EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Rodyti:
A B C F G H i K L M N O P S T X Z
Filtruoti
 
 

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanusis laikrodis Apple Watch Series 2 38mm vesmírně černá nerezová ocel s vesmírně černým milánským tahem

Kaina: 1066.84 €
Žiūrėk ČIA
Pulsometras PM250 HRM with Smartphones Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Pulsometras PM250 HRM with Smartphones

Kaina: 62.67 €78.34 €
Žiūrėk ČIA
Išmanusis laikrodis Samsung Gear Fit2 Pro Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanusis laikrodis Samsung Gear Fit2 Pro

Kaina: 206.28 €257.86 €
Žiūrėk ČIA
Išmanusis laikrodis MyKronoz ZeWatch4 Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanusis laikrodis MyKronoz ZeWatch4

Kaina: 70.29 €80.49 €
Žiūrėk ČIA
Išmanus laikrodis bWatch Kappa Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanus laikrodis bWatch Kappa

Kaina: 91.57 €94.62 €
Žiūrėk ČIA
Išmanus laikrodis bWatch Alpha Black Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanus laikrodis bWatch Alpha Black

Kaina: 99.20 €102.27 €
Žiūrėk ČIA
Išmanus laikrodis bWatch Alpha Silver Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanus laikrodis bWatch Alpha Silver

Kaina: 99.20 €102.27 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis Garmin Vivosmart 3, Mėlynas - (Strap Medium)

Kaina: 138.10 €139.22 €
Žiūrėk ČIA

Išmanioji apyrankė Acme ACT101B, mėlyna

Kaina: 25.46 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis MyKronoz ZeTime Premium

Kaina: 223.17 €223.18 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodus MyKronoz ZeTime Elite

Kaina: 244.38 €244.39 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis MyKronoz Smartwatch Zefit4 HR Black/Black, Activity tracker with smart notifications, 80 mAh, Touchscreen, Bluetooth, Heart rate monitor,

Kaina: 57.54 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis MyKronoz Smartwatch Zefit4 Activity tracker with smart notifications, Brown, 80 mAh, Touchscreen, Bluetooth,

Kaina: 39.36 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis MyKronoz Smartwatch Zefit4 Black/Black, Activity tracker with smart notifications, 80 mAh, Touchscreen, Bluetooth,

Kaina: 39.36 €
Žiūrėk ČIA

Išmanioji apyrankė Acme Activity tracker ACT03R 0.49” OLED, Red, Red, Bluetooth, Built-in pedometer,

Kaina: 20.00 €
Žiūrėk ČIA

Išmanioji apyrankė Acme ACT03R, raudona

Kaina: 19.92 €
Žiūrėk ČIA

Pulsometras PC 15.11 pelēks

Kaina: 51.64 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis Blaze Smart Fitness Watch plum/small

Kaina: 227.65 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Išmaniojo laikrodžio pirkimo vadovas

Jei jau paskelbėte konkursą vietai ant jūsų riešo užimti, apžvelkime galimus kandidatus. Ko tikėtis iš rankinio išmaniojo laikrodžio ir į ką reikėtų atsižvelgti? Pasinaudokite mūsų pateikiamais patarimais, kad išsirinktumėte geriausią galimą variantą.

Šiandien išmaniuosius laikrodžius siūlo šimtai įvairių gamintojų: nuo tokių gigantų, kaip Samsung ar Apple, bei tradicinių laikrodžių meistrų, tokių kaip Tag Heuer ar Fossil, iki rinkos naujokų – Pebble ar Martian. Nors laikrodžių dizainas bei funkcijos gali skirtis, pagrindinė tokių prietaisų paskirtis – taupyti jūsų laiką. Kad ir ką benorėtumėte daryti: greitai pasitikrinti gautas žinutes, ar tiesiog pasigarsinti muziką, jums nebereikės traukti iš kišenės išmaniojo telefono – visa tai galite atlikti čia pat, savo išmaniojo laikrodžio ekrane. Nors kai kurie išmanieji laikrodžiai gali veikti ir nepriklausomai nuo telefono, daugelis jų sukurti veikti poroje su juo.

Jei jums svarbi sveika gyvensena, veikiausiai jums bus aktualios tokios išmaniojo laikrodžio funkcijos, kaip širdies ritmo matuoklis ar pedometras – jas turi vis daugiau naujausių modelių.

Tad kaip gi pasirinkti išmanųjį laikrodį, kuris visiškai atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Štai keli trumpi patarimai:

Greiti patarimai

Jei neturite laiko įdėmiai skaityti visą tekstą, įsidėmėkite kelis svarbiausius dalykus, kurie pravers renkantis laikrodį:

  • Nepirkite išmaniojo laikrodžio, jei nesate tikri, kad jis suderinamas su jūsų išmaniuoju telefonu.
  • Jei propaguojate sveiką gyvenimo būdą, rinkitės laikrodį su širdies ritmo jutikliu. Kai kurie laikrodžiai turi GPS sistemas bėgimo maršrutui nustatyti.
  • Atkreipkite dėmesį į baterijos veikimo laiką. Dalis laikrodžių su elektroninio popieriaus ekranais, tokie kaip Pebble, vienu įkrovimu veikia ilgiau, nei įprastiniai.
  • Ieškokite tokio laikrodžio, kuris rodytų laiką ir tada, kai nėra tiesiogiai naudojamas.
  • Įsitikinkite, ar patogi laikrodžio apyrankės sagtis, bei pati apyrankė; ar esant reikalui ją bus lengva pakeisti.
  • Programėlių kiekis svarbus, tačiau ne toks svarbus, kaip laikrodžio suderinamumas, dizainas, bei kiti aspektai.

Operacinės sistemos suderinamumas

Kadangi daugelis išmaniųjų laikrodžių yra sukurti veikti poroje su išmaniuoju telefonu, operacinės sistemos suderinamumas yra labai svarbus. Pavyzdžiui, Pebble, Pebble Steel ir Pebble Time laikrodžiai naudoja firminę operacinę sistemą, tačiau yra suderinami tiek su Android, tiek su iOS išmaniaisiais telefonais. Tą patį galima pasakyti ir apie Alcatel OneTouch bei Martian laikrodžius. Samsung Gear S2 laikrodis kol kas veikia tik su Android operacinės sistemos palaikomais įrenginiais, tačiau įmonė žada, kad jau šiemet prietaisas bus suderinamas ir su iOS.

Android Wear laikrodžiai, gaminami Samsung, LG, Huawei, bei kitų, veikia su išmaniaisiais įrenginiais, kuriuose įdiegta Android 4.3 arba naujesnė operacinė sistema. Ar jūsų telefonas suderinamas su Android Wear tipo laikrodžiu, pasitikrinti labai paprasta: savo išmaniojo telefono interneto naršyklėje tereikia įvesti g.co/WearCheck. Dalis Android Wear laikrodžių gali veikti ir su iPhone telefonais, tačiau kai kurios funkcijos, kaip programėlių pridėjimas ar tiesioginis Wi-Fi ryšys, gali neveikti. Android Wear laikrodžių sklandų ir patrauklų veikimą užtikrina Google Now, bei įvairios nepriklausomų gamintojų programėlės. Pavyzdžiui, programėlė Mint, leisianti kontroliuoti jūsų išlaidas.

Tikriausiai nieko nestebina, kad Apple išmanusis laikrodis veikia tik su iPhone išmaniuoju telefonu. Šio laikrodžio veikimo principas panašus į Android Wear laikrodžių: Glances funkcija leidžia greitai peržvelgti naujienas, orus ar kitus dalykus, tačiau yra labiau orientuota į sveikatingumą bei socialinius tinklus.

Ekranas: elektroninis rašalas ar LCD?

Nors dauguma išmaniųjų laikrodžių turi ryškius LCD ar AMOLED ekranus, dalis gamintojų siūlo modelius su vadinamais elektroninio popieriaus (angl. e-paper) ar elektroninio rašalo (angl. E ink) ekranais. Šie ekranai, kurie gali būti tiek spalvoti, tiek vienspalviai, dėl mažesnio blizgesio yra lengviau įžiūrimi lauke, be to, jie eikvoja mažiau energijos.

Žvelgiant iš kitos pusės, tokie išmanieji laikrodžiai, kaip Apple Watch ar Asus Zenwatch 2 leidžia matyti nuotraukas, programėles, bei kitą turinį, išlaikant ryškias spalvas. Nors elektroninio rašalo ekranai turi galinį pašvietimą, LCD ekranai yra kur kas šviesesni. Žinoma, tai kainuoja dalį baterijos energijos, tačiau šiuo klausimu gamintojai intensyviai dirba, todėl galima tikėtis, kad ši problema ilgainiui bus vis mažiau opi.

Spalvoti ekranai išeikvoja tiek daug energijos, kad kai kurių laikrodžių ekranai tiesiog išjungiami, kai nėra naudojami. Tokiu atveju, norėdami pasitikslinti laiką, turėsite įjungti laikrodį. Dėl šios priežasties, geriau ieškokite modelio, kuris rodytų laiką net ir tada, kai yra nenaudojamas.

Vartotojo sąsaja: liečiamas ekranas ar mygtukai?

Pasirinkdami laikrodį liečiamu ekranu tikriausiai neprašausite: šiandien daugelis išmaniųjų prietaisų turi liečiamus ekranus ir tai nesukelia problemų jais naudojantis. Atvirkščiai: tokiu ekranu naudotis itin lengva ir patogu.

Kai kurie gamintojai, tokie kaip Pebbles, siūlo tarpinius modelius, t.y. su liečiamu ekranu bei mygtukais – pastarųjų pagalba galima pozicionuoti vaizdą ekrane. Išmanieji laikrodžiai su mygtukais dažnai yra pigesni, nei modeliai su liečiamu ekranu, be to, kai kurie pirkėjai labiau vertina jų išvaizdą, kuri artimesnė tradiciniams laikrodžiams.

Reiktų paminėti, kad kai kurie laikrodžiai, valdomi liečiamo ekrano pagalba, yra itin nedidelio dydžio, todėl stambesnių pirštų savininkams, dėl mažų piktogramų bei smulkaus šrifto, juos gali būti sunku valdyti. Android Wear laikrodžių programinė įranga sukurta taip, kad perjunginėti langus bei programas galėtumėte vienu prisilietimu, o paskutinis atnaujinimas leidžia tai daryti ir specialiu riešo judesiu.

Apple išmanusis laikrodis taip pat siūlo tarpinį variantą: be liečiamo ekrano čia įmontuotas ir specialus sraigtelis, kuriuo galite priartinti ar nutolinti vaizdą, bei perjunginėti programėles. Be to, šio laikrodžio ekranas naudoja Force Touch technologiją, atpažįstančią trumpus bei ilgus spustelėjimus.

Dizainas ir personalizacija

Dalis išmaniųjų laikrodžių turi platesnį įvairių apyrankių pasirinkimą bei galimybę pakeisti ją į kitų gamintojų apyrankes. Tai gali būti aktualu, jei jums svarbi laikrodžio išvaizda. Pavyzdžiui, Huawei išmanusis laikrodis parduodamas su standartine 18 mm apyranke, kurią galima pakeisti į bet kokią kitą tokio pat dydžio apyrankę. Atkreipkite dėmesį, kad didžiosios dalies laikrodžių išvaizdą bei spalvą galima pasirinkti perkant, t.y. galite pasirinkti apyrankės medžiagą bei spalvą, rėmelio bei ciferblato spalvą.

Nepamirškite ir laikrodžio apyrankės sagties: venkite sudėtingų užsegimų, kurie reikalauja daug laiko ir jėgų. Nors dauguma naujų modelių gaminami su standartinėmis sagtimis, kai kurie senesni Samsung bei Sony laikrodžiai turi sudėtingesnes sagtis.

Pranešimai

Geras išmanusis laikrodis trumpu vibravimu jums praneš apie įeinančius skambučius, gautas žinutes bei elektroninius laiškus – taip galėsite diskretiškai juos peržiūrėti ir nuspręsti ar jie verti greito atsakymo. Tačiau tikriausiai norėtumėte gauti pranešimus ir iš socialinių tinklų, pavyzdžiui Facebook‘o – tam turėtumėte ieškoti laikrodžio su socialinių tinklų integravimu.

Įsitikinkite, kad galėsite peržiūrėti senesnius pranešimus, nes ne visuomet yra galimybė juos peržiūrėti vos gavus. Pavyzdžiui, Pebble siūlo galimybę peržiūrėti net iki 50-ies naujausių pranešimų. Savo ruožtu, Apple laikrodis leidžia iš pagrindinio ekrano pereiti į pranešimų centrą, o Samsung Gear S2 įgalina nuspręsti, kuriuos pranešimus gauti, o kuriuos ignoruoti.

Programėlės bei temos

Nors išmanieji laikrodžiai – gana naujas išradimas, kai kurie jų jau turi keliasdešimt ar net kelis šimtus specialių programėlių. Daugelyje laikrodžių galima keisti temas (angl. watchface), t.y. vaizdą, rodomą ekrane.

Čia neabejotinas lyderis – Apple Watch, turintis daugiau nei 8500 programėlių. Čia rasite visko: nuo Instagram, CNN bei Uber aplikacijų iki Philips Hue, skirtu kontroliuoti kambario apšvietimą, bei Seamless, kurios pagalba užsisakysite pietus. Jums reikalingas programėles galėsite parsisiųsti iš specialios parduotuvės Apple Watch App Store.

Pebble laikrodžiai savo elektroninėje parduotuvėje turi daugiau nei 8000 programėlių bei temų. Nors Pebble programėlių sąraše yra nemažai žinomų vardų, tokių kaip PayPal, ESPN ar Weather Channel, Apple šiuo atžvilgiu smarkiai lenkia savo konkurentus.

Android Wear taip pat siūlo tūkstančius įvairių programėlių, tokių kaip Lyft, leidžiančių planuoti savo maršrutą, ar WhatsApp, kurios pagalba į žinutes galėsite atsakyti balsu.

Kiti gamintojai, kaip Samsung ar Alcatel, kurių įrenginiuose veikia firminės operacinės sistemos, siūlo kur kas mažiau programėlių. Pavyzdžiui, Samsung Gear S2 elektroninėje parduotuvėje šiuo metu yra „vos“ 1400 programėlių.

Specialios funkcijos: fitnesas, balso komandos ir kt.

Nors specialiai sportui sukurtos išmaniosios apyrankės (angl. fitness tracker) į save atkreipia vis daugiau dėmesio, išmaniųjų laikrodžių gamintojai stengiasi neatsilikti ir integruoja vis daugiau sveikatingumo bei fitneso funkcijų į savo gaminius. Nors nemažai jų yra priklausomos nuo išmaniojo telefono, daugelis išmaniųjų laikrodžių turi bent jau integruotą pedometrą (žingsnių matuoklį).

Dauguma Android Wear laikrodžių turi ir širdies ritmo matuoklį, tačiau jis nėra toks tikslus, kaip specialiose sportinėse apyrankėse. Remiantis testais, išmaniųjų laikrodžių kategorijoje tiksliausiai širdies ritmą matuoja Apple Watch.

Štai pavyzdžiui, sportui pritaikyta išmanioji apyrankė Microsoft Band 2 turi širdies ritmo matuoklį bei GPS sistemą. Ir nors ekranas mažokas, kad galėtumėte patogiai skaityti pranešimus, savo funkciją jis atlieka. Apple išmanusis laikrodis GPS sistemos neturi, todėl, norėdami sudarinėti bėgimo maršrutus, turėsite su savimi pasiimti ir telefoną.

Norite šnekėti telefonu tiesiai į riešą? Apple Watch laikrodis siūlo ir tokią galimybę, jei netoliese turite ir savo išmanųjį telefoną. Samsung Gear S2 taip pat turi tokią funkciją, tačiau tik versijoje su 3G ryšio palaikymu.

Baterija ir įkrovimas

Laikrodžiai su elektroninio popieriaus tipo ekranais veikia nuo 4 iki 5 dienų vienu įkrovimu. Vis dėlto, daugelis išmaniųjų laikrodžių su LCD tipo ekranais veikia kur kas trumpiau – 1-2 dienas (kai kuriais atvejais – trumpiau nei dieną), todėl jums reiktų apsispręsti, kaip dažnai norite krauti savo naująjį pirkinį.

Natūralu, kad laikrodžiai su balso skambučių galimybe veikia trumpiau už įprastus, ypač kai skambinama dažnai. Apple laikrodis visaverčio naudojimo atveju veikia apie 18 valandų.

Kalbant apie įkrovimą, rekomenduojame rinktis modelius, naudojančius Micro USB jungtį. jiems kur kas lengviau rasti pakaitinį laidą, ypač kai originalaus neturite po ranka. Alcatel OneTouch laikrodis naudoja pilno dydžio USB jungtį, todėl jį itin paprasta krauti prijungus prie kompiuterio ar kitokio kroviklio.

Apple laikrodis krovimui turi specialią magnetinę jungtį, kurią naudoti taip pat itin lengva.