaliavų ar atliekų. Juos gali sudaryti siurbimo įranga, dulkių rinkimo talpa – konteineris, elektros valdymo spinta ir kita.

Taigi siurbimo įranga tai puikus pagalbininkas tiek profesionaliam naudojimui, tiek statybose, tie ir kasdieniui naudojimui.

Taigi siurbimo įrangą galite rinktis iš skirtingų dizainų, rūšių.

Kokią siurbimo įrangą pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, finansinių galybinių ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokią plovimo, valymo techniką pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Plovimo, valymo techniką pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Plovimo, valymo techniką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.